Spojené státy americké

brose
14.5.17 11:50

Spojené státy americké

Ahoj, jemi 28 @ měla bych dotaz je tu někdo kdo žije a pracuje nebo žil a pracoval ( Legální-Nelegální životem ve spojených státech Amerických zajímalo by mě jaký tam je styl života placení a zdravotní péče a jaká je šance získat green card a práci?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12802
14.5.17 12:43

Zijeme tu uz osm let, mame zelenou kartu. Prijeli jsme na dva roky, s tim ze to nejak prekousnem, ale zmenili jsme nazor. Moc se nam tu libi. Tak nejak se tu lepe dycha. Kazdy si tu najde to sve, uplne kazdy. Zdravotni pojisteni je fajn, kdyz je dobre. Mam pocit, ze doplacime min, nez bychom doplaceli v CR. Dostali jsme se sem diky manzelove praci, kterou tu dostal a zamestnavatel zaridil vizum. Nevim ani jak jinak by to slo zaridit :nevim: Ted uz tu pracuju taky, koupili jsme dum, mame dalsi dite, proste pohoda. Nejradej tu mam prirodu. Jsem outdoorovy typ, takze vyrazim smer Adirondack pokazde, kdyz mam trochu volna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brose
14.5.17 12:58

@Lenka_Hal v kterym state - kalifornie florida new york?

• Citovat
  • Upravit
2768
14.5.17 13:13

Byla jsem par měsíců na Aljašce a chvíli na jihozápadě… mě se to tam teda moc nelíbilo, na dovolenou možná, ale žít bych tam nechtěla. Jinak vízum taky zařizoval zaměstnavatel. Co se týče Aljašky, bylo tam spousta čechů, co tam už žili pár let a ti tedy, hlavně v případě zubů raději koupili letenku do ČR a nechali se ošetřit zde, u zbytku USA netuším. Aljaška je ale trochu jiný svět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
14.5.17 13:36

Sestřenice tam žila..Líbí se jí tam ale říkala že to rozhodně není,,american dream,,
Každý stát má svoje..A když porovnala péči tak říkala že tady je lepší.
Chicago.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12802
14.5.17 14:28

New York. Tady je to tak, kdo se ma dobre, ma se Fakt dobre. My mame oba PhD, takze najit si tu slusnou praci je jednodussi. Mame kus lesa se srubem hned u statniho parku, takzepro me ano, splnila jsem si svuj sen. Kdyz jsem byla tehotna, rodila tu, nasla si bulku v nadru, terapie po porodu, prevencky…Vse jen pausal 20 dolaru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12802
14.5.17 14:31

Jo a u zubbare neplatime vubec, Mame dvoji pojisteni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
14.5.17 15:42

@Lenka_Hal až trumpova vlada zrusi obamacare bude te populace v USA v haji! :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
12802
14.5.17 15:55
@136 píše:
@Lenka_Hal až trumpova vlada zrusi obamacare bude te populace v USA v haji! :jazyk:

Tu my nemame..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama