Naštvalo by vás to taky?

Anonymní
5.8.19 08:59

Nastvalo by vás to taky?

Včera se k nám stavila moje máma, privezla navareny oběd pro nás všechny (i na další den ) -dceru, manžela a me, protože jsme se vrátili z dovolené, tak ať mi ulehčí práci, protože máme prani, spoustu práce na zahradě po dvou týdnech atd. No, manžel se zakousl do jídla, asi ve druhém souste našel vlas, tak řekl, ať se nezlobím, ale že se mu zvedl kufr a že to jist nebude. Máma naštěstí zrovna uspavala dceru, tak u toho nebyla. Mně to moc mrzelo za mámu, pro nás s dcerou dělala krutu, pro manžela speciálně krkovici se zelím, protože on drůbež nejí (já zase nemusím vepřové), navíc toho máme navařeno ještě na dnešek, on se mi omluvil s tím, že to jist nebude, že když je tam jednou vlas, je to konec, že prý kdyby to vařila jeho máma, bylo by to stejné a taky by to nejedl. Prvně jsem se naštvala, že teda ať si dnešní oběd poresi jak chce, že mu nebudu vařit, když tu máme plno jídla od mamky, ale zase si říkám, že možná bych to měla respektovat, že nějakým lidem to prostě vadi (já tohle neřeším ) a udělat mu něco rychlého… nastvalo by vás to taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15543
5.8.19 09:00

Neřeš blbosti a uvař mu něco rychlého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3898
5.8.19 09:01

Někomu to fakt vadí, no. Nenaštvala bych se. Ať si namaže chleba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
5.8.19 09:02
@Anonymní píše:
Včera se k nám stavila moje máma, privezla navareny oběd pro nás všechny (i na další den ) -dceru, manžela a me, protože jsme se vrátili z dovolené, tak ať mi ulehčí práci, protože máme prani, spoustu práce na zahradě po dvou týdnech atd. No, manžel se zakousl do jídla, asi ve druhém souste našel vlas, tak řekl, ať se nezlobím, ale že se mu zvedl kufr a že to jist nebude. Máma naštěstí zrovna uspavala dceru, tak u toho nebyla. Mně to moc mrzelo za mámu, pro nás s dcerou dělala krutu, pro manžela speciálně krkovici se zelím, protože on drůbež nejí (já zase nemusím vepřové), navíc toho máme navařeno ještě na dnešek, on se mi omluvil s tím, že to jist nebude, že když je tam jednou vlas, je to konec, že prý kdyby to vařila jeho máma, bylo by to stejné a taky by to nejedl. Prvně jsem se naštvala, že teda ať si dnešní oběd poresi jak chce, že mu nebudu vařit, když tu máme plno jídla od mamky, ale zase si říkám, že možná bych to měla respektovat, že nějakým lidem to prostě vadi (já tohle neřeším ) a udělat mu něco rychlého… nastvalo by vás to taky?

At si něco uvaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28061
5.8.19 09:03

Předpokládala bych, že si uvaří něco sám - vajíčka na cibulce snad milostpán zvládne, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62719
5.8.19 09:04

Nenaštvalo, ale mrzelo by mi to. Pak by to možná do naštvání přešlo, že je cimprlína. A nic náhradního bych nedělala, at si poradí sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
5.8.19 09:05

Tak já bych to osobně taky nejedla. Brrr. Kdybych to vařila já a našla svůj vlas, je to něco jiného, ale cizí by mi fakt vadil a mohl by být od mojí mámy, od mýho chlapa nebo kohokoliv jiného, stejně bych to nejedla.
Můj chlap by to zase neřešil.

A tvůj chlap se ještě omluvil tobě, ať se nezlobíš, to já bych to vůbec neřešila nějakou omluvu. Objednej mu pizzu a je to.
edit: a jak píšou výše, míchaný vajíčka nebo namazat chleba snad zvládne i sám.

Příspěvek upraven 05.08.19 v 09:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
5.8.19 09:05

Chapu ho…navic se omluvil…muj by rekl spis par nemistnych poznamek :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
5.8.19 09:08

Neřešila bych to, ale nic bych mu nevařila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
5.8.19 09:09

Jo nastvalo. Nejsem svatá a takovýhle kecy u dospělého chlapa kvůli vlasu :roll: A nevařila bych mu ať se postará sám o sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
5.8.19 09:10

Nenaštvalo by mě to, někomu to vadí. Mně ne, já vlas vytáhnu a jím dál. Ale nic bych mu nevařila. Ať si uvaří sám a pokud to neumí, tak namazat si chleba určitě zvládne, pokud má obě ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72965
5.8.19 09:12

Odvetila bych mu, ze od ted vari on, ze ma jistotu, ze tam cizi vlas nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
5.8.19 09:13

Ne nenaštvalo to se stane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
5.8.19 09:16

Ne, nenaštvalo by mě to. Taky by mi vadilo najít cizí vlas v jídle.
Názory typu že je cimprlína a podobně :roll: někomu to prostě vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45117
5.8.19 09:17

Naštvalo by mě to. A když to jíst nechce, aŤ se o sebe postará sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama