Co vaříte k večeři ?

Anonymní
20.10.19 18:51

Co má večeři ?

:mavam: :mavam: :mavam: Ženy, co na večeři? U nás na večeři omáčky určitě ne, takže se snažím, toasty, palačinky, a tak v tom duchu, ale dáte nápad co dál? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48236
20.10.19 18:53

Já zrovna dělám tunákovou pomazánku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
20.10.19 18:54

Palačinky na sladko nebo na slano? Já miluji to druhé, mám hezký recept z jednoho čísla starého časopisu Albert, další z kuchařky Karolíny Kamberské. Jinak u nás frčí i různé sladké kaše (krupicová, jahelná), chleba ve vajíčku, poslední týdny dominuje smaženice :-). Popř. studená obložená mísa, kakao,… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2037
20.10.19 18:54

Ovesná/krupičná kaše s různým ovocem, párky (kvalitní), obložený talíř (zelenina, šunka, sýr, pečivo), zeleninové polívky, toasty, pečivo s pomazánkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35933
20.10.19 18:56

Kynuté ovocné knedlíky, těstovinový salát s tuňákem, s kuřecím masem, špagety se sekanou, čočka na kyselo s párkem, fazolky v rajské omáčce - konzerva, zeleninové lečo, bramborový guláš, vajíčková, surimi, česneková pomazánka… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
20.10.19 18:57

Jinak oblíbené jsou i lívance (opět recept podle Karolíny) - manžel a děti sladké, já si je dávám se slaninou a kysaným zelím :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
20.10.19 18:58

Dneska máme k večeři opečené škubánky a podmáslí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 19:01

Děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
5277
20.10.19 19:04

My jsme si v rybárně koupili čerstvě vyuzenou makrelu :* Jinak hodně vařím polévky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35933
20.10.19 19:05
@bjetuschka píše:
My jsme si v rybárně koupili čerstvě vyuzenou makrelu :* Jinak hodně vařím polévky.

Boršč a Kapustnica :pankac: a Pelmeně :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 19:06

Jestli jíte zeleninu, tak pomazánky a saláty na tisíc způsobů. To u nás bohužel neprojde. Takže tůzné tousty a topinky a na ně směsi z masa, zeleniny, kečupu, sýrů, salámů… Domácí pizza, slané záviny. Těstoviny, kuskus, bulgur, pohanka s čímkoliv. Sladké kaše. Vajíčka, lečo, případně na másle podusit ryby nebo maso, zeleninu, přílohu.. A stejně mi připadá, že jíme pořád to samé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
20.10.19 19:07

Ja dneska omeletu, manzel a dcera palacinky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 19:08

Díky malému synovi jsem začala hodně dělat i různé placicky, teď nejvíc frčí cuketovobramborove, vždycky jsem myslela ze to bude kekel a ono není :) taky různé pomazánky, i studené večeře všeho druhu… taky nějaké saláty třeba s haloumi :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
20.10.19 19:11
@mrav píše:

Jeee, miluju boršč :srdce: V plánu mám teď dýňovku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
20.10.19 19:14
@mrav píše:

Pelmene jsou super, ale určitě ne rychlá večeře teda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek