Co mi tak může říct...?

13
5.8.19 20:30

Co mi tak může říct...?

Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.19 20:33
@aneta128 píše:
Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

Ze je treba neplodny. V okoli mam tolik kamaradu co tenhle problem ma :(

• Citovat
  • Nahlásit
47388

Že někoho zabil? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002

Dluhy? Nebo se objevila bejvalka s dítětem? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:34

:zed: ach jo, věšteckou kouli tu fakt nemáme, třeba je na chlapy

• Citovat
  • Nahlásit
9232
5.8.19 20:35

To je teda napínavý. A kdy spolu máte mluvit. Bych ho zabila, že mě takhle nervuje :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:36

Mozna si nasel novou praci v cizine nebo se chce do ciziny odstehovat studovat… Nebo treba vazna nemoc, operace… Je toho opravdu hodne, verim, ze se ti ted nebude chtit spat, pro me by to bylo take stresujici, ale stojim pri tobe, bud v klidu, budu na tebe myslet, at si odpocines, zitra uslysis jeho duelzitou vec a mozna si nakonec oddychnes ze to neni tak strasne a ze to rozhodne nepokazi vas vztah :hug: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1114
5.8.19 20:36

Práce/studium v zahraničí? Neřekl přece, že se s ním poté rozejdeš, ale že se vztah rozpadne. A to se při vztahu na dálku stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:37

Dej nam potom vedet co se stalo zlatko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
27136
5.8.19 20:37
@aneta128 píše:
Ahoj… Chtěla jsem vám tady napsat že mi napsal partner že si chce se mnou o něčem nutně promluvit ale napsal že to nesouvisí vůbec s rozchodem nebo jinou holkou ale prý se bojí že až mi to řekne že se nás vztah rozpadne… A ja se tím pádem bojím ještě víc a opravdu nevím s čím by to mohlo souviset.. Protože nic horšího jako je rozchod nebo jina holka snad není aby to zničilo nás vztah..a teď se navíc budu úplně stresovat a v noci sakra nebudu spát :oops: a tak jsem se vás jen chtěla zeptat jestli nevíte s čím jiným by to mohlo souviset a co by mi tak mohl říct aby to rozvratilo nás vztah… Předem děkuju za odpověď :srdce:

Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9232
5.8.19 20:38
@Russet píše:
Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

Přesně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
5.8.19 20:39

Exka je těhotná nebo se po letech ozvala, že má jeho dítě. Například.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19743
5.8.19 20:41
@DustInTheWind píše:
Exka je těhotná nebo se po letech ozvala, že má jeho dítě. Například.

to mě taky napadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
@Russet píše:
Tak mu zavolej, že tě tak rozhodil, ať ti řekne, co to je. Já teda nechápu větu musíme si promluvit a nepokračovat. Tak bych ti to řekla rovnou, až tě uvidím… :roll:

To je jak v tom vtipu: říká chlap manželce večer v posteli: „Musím ti něco říct. A nebo radši ne, nemohla bys pak usnout“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14981
@aneta128 píše:

Nemoc, nemůže mít děti, musí odjet do ciziny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama