Naštvalo by vás to taky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 08:59
Nastvalo by vás to taky?

Včera se k nám stavila moje máma, privezla navareny oběd pro nás všechny (i na další den ) -dceru, manžela a me, protože jsme se vrátili z dovolené, tak ať mi ulehčí práci, protože máme prani, spoustu práce na zahradě po dvou týdnech atd. No, manžel se zakousl do jídla, asi ve druhém souste našel vlas, tak řekl, ať se nezlobím, ale že se mu zvedl kufr a že to jist nebude. Máma naštěstí zrovna uspavala dceru, tak u toho nebyla. Mně to moc mrzelo za mámu, pro nás s dcerou dělala krutu, pro manžela speciálně krkovici se zelím, protože on drůbež nejí (já zase nemusím vepřové), navíc toho máme navařeno ještě na dnešek, on se mi omluvil s tím, že to jist nebude, že když je tam jednou vlas, je to konec, že prý kdyby to vařila jeho máma, bylo by to stejné a taky by to nejedl. Prvně jsem se naštvala, že teda ať si dnešní oběd poresi jak chce, že mu nebudu vařit, když tu máme plno jídla od mamky, ale zase si říkám, že možná bych to měla respektovat, že nějakým lidem to prostě vadi (já tohle neřeším ) a udělat mu něco rychlého… nastvalo by vás to taky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 05.08.19 09:00

Neřeš blbosti a uvař mu něco rychlého

Čičorečka
Závislačka 2634 příspěvků 05.08.19 09:01

Někomu to fakt vadí, no. Nenaštvala bych se. Ať si namaže chleba.

Annabela11
Závislačka 4189 příspěvků 05.08.19 09:02
@Anonymní píše:
Včera se k nám stavila moje máma, privezla navareny oběd pro nás všechny (i na další den ) -dceru, manžela a me, protože jsme se vrátili z dovolené, tak ať mi ulehčí práci, protože máme prani, spoustu práce na zahradě po dvou týdnech atd. No, manžel se zakousl do jídla, asi ve druhém souste našel vlas, tak řekl, ať se nezlobím, ale že se mu zvedl kufr a že to jist nebude. Máma naštěstí zrovna uspavala dceru, tak u toho nebyla. Mně to moc mrzelo za mámu, pro nás s dcerou dělala krutu, pro manžela speciálně krkovici se zelím, protože on drůbež nejí (já zase nemusím vepřové), navíc toho máme navařeno ještě na dnešek, on se mi omluvil s tím, že to jist nebude, že když je tam jednou vlas, je to konec, že prý kdyby to vařila jeho máma, bylo by to stejné a taky by to nejedl. Prvně jsem se naštvala, že teda ať si dnešní oběd poresi jak chce, že mu nebudu vařit, když tu máme plno jídla od mamky, ale zase si říkám, že možná bych to měla respektovat, že nějakým lidem to prostě vadi (já tohle neřeším ) a udělat mu něco rychlého… nastvalo by vás to taky?

At si něco uvaří.

free333
Nadpozemská drbna 26280 příspěvků 05.08.19 09:03

Předpokládala bych, že si uvaří něco sám - vajíčka na cibulce snad milostpán zvládne, ne? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54351 příspěvků 05.08.19 09:04

Nenaštvalo, ale mrzelo by mi to. Pak by to možná do naštvání přešlo, že je cimprlína. A nic náhradního bych nedělala, at si poradí sám.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 05.08.19 09:05

Tak já bych to osobně taky nejedla. Brrr. Kdybych to vařila já a našla svůj vlas, je to něco jiného, ale cizí by mi fakt vadil a mohl by být od mojí mámy, od mýho chlapa nebo kohokoliv jiného, stejně bych to nejedla.
Můj chlap by to zase neřešil.

A tvůj chlap se ještě omluvil tobě, ať se nezlobíš, to já bych to vůbec neřešila nějakou omluvu. Objednej mu pizzu a je to.
edit: a jak píšou výše, míchaný vajíčka nebo namazat chleba snad zvládne i sám.

Příspěvek upraven 05.08.19 v 09:06

KlarkaK
Závislačka 3797 příspěvků 05.08.19 09:05

Chapu ho…navic se omluvil…muj by rekl spis par nemistnych poznamek :,(

ElisC
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 103 inzerátů 05.08.19 09:08

Neřešila bych to, ale nic bych mu nevařila.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 05.08.19 09:09

Jo nastvalo. Nejsem svatá a takovýhle kecy u dospělého chlapa kvůli vlasu :roll: A nevařila bych mu ať se postará sám o sebe

Tableta
Kelišová 5433 příspěvků 05.08.19 09:10

Nenaštvalo by mě to, někomu to vadí. Mně ne, já vlas vytáhnu a jím dál. Ale nic bych mu nevařila. Ať si uvaří sám a pokud to neumí, tak namazat si chleba určitě zvládne, pokud má obě ruce.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67434 příspěvků 05.08.19 09:12

Odvetila bych mu, ze od ted vari on, ze ma jistotu, ze tam cizi vlas nebude…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 05.08.19 09:13

Ne nenaštvalo to se stane

MarketaC4
Kecalka 214 příspěvků 05.08.19 09:16

Ne, nenaštvalo by mě to. Taky by mi vadilo najít cizí vlas v jídle.
Názory typu že je cimprlína a podobně :roll: někomu to prostě vadí.

lucenka
Hvězda diskuse 37464 příspěvků 05.08.19 09:17

Naštvalo by mě to. A když to jíst nechce, aŤ se o sebe postará sám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama