Partner nechce první miminko

47
19.3.16 02:28

Nechce prvni miminko

Jsem zoufalá, už jsem psala jednu diskuzi že partner nechce mimi (já letos 29,on 31),pak ale partner rikal ze za rok, za dva a dnes mi rekl pet let nebo treba i nikdy.. :,( jsme spolu tri roky, nevim zda mam od nej odejit kdyz mluvi takto, treba za rok bude chtit, nechci pak litovat rozchodu.. jeho argumenty proc zatim dite nemit je ze se na to neciti, mame cas jeste, ma sve konicky, dite ho nenaplni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
19.3.16 02:30

Tak podle mě je rozhodující, jestli to dítě vůbec chce a na to se ho zeptej. Tak ze dva roky času ještě máte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
19.3.16 02:31

@Apajda jednou mluvi tak potom zase jinak.. nevim na cem jsem.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 02:49

Tak jemu opravdu nic neutece a casu ma dost, horsi je to pro tebe..abys pak prvni dite řešila pred čtyřicitkou? jen proto ze jemu se nechtelo? nebo si muze za par let najit jinou a ty budes zas na začatku..tech moznosti je samozrejme hrozne moc a nechci te strasit, asi bych to resila vaznou promluvou, rict kdy chces ty, kdy on a domluvit se..popr pokud to nejde se domluvit tak to ukoncit dokud je čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
19.3.16 02:57

@Jsoutrirano presne tak..ale dnes mi rekl pet let nebo nikdy (mel v sobe par piv)a to me dostalo..to by mi bylo 34 a jemu 36.. samozrejme ze v tomto veku jdou mit deti ale nechci tak pozde.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
19.3.16 03:12

Evidentne dite nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
19.3.16 03:27

Promluv si s ním a řekni mu jasné stanovisko o tom, zda dítě ano nebo ne. Že je Ti to líto, ale Ty, že dítě chceš. Řekni mu, že ač ho ted miluješ, tohle jeho..jo a ne a možná někdy a nebo vůbec váš společný vztah narušuje. Řekni, že Tě to trápí a že nepatříš mezi ženy, které chtějí a zůstanou bezdětné. Ano..,může se to zdát, jako že mu dáváš nůž na krk, ale i zrovna tak on musí pochopit, že musí mluvit na rovinu a že tohle jeho jednání váš společný vztah jednou stejně zničí. Váš věk na dítě už je a jestli je to alespoń trochu férovej kluk, měl by Tě pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.16 04:18

Prosím o anonym. Měla jsem kolegyni, které takhle její přítel odkládal dítě, pořád sliboval a sliboval. V tomto vztahu byla 11 let, nyní se jí blíží 40 a dítě nikde. :,( Rozešla se s ním a teď zoufale hledá partnera, se kterým by si dítě pořídila. Doporučuji tento vztah ukončit.

• Citovat
  • Nahlásit
106
19.3.16 04:40
@ellanka3 píše:
jsme spolu tri roky, nevim zda mam od nej odejit kdyz mluvi takto, treba za rok bude chtit, nechci pak litovat rozchodu..

Být vámi, nebyla bych s ním, takový chlap Vám za tohle nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.16 05:49

Evidentně nechce. Ty chceš, takže vaše cesty se v tomto místě rozcházejí. Těch, co měli své koníčky, kamarády, studia, práci…těch bylo… V pětatřiceti zjistí, že dítě lusknutím prstu hned tak nepříjde a to teprv začnou nervy. S takovýmhle partnerem by jste ty nervy těžko zvládli. Ten by se otočil a udělal si dítě se svojí milenkou jako partner mé kamarádky. Přesně. A jí zbyly jen oči pro pláč. Ale…teď má úžasného chlapa a dvě krásné děti. Protože pro jedno kvítí…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
20126
19.3.16 07:19

@ellanka3 Pokud to rikal v opilosti, tak se ho na to zeptej jeste dnes znovu. A pokud na tom bude trvat, tak bych se zacala rozhlizet jinde. Ano, mozna ho to za par let prejde, mozna take ne. Mozna za tech par let otehotnis na prvni dobrou, mozna po nekolika letech nastev CARu. Mozne je vse, nikdo z nas nevi, jak to bude, ale v pripade plozeni deti bych prilis neriskovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
19.3.16 07:40

@Cuddy rano ni rekl ze mimi chce :? Rekla jsem mu ze jsem celou noc nespala ze me to trapi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20126
19.3.16 07:43
@ellanka3 píše:
@Cuddy rano ni rekl ze mimi chce :? Rekla jsem mu ze jsem celou noc nespala ze me to trapi

A chce ho ted? Nebo si dejte termin, kdy se zacnete snazit. Treba za 3 mesice, at ma cas si uzit v jeho predstavach poslednich par akci. Tobe je 29, na rozchod a hledani noveho partnera nejvyssi cas. Kdykoli pozdeji to bude cim dal tim vic o stesti. Tak at mas jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
19.3.16 07:56

Jestli dítě chce, tak proč ho ještě nemáte? Myslím, že odlišné představy o rodině jsou důvodem k rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.16 08:07

Můj známý měl taky pořád výmluvy proč se svoji přítelkyní dítě nemít. Pravda byla taková, že s ní to dítě nechtěl. Nakonec se rozešli, ona má přes 30 a akorát hledá partnera pro život a založení rodiny. Zbytečně ztrácela čas.
On ti ted třeba řekne, za 2 roky začneme a za 2 roky to zas kvůli něčemu odloží.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat