Co jí mám dát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie Jelínková
Stálice 58 příspěvků 24.01.17 19:04
Co jí mám dát ?

Ahoj holky, moje 10ti letá dcera si už třetí den nemůže dojít na „velkou“. Vysvětlovala mi že na velkou potřebuje a když si sedne na záchod tak vytlačí trošičku hovínko ale nejde jí dostat ven a prý je tvrdé. Nechce se mi jí dávat projímadlo. Nemůžete mi poradit co jí mam dát kromě sušeného ovoce a kefírovaného mléka? Děkuji za odpovědi.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13743 příspěvků 24.01.17 19:05

Švestkový kompot

aledud
Kecalka 434 příspěvků 24.01.17 19:10

Glyerinový čípek, je i pro děti - do 10 minut je po starosti. 3 dny už je dost na to, že se ji chce a nejde to!

berua13
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 24.01.17 19:15

Glycerinovy čípek nebo se Easylax.

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 24.01.17 19:17

Čípek :palec:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7012 příspěvků 24.01.17 19:26

U mých dětí líp funguje Easylax

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 7226 příspěvků 24.01.17 19:31

Jestli tam dole má tvrdý špunt (dost možná se prostě brání tlačení, protože ji to bolí, takže místo ven to tlačí dovnitř), dala bych glycerinový čípek, aby se to z té strany uvolnilo. A pak bych dala Lactulosu nebo Forlax na změkčení stolice (není to klasické a drsné projímadlo, jen to změkčí tu stolici, tak to bych asi pár dnů dávala, aby to dceru nebolelo a hodila se zase do pohody).

luca241
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 24.01.17 19:51

4ípek nebo Easylax(olejové přírodní projímadlo, které se stříkne do konečníku a nástup je ještě rychlejší, než u glycerinového čípku).A zdlou­hodobého hlediska hlavně hodně pít.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 24.01.17 19:53

Dala bych laktolosu

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >