Zadaný kolega, hraje si semnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 12:51
Zadaný kolega, hraje si semnou?

Ahoj, prominte za anonym, mam tu zname. Chtela bych se zeptat na nestranny nazor, nastoupila jsem do zamestnani, kde jsem uz tak pul roku delala brigadu a uz od zacatku, co jsem tam zacla chodit, se mi zalibil kolega. Zezacatku semnou vubec nemluvil, potom se prolomily ledy tim, ze jsme zjistili, ze mame spolecne zajmy a nazory, a tak jsme se zacali hodne bavit. Zezacatku to bylo spise zdvorile, ale postupne to byla prijemna pratelska konverzace, zacal me vozit do prace a z prace, kdyz spolu slouzime a tak. Problem je, ze je zadany a ma syna, ale ja to od zacatku brala spise jako platonickou lasku a nechtela to posouvat dal, sama jsem se zrovna seznamovala s novym muzem a byla stastna. Nekdy na jare jsme zacali spolecne obcas chodit cvicit, oba nas to bavi, a tak jsme se vzdy domluvili. Krome toho jsme si zacali psat a konverzace postupne nabirala smer narazek, vzdy mi psal ze mi to dnes na cviceni sluselo a jak by me chtel videt spise bez toho obleceni, ze by prisel je me domu na vino, kdyby byl doma sam a tak, ale osobne je dost stydlivy, takze zadne narazky nema, jen na me vzdy sahne a pohladi me, kdyz jde kolem a tak. Potom jsem nastoupila do prace na plny uvazek a kolega mel zrovna dovolenou, odjel nekam s rodinou a vubec jsme nebyli v kontaktu. Co prijel, tak se vse zmenilo, moc se semnou nebavil, ani se me nedotkl a nepsal, tak jsem myslela, ze treba doma byl nejaky problem a doslo k usmireni, vic jsem to neresila. Postupne ale zaciname byt zase vice v kontaktu, casto si povidame, vozi me do prace a z prace, dokonce me pozval na kavu, kdyz ted v lete nechodime cvicit, ale o posledni sluzbu jsme si skoro tri hodiny povidali a koukali na hvezdy venku. Bylo to zvlastni, ale on se o nic nepokousi, rikala jsem si, ze mozna zapasi sam se sebou, nechce podvadet a tak, ale ja citim, ze k nemu zacinam mit cit, hrozne si rozumime, mame spolecne zajmy a nazory, je mi s nim dobre, nechci na nej tlacit ani ho nejak balit, pokud je doma spokojeny, tak jsem jedine rada, ale prekvapuje me, ze zamnou sam prijde a povida si semnou, pritom by si mohl odpocinout, kdyz zrovna nemame praci. S narazkami pres smsky prestal, ale stale kolem me chodi, vzdycky me pohladi nebo se na me usmeje, porad me pozoruje. Vzdycky jsem mela zasadu, ze zadani nejsou nic pro me, ted si nemuzu pomoct. :oops: nevim, jestli si semnou jen nehraje, nerada bych byla zklamana takovym fajn chlapem. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
Náhodný host
Kecalka 261 příspěvků 05.08.19 12:56
@Anonymní píše:
Ahoj, prominte za anonym, mam tu zname. Chtela bych se zeptat na nestranny nazor, nastoupila jsem do zamestnani, kde jsem uz tak pul roku delala brigadu a uz od zacatku, co jsem tam zacla chodit, se mi zalibil kolega. Zezacatku semnou vubec nemluvil, potom se prolomily ledy tim, ze jsme zjistili, ze mame spolecne zajmy a nazory, a tak jsme se zacali hodne bavit. Zezacatku to bylo spise zdvorile, ale postupne to byla prijemna pratelska konverzace, zacal me vozit do prace a z prace, kdyz spolu slouzime a tak. Problem je, ze je zadany a ma syna, ale ja to od zacatku brala spise jako platonickou lasku a nechtela to posouvat dal, sama jsem se zrovna seznamovala s novym muzem a byla stastna. Nekdy na jare jsme zacali spolecne obcas chodit cvicit, oba nas to bavi, a tak jsme se vzdy domluvili. Krome toho jsme si zacali psat a konverzace postupne nabirala smer narazek, vzdy mi psal ze mi to dnes na cviceni sluselo a jak by me chtel videt spise bez toho obleceni, ze by prisel je me domu na vino, kdyby byl doma sam a tak, ale osobne je dost stydlivy, takze zadne narazky nema, jen na me vzdy sahne a pohladi me, kdyz jde kolem a tak. Potom jsem nastoupila do prace na plny uvazek a kolega mel zrovna dovolenou, odjel nekam s rodinou a vubec jsme nebyli v kontaktu. Co prijel, tak se vse zmenilo, moc se semnou nebavil, ani se me nedotkl a nepsal, tak jsem myslela, ze treba doma byl nejaky problem a doslo k usmireni, vic jsem to neresila. Postupne ale zaciname byt zase vice v kontaktu, casto si povidame, vozi me do prace a z prace, dokonce me pozval na kavu, kdyz ted v lete nechodime cvicit, ale o posledni sluzbu jsme si skoro tri hodiny povidali a koukali na hvezdy venku. Bylo to zvlastni, ale on se o nic nepokousi, rikala jsem si, ze mozna zapasi sam se sebou, nechce podvadet a tak, ale ja citim, ze k nemu zacinam mit cit, hrozne si rozumime, mame spolecne zajmy a nazory, je mi s nim dobre, nechci na nej tlacit ani ho nejak balit, pokud je doma spokojeny, tak jsem jedine rada, ale prekvapuje me, ze zamnou sam prijde a povida si semnou, pritom by si mohl odpocinout, kdyz zrovna nemame praci. S narazkami pres smsky prestal, ale stale kolem me chodi, vzdycky me pohladi nebo se na me usmeje, porad me pozoruje. Vzdycky jsem mela zasadu, ze zadani nejsou nic pro me, ted si nemuzu pomoct. :oops: nevim, jestli si semnou jen nehraje, nerada bych byla zklamana takovym fajn chlapem. :think:

Nedivím se, že někdo si tento dotaz dá anonymně. Co to je za mentalitu, začínat si s chlapem, co je zadaný a pak chtít rady, jestli to se mnou myslí vážně, jak si skvěle rozumíme. Pokud víš, že je zadaný, tak ho nech být. Udržuj si zdravý odstup. I takový platonický vztah dokáže skvěle rozbít něčí skutečný vztah.

truelly
Závislačka 3464 příspěvků 05.08.19 12:57

On už svou rodinu má. Ty se postarej, abys tu svoji taky měla…Postarej někde jinde s někým svobodným a bezdětným, abyste si ta poprvé -první svatba, první dítě užili spolu. :kytka:
Jinak budeš jen za rozvracečku.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 05.08.19 12:59

Já ti nevím, podle mě tahle situace pro tebe nemůže skončit jinak než zklamáním :nevim:

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 05.08.19 13:00

Ahoj zakladatelko,
a co si od toho slibuješ ty? Kdyby byl doma opravdu nespokojený, tak se rozejde bez ohledu na to, jestli vidí šanci s tebou nebo ne.
Podle toho, jaké měl narážky, že tě pohladí atd., tak to dělá dojem, jako by tě chtěl bokem vedle své rodiny.
A to si posuď sama, jestli je taková role pro tebe důstojná…

Lisdoonvarna
Kecalka 151 příspěvků 05.08.19 13:02

Profackovat by potreboval spis on… taky mam ve svem okoli par takovych :roll: zenati, plodi jedno za druhym, a v praci kde travi 90% sveho dne, nadbihaji kolegynkam… ano, i mne se to stalo, a vzdycky jsem dotycneho poslala nekam, protoze co me ma co balit zenac.
Na tvem miste, zakladatelko, bych co nejdriv vzala nohy na ramena, at uz je fajn a milej jak chce, zenace se synem FAKT nechces.

truelly
Závislačka 3464 příspěvků 05.08.19 13:05

@Lisdoonvarna ale ona píše, že je jen zadaný :mrgreen: a možná právě proto cítí vyšší šanci :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:05

Dekuju za nazory, povetsinu mate pravdu, ja se zadanymi zkusenosti nemam, vzdycky jsem se tomu spis vyhybala, ale mam kamaradku, co si zacala se zadanym a dvema detma, a uz jsou spolu ctyri roky ve stastnem vztahu. Ale to je nejspis vyjimka.
Jinak takova poznamka, on neni zenaty, pritelkyni si nevzal, ac s ni ma dite.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:07

@truelly tak vyssi sanci uplne nevim, jestli je spokojeny, tak rodinu neopusti ani kdybych se postavila na hlavu,, ale vzdycky jsem si myslela, ze kdyz si clovek toho druheho nevezme, tak s nim proste nepocita, mozna je to zastaraly nazor :D

iva f
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 05.08.19 13:09

Taky doporučuju nechat být a to ne kvuli tomu, že mám dítě a manžela. Ale moje nejlepší kámoška se v takovým vztahu plácá 5 let. Vánoce sama, narozeniny, dovolená, akce - vše bez něj. On si s ní občas zpříjemní den. A to nemluvím o tom, že se ti to pak vrátí. Víš jak, karma…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:10

@iva f na jednu stranu klobouk dolu pred zenskou, ktera tohle 5 let trpi :think:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 05.08.19 13:16
@Anonymní píše:
@iva f na jednu stranu klobouk dolu pred zenskou, ktera tohle 5 let trpi :think:

No na „klobouk dolů“ mi něco takového teda zrovna nepřijde…

mota
Kecalka 262 příspěvků 05.08.19 13:16
@Anonymní píše:
@iva f na jednu stranu klobouk dolu pred zenskou, ktera tohle 5 let trpi :think:

Víš, mám neodbytny pocit, že si to prostě chceš schválit. Výmluvy typu, že se nevzali, tak spolu do budoucna nepočítají atp. Ale dítě spolu mají, chápeš to? Jak by se Ti líbilo být doma na mateřské, kdybys věděla, že nějaká nadržená k. o.z. a nadbíhá v práci Tvému partnerovi a je absolutně bez zábran? Možná mám staromódní názor já, ale pokud je chlap ve vztahu a má dítě, tak je prostě zadaný a tečka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:17

@zu.syk me ano, neumim si predstavit, jak silne city k nemu musi mit, kdyz tohle dokaze snaset nekolik let. :nevim:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 05.08.19 13:19
@Anonymní píše:
@zu.syk me ano, neumim si predstavit, jak silne city k nemu musi mit, kdyz tohle dokaze snaset nekolik let. :nevim:

Nevím, podle mě je to spíš k pláči :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama