Co mi tak může říct...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aneta128
Povídálka 13 příspěvků 05.08.19 20:30
Co mi tak může říct...?

Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:33
@aneta128 píše:
Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

Ze je treba neplodny. V okoli mam tolik kamaradu co tenhle problem ma :(

mrav
Vesmírná mluvilka 31217 příspěvků 05.08.19 20:33

Že někoho zabil? :think: :nevim:

Uživatel je onlineŽižule
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.08.19 20:33

Dluhy? Nebo se objevila bejvalka s dítětem? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:34

:zed: ach jo, věšteckou kouli tu fakt nemáme, třeba je na chlapy

Uživatel je onlineBa-stet
Závislačka 2749 příspěvků 05.08.19 20:35

To je teda napínavý. A kdy spolu máte mluvit. Bych ho zabila, že mě takhle nervuje :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:36

Mozna si nasel novou praci v cizine nebo se chce do ciziny odstehovat studovat… Nebo treba vazna nemoc, operace… Je toho opravdu hodne, verim, ze se ti ted nebude chtit spat, pro me by to bylo take stresujici, ale stojim pri tobe, bud v klidu, budu na tebe myslet, at si odpocines, zitra uslysis jeho duelzitou vec a mozna si nakonec oddychnes ze to neni tak strasne a ze to rozhodne nepokazi vas vztah :hug: :srdce:

josslyn.n
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 2 inzeráty 05.08.19 20:36

Práce/studium v zahraničí? Neřekl přece, že se s ním poté rozejdeš, ale že se vztah rozpadne. A to se při vztahu na dálku stává.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:37

Dej nam potom vedet co se stalo zlatko :srdce:

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 05.08.19 20:37
@aneta128 píše:
Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

Uživatel je onlineBa-stet
Závislačka 2749 příspěvků 05.08.19 20:38
@Russet píše:
Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

Přesně!

Uživatel je onlineDustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 05.08.19 20:39

Exka je těhotná nebo se po letech ozvala, že má jeho dítě. Například.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15894 příspěvků 05.08.19 20:41
@DustInTheWind píše:
Exka je těhotná nebo se po letech ozvala, že má jeho dítě. Například.

to mě taky napadlo

Uživatel je onlineŽižule
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.08.19 20:41
@Russet píše:
Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

To je jak v tom vtipu: říká chlap manželce večer v posteli: „Musím ti něco říct. A nebo radši ne, nemohla bys pak usnout“

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7806 příspěvků 05.08.19 20:41
@aneta128 píše:

Nemoc, nemůže mít děti, musí odjet do ciziny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama