Co jíst při hubnutí

3348
21.5.17 19:44

Co jíst při hubnutí

Ahojte,

co poradíte jíst, když chci zhubnout? Mám zvýšenou kyselinu močovou a problémy se štítnou žlázou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22563
21.5.17 19:48

Je mi líto těch zdravotní trablů, bude to asi těžší. Ale jinak si prostě nastuduj, co se má jíst dopoledne, co odpolende = kdy sacharidy a jaké a kdy bílkoviny, vlákninu, atd. atd… Je toho moc, příspěvek v diskuzi by na to nestačil a navíc je to fakt individuální. Chce to překopat jídelníček a držet se ho. Ve tvém případě bych zvážila konzultaci s odborníkem.
Dobré jsou prý kalkoricketabulky.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
21.5.17 19:51

Něco jsem už načetla, ale docela v tom tápu - při hubnutí maso, více zeleniny, ale dočetla jsem, že při kyselině močové - maso max 2× týdně a ještě k tomu né mláďata (kuře). Zeleninu jen nějakou - třeba brokolici, ale tu zase ne při štítce, protože odvádí jod z těla. Fakt z toho nejsem moudrá.

Co prý můžu je pečivo, ale to zase na hubnutí moc není. Budu muset nějak nakombinovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 20:04

@klárka14 koukni na tohle třeba se ti to bude hodit
http://www.krasojizda.cz/…38-8245.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16118
21.5.17 20:08

Mrkni na knížku Co vám výživoví poradci neříkají (protože to nevědí)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.5.17 20:22

Já bych se na tvém místě poradila s odborníkem, se zdravotními problémy není hubnutí sranda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
21.5.17 20:41

Mne bylo navrhnuto hodne ovoce na odkyseleni a presne jako ty-na stitnou zlazu.
Nemam s ni vaznejsi problemy, ale mam to na hrane.
Hodne vody, zelenou zeleninu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
21.5.17 21:31
@klárka14 píše:
Něco jsem už načetla, ale docela v tom tápu - při hubnutí maso, více zeleniny, ale dočetla jsem, že při kyselině močové - maso max 2× týdně a ještě k tomu né mláďata (kuře). Zeleninu jen nějakou - třeba brokolici, ale tu zase ne při štítce, protože odvádí jod z těla. Fakt z toho nejsem moudrá.Co prý můžu je pečivo, ale to zase na hubnutí moc není. Budu muset nějak nakombinovat. :nevim:

Já bych ale neřešila „při hubnutí“, ale uvědomila si, že je potřeba změnit stravovací návyky jako takové. Je teda rozdíl, zda hubneš ze 100 na 70 nebo ze 70 na 60 při třeba 170 cm. S tou kyselinou nepomůžu, nemám o tom ani páru, snad někdo jiný.
Samozřejmě důležitou součástí je sport, pohyb, posilování. Bez toho půjdou kila sice dolů, ale svaly budou ochablé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama