Potřebuji se vykecat..rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 15:38
Potřebuji se vykecat..rada

Ahoj. Nebyla jsem tu asi rok. A poprosím o anonym.Je mi tak moc psychicky špatně. Neni chvilka kdy si dcerka zaleze a já bulim.Mam čtyřletou cacorku krásnou šikovnou. S jejím otcem jsme se rozesli před 3 lety v rámci možností to proběhlo v pohodě…no já si našla frajera s kterým čekám teď dítě. S tím sem se rozešla já protože na mě a na malou několikrát vstahnul ruku…Opustila jsem ho hnedka na začátku těhotenství. On se nezajímá,nic.Jsem ráda…ale…měla jsem kamaráda který mi pomáhal s tím rozchodem a můžu vám říct že já jsem se nikdy takhle nezamilovala.Jsem v sedmém měsíci. Hladil mi bříško, říkal mu jak ho miluje. Jmeno jsme spolu vymysleli…A moje hormony, nálady. Proste odešel…teď tu ležím v posteli, koukám na malou jak chrni a je mi šíleně ouzko. Prosim nemoralizujte mě.. :,( já jsem z toho úplně v háji. Nejsme spolu asi měsíc. Rikal že mi bude bez něj líp, že ty moje nálady nedává. Podle mě v tom někdo ale byl. Chtel si mě i vzít a všechno tohle hezký…Celých 14 dní jsem mu vypisovala jako magor dlouhý romány, zprávy na Whats appu.On jenom četl a když už odepsal tak že už se prostě nevrátí a že v tom nikdo třetí není. Hadali jsme se docela i často a každou hádku si mě jako malý blokoval všude.. já se vetrela.No a teď jak si četl ty moje zprávy, nechápu proč najednou když s náma být nechceš proč si mě nezablokoval? No každopádně, zachovala sem se jako malá já…koupila si nový číslo, a všude si ho zablokovala. Hrozne mě to bolí. Je to skoro měsíc. Nemuzu spát. Je mi ouzko a jsem zralá na Bohnice…kdy to přejde? Vrátí se? Napíše? Co by jste dělali vy…píšu tohle plná slz..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petisek89
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 05.08.19 15:42

Vykaslala bych se na vsechny chlapy a naucila bych se byt sama s detma. A nelepila jeden vztah hned dalsim a dalsim. Myslim, ze se potrebujes srovnat a szit sama se sebou.

Kriss Tina
Extra třída :D 11620 příspěvků 05.08.19 15:42

Nic, do vztahu navíc se 2 cizima detma ho nutit nemůžeš. Podle tohohle vylevu s tebou očividně hodne mlátí hormony, to pak zdrhaj i letitý partneři, natož někdo kdo je s tebou měsíc.

Premek_Orac
Kelišová 5427 příspěvků 05.08.19 15:46

Ahoj,
no páni, život plný zvratů… Neřeš co bylo. Dokud je kde bydlet a co jíst, tak pak už je to jen na nás, jaký život si uděláme. Máš krásnou dceru, pro kterou jsi ta nej nej máma. Očekáváš mimčo, což je samo o sobě zázrakem, ten nový život, a co holek odsud by za to dalo cokoliv… A máš sebe. Určitě zas přijde den, kdy se budeš smát. Snad to bude brzy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 15:46

Tatínek malý odešel protože si našel jinou. Zamiloval se do ni. Tenhle neodešel po měsíci ale skoro po osmi…nějak mi nezapadá ty všechny krásný slova co mi říkal s tím jak se teď zachoval..a máte pravdu.Sama být neumím a hlavně teď před porodem je to ještě horší, vůbec si nedokážu představit jak tohle budu všechno zvládat. Jsem až moc citlivý člověk a teď je to mnohem horší. Uz sem kdysi musela i do Bohnic pro léky, které samozřejmě nepomohli.

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 05.08.19 15:51

No potěš koště. To sis teda zařídila hezký život. Asi se mu to rozleželo v hlavě, že by dělal tátu dvěma cizím dětem. Chápu ho. Nechala bych ho být. Tohle není pro každého. Vezmi si z toho ponaučení a na chlapy se už vykašli. Vzchop se a soustřeď se na sebe a svoje děti. Buď s dětmi nějaký čas sama a nevrhej se na prvního tydýta. To jsi svojí malý holčině už doma předvedla v poměrně krátkém čase dva cizí nové tatínky. Chudák v tom bude mít bordel, jak to na tom světě vlastně chodí.

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 05.08.19 15:55
@Anonymní píše:
Tatínek malý odešel protože si našel jinou. Zamiloval se do ni. Tenhle neodešel po měsíci ale skoro po osmi…nějak mi nezapadá ty všechny krásný slova co mi říkal s tím jak se teď zachoval..a máte pravdu.Sama být neumím a hlavně teď před porodem je to ještě horší, vůbec si nedokážu představit jak tohle budu všechno zvládat. Jsem až moc citlivý člověk a teď je to mnohem horší. Uz sem kdysi musela i do Bohnic pro léky, které samozřejmě nepomohli.

Chápu, že je ti úzko. Ale máš dva poklady, za které by jiné skákaly z okna. Těš se z toho. Když se kousneš a budeš samostatná a zvládneš to, tak o to víc na sebe budeš pak hrdá, jak jsi to dala. My ženské toho zvládneme vagón a pak ještě o dost víc. Ty taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 15:59
@S.Berankinová píše:
No potěš koště. To sis teda zařídila hezký život. Asi se mu to rozleželo v hlavě, že by dělal tátu dvěma cizím dětem. Chápu ho. Nechala bych ho být. Tohle není pro každého. Vezmi si z toho ponaučení a na chlapy se už vykašli. Vzchop se a soustřeď se na sebe a svoje děti. Buď s dětmi nějaký čas sama a nevrhej se na prvního tydýta. To jsi svojí malý holčině už doma předvedla v poměrně krátkém čase dva cizí nové tatínky. Chudák v tom bude mít bordel, jak to na tom světě vlastně chodí.

Malá má s tátou nádherný vztah máme ji ve střídavé péči. Takze když o tom nic nevíš tak se prosím zdrž silných slov.
nejhorší na tom všem je, že mám určité psychické problémy o kterých on věděl a i přesto se takhle zachoval…
No vypsáním se mi trochu ulevilo.Tak díky :,(

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 05.08.19 16:01

Vím, že teď je to těžké a člověk má pocit, že se mu hroutí svět…
ALE, ty jsi máma, dokonce téměř už dvou dětí. Pro ně se drž :hug: všechno zlé přebolí a bude zase dobře.
A pak, co ti poradit? Jak psali ostatní, žij sama se sebou, pro sebe a pro svoje děti. Srovnej si co chceš a co nechceš a nežeň se zbytečně do dalších vztahů…mohlo by se stát, že dopadneš zase stejně nebo hůř.
A pak, až budeš klidná a smířená a budeš vědět, co chceš a co ne, tak pak budeš připravená na nový vztah a budeš ho hledat s funkční hlavou a srdcem :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 16:07

Děkuju holky :,( je to hrozné. To nutkání kdy bych někde našla jeho číslo a opět ho prosila.Moje hrdost už je extrémně nízko. Budu si muset teď obehat příspěvky na bydlení atd Nikdy jsem to nepotřebovala. Vubec nevím jak dlouho se na to čeká a podobně…ale majitel už mi dal novou smlouvu a i s výpisem energii tak snad už jenom čekat…

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 05.08.19 16:10
@Anonymní píše:
Malá má s tátou nádherný vztah máme ji ve střídavé péči. Takze když o tom nic nevíš tak se prosím zdrž silných slov.
nejhorší na tom všem je, že mám určité psychické problémy o kterých on věděl a i přesto se takhle zachoval…
No vypsáním se mi trochu ulevilo.Tak díky :,(

Prosím tě, kde tam vidíš silná slova? Psala jsem snad nadávky, hrubé výrazy nebo tě nějak zesměšňuju? 8o

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 05.08.19 16:10
@Anonymní píše:

To fakt nesedí, nemohl odejít skoro po 8 měsících, když před 6 a něco měsícema jsi otěhotněla s jinym a skoro měsíc už je pryč :think:

A pokud by to celý byla pravda jen s podivnýma časovýma nesrovnalostma, tak jedinou radu mam taky zaměřit se na děti a přestat teď řešit chlapy. Ty řeš, až se dáš do kupy a budeš srovnaná - pak se třeba taky dáš dohromady s někym vyrovnanym a stálym, ne s nějakym labilnim poděsem. Mně totiž přijdou dost úchylný oba extrémy chování toho posledního. Náhlej odchod a blokování nejsou o. k., to je jasný, ale hlazení a pusinkování bříška s cizím dítětem a vykládání, jak ho miluje 8o? Vždyť to podle diskusí tady nedělá ani většina vlastních tátů. Můj manžel teda občas jo, ale přiměřeně. Ale cizí chlap po pár měsících 8o 8o? Přišlo by mi to úchylny, jen bych váhala mezi deviací na těhule, nebo jestli už myslí tolik dopředu a je pedofil 8o? Ale normální by mi to nepřišlo ani náhodou, dobře, že je pryč a budeš mít prostor se pořádně zaměřit na děti!

Příspěvek upraven 05.08.19 v 16:15

Božislava
Závislačka 3363 příspěvků 05.08.19 16:11

Jsi moc hodná, že si napsala, že nestojíš o moralizování. Ušetřila si mi psání spoustu slov. Ale nemůžeš chtít po chlapovi, aby miloval s ženskou s dvěma dětmi. Na to si musí přijít sám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 16:20

Jsem ráda, že jste se vyjádřili. Zamerim se teď sama na sebe a musím opět někam docházet, myslím, že to sama nezvládnu. Hezky den :kytka:

truelly
Závislačka 3455 příspěvků 05.08.19 16:22

Evidentně ses nepoučila, škoda no. Moc nechápu, proč sis nechávala to druhé dítě. Na ženskou se dvěma dětma, každé s jiným…sorry na to se moc dobře chlapi nedívají :,(
Hlavně už znovu z dalším netěhotni. Leda v trvalém vztahu a po svatbě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama