Partnerky Kinder/kamioňáků, spojte se ;-)

11359
19.5.17 11:42

Partnerky Kinder/kamioňáků spojte se ;-)

Zdravím všechny manželky, partnerky, ktere maji doma dálkaře. Cítíte se osamoceně s dítkem, mimčem nebo v očekávání. Pojďte zkrátit čas a případně si postěžovat. Sdílet ty dlouhé osamocené chvíle.
:mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.5.17 12:16

Ten můj sice není dálkař, ale jsem věčně sama. Krom víkendů. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
19.5.17 12:23

No ja jak kdy, nekdy vikend je nekdy ne, nekdy je treba pulku, ale taky uz jsem ho videla behem 14ti dnu asi 15 min. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 12:38

Ahoj, taky můj chlap jezdí… Přes týden je většinou pryč, víkendy si chrání, aby byl doma. Občas ho ale vezme… Kvůli prachům no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
19.5.17 14:01

Ahoooj, tak já se přidám, taky mam doma truckera :D ale je tedy doma každý den (odpoledne, večer), syna vídá, někdy jen v noci když má mléko-pauzu ze spánku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 14:31
@Russell píše:
Ahoooj, tak já se přidám, taky mam doma truckera :D ale je tedy doma každý den (odpoledne, večer), syna vídá, někdy jen v noci když má mléko-pauzu ze spánku :lol:

Co to je za" truckera" že je denně doma, to jezdí jenom kolem komína?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 14:35
@MaminkaLucka píše:
Co to je za" truckera" že je denně doma, to jezdí jenom kolem komína?

Můj jezdí noční pondělí-pátek, trasa Zlín-Praha a zpět. Denně doma ráno/dopoledne. Večer kolem 7 vyjíždí z domu. Má volno sobotu odpoledne, celou neděli, a v pondělí jede noční, takže kus pondělka volného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 14:46
@hudečice píše:
Můj jezdí noční pondělí-pátek, trasa Zlín-Praha a zpět. Denně doma ráno/dopoledne. Večer kolem 7 vyjíždí z domu. Má volno sobotu odpoledne, celou neděli, a v pondělí jede noční, takže kus pondělka volného.

Tak vidíš, že nejsi pořád sama… Když je takhle každý den doma, tak vlastně nejdůležitější část dne jste spolu. Akorát teda nevím, když přijede domů, jak se asi vyspí? Děti ho nechají vyspat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 14:50
@MaminkaLucka píše:
Tak vidíš, že nejsi pořád sama… Když je takhle každý den doma, tak vlastně nejdůležitější část dne jste spolu. Akorát teda nevím, když přijede domů, jak se asi vyspí? Děti ho nechají vyspat?

On příjde domů kolem 9,10 (to už jsem v práci, tak se doma nepotkáme). A odpoledne končívám v 17, doma o půl 6 a ten můj zase v 6 za sebou zavírá dveře. :mrgreen:
Záleží, jestli musí ještě přeparkovávat na parkovišti. Dělá pro PPL a vozí zboží z hlavních měst do Práglu a zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 14:56
@hudečice píše:
On příjde domů kolem 9,10 (to už jsem v práci, tak se doma nepotkáme). A odpoledne končívám v 17, doma o půl 6 a ten můj zase v 6 za sebou zavírá dveře. :mrgreen:
Záleží, jestli musí ještě přeparkovávat na parkovišti. Dělá pro PPL a vozí zboží z hlavních měst do Práglu a zpět.

No jo, mě nedošlo, že už třeba máte větší děti a že už můžeš chodit do práce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
19.5.17 14:59

Čauky :mavam: u nás momentalne autobus, 6 dní pryč, pak 3 dny doma a tak dokola. Když jsem byla sama, nějak mi to nevadilo, teď s malým je to horší no… Ale je konečně hezky, tak to zas bude lepsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 15:05
@MaminkaLucka píše:
No jo, mě nedošlo, že už třeba máte větší děti a že už můžeš chodit do práce. :kytka:

Takže teď jsi taky v práci… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 15:24
@MaminkaLucka píše:
Takže teď jsi taky v práci… :lol:

Já jo :mrgreen: ale je pátek, tak je volněji. V 16 to zabalím a pádím domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
19.5.17 16:02

@hudečice
Tak ale aspon se vidite tu chvilku a muzete neco poresit, to je fajn, ja cokoliv chci resit, tak musim po telefonu, telefonaty i hodinove, nekdy se mu bojim i zavolat, aby treba nespal a ja ho nevzbudila, takze nejdriv musim napsat na msg a cekat az odpovi nebo zavola.

Ted to ma takove roztahane, byl tyden pryc, pak prijel byl 1 den doma a pulku z nej prospal, odjel, udelal rychlou tocku prijel ve stredu v noci, 1 den doma a dneska jel pro nakladku na slovensko, prijede vecer a zitra dopoledne zase odjede na nakladku a vecer frci smer Barcelona. Taze ani ten vikend nic moc.

Kdyz jsem chodila do prace, tak mi to ani moc nevadilo, byla jsem tedy unavena a uhonena neb mam dva velky kluky z 1. manž., ale aspon jsem nemela moc casu na spliny. Ted cekam mimco, jsem doma a v zaplave hormonu a smutnim. :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
19.5.17 16:05

@NudleV
To jezdi nejaky zajezdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...