Rozhoduji se mezi dvěma muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:13
Nevím , jak se rozhodnout, dilema

Zdravím,
Mam v hlavě velký zmatek. Rozhoduji se mezi dvěma muži. Na straně jedné muz s kterým jsem byla 5 let a máme spolu dceru. V jejím roce jsme se kvůli častým hadkam rozešli. Potkala jsem druhého muže a s nim jsem 5 měsíců. Ex partner koupil dům a chtěl by mě zpět, celou dobu čeká. S ex partnerem nebyla nuda, máme stejne zájmy, je inteligentní, společensky, cílevědomý ale na druhé strane nemá problém se hádat a v hádce i křičet.. trochu hysterik a egoista. Rad buzeruje.na straně druhé muz, který se hádat nechce, udělá pro mě první poslední, ale docela se s nim nudim, moc nemluví, je nemastný neslany. Moc si ho vážím a tak hodný chlap se jen tak nenajde.je s nim velká pohoda, možná až moc..
Je mi jasne, ze musím rozhodnout sama. Ale rada bych slyšela nějaký názor.
Dekuji

Reakce:
AlexaD
Stálice 54 příspěvků 05.08.19 20:16

Nevím jak s ex, snad je tam ještě naděje, ale muž, kterého opisuješ již od začátku jako nemastného neslaného, do toho bych osobně nešla. Nudit se již na začátku je velká červená kontrolka :)
Mimochodem, hádky jako takové mi nepřijdou jako nutný důvod k rozchodu, zkus se rozepsat.

Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 05.08.19 20:17

Ani jeden, i když ti to tak možná teď nepřijde.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 05.08.19 20:21
@Lalelale píše:
Ani jeden, i když ti to tak možná teď nepřijde.

Já to vidím stejně :nevim:

Maiandra
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 05.08.19 20:29

Souhlasím s odpovědí ani jeden. To musíš za každou cenu s někým být? Nový ti už velice brzy nesedí a u ex byl důvod, proč jste se rozešli, a pokud je to jeho povaha a on se skutečně radikálně nezměnil, tak tam ten důvod je pořád. Mně to nezní, že ve skutečnosti chceš s kterýmkoli z nich být kvůli němu samému, ale že prostě chceš s někým být. :nevim:

Moona1984
Kecalka 158 příspěvků 05.08.19 20:37

Zkusila bych byt ještě s ex. Nemastneho neslaneho bych poslala k vodě rovnou, když je s nim nuda po par měsících po par letech by to bylo k zblazneni. S ex bych to prubla, podle me ti porad imponuje a žádná z jeho charakterovych “vad” mi nepřijde až tak hrozná.

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 05.08.19 20:45
@Anonymní píše:
Zdravím,
Mam v hlavě velký zmatek. Rozhoduji se mezi dvěma muži. Na straně jedné muz s kterým jsem byla 5 let a máme spolu dceru. V jejím roce jsme se kvůli častým hadkam rozešli. Potkala jsem druhého muže a s nim jsem 5 měsíců. Ex partner koupil dům a chtěl by mě zpět, celou dobu čeká. S ex partnerem nebyla nuda, máme stejne zájmy, je inteligentní, společensky, cílevědomý ale na druhé strane nemá problém se hádat a v hádce i křičet.. trochu hysterik a egoista. Rad buzeruje.na straně druhé muz, který se hádat nechce, udělá pro mě první poslední, ale docela se s nim nudim, moc nemluví, je nemastný neslany. Moc si ho vážím a tak hodný chlap se jen tak nenajde.je s nim velká pohoda, možná až moc..
Je mi jasne, ze musím rozhodnout sama. Ale rada bych slyšela nějaký názor.
Dekuji

bud EX ale to jen proto ze spolumate ditě s podminkou že jakmile bude hysterčit a křičet tak ze odejdes definitivne. Taky jsem byla par mesicu s chlapem co byl hodny a zdal se takový fajn…ale po par mesicu nudam nemela jsem si s nim skoro co rict, nebavilme jeho styl života…zdalo se mi že je to takový buran ktery poslouchal maminku, pak manzelku ta ho pak vyrazila tak pak milenku…furt čekal co mu kdo naplanuje..prestal mi tim uplne imponovat

Russet
Neúnavná pisatelka 17992 příspěvků 05.08.19 20:46

Ten další. Tedy třetí.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7917 příspěvků 05.08.19 20:47

Ex…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 05.08.19 20:48

No…pro me nemastny, neslany ve vztahu by bylo stejne spatne jako urvany egoista. Tretiho tam nemas :mrgreen:?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 05.08.19 20:51

Nicmene ja bych to prubla s tim druhym, nemastneho neslaneho bych vedle sebe mit vazne nemohla.Muze to byt hodny a fajn chlap, ale pro zivot jako parner, za me osobne e-eeee.

free333
Neúnavná pisatelka 19875 příspěvků 05.08.19 20:54

A co by si přála dcera? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:49
@free333 píše:
A co by si přála dcera? ;)

Tak samozřejmě otce ;)

Váš příspěvek
Reklama