Můj příběh s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 17:34
Můj příběh s partnerem

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh..
S partnerem jsme spolu byli dva roky, ze začátku bylo vše krásné, zalité sluncem, byla jsem moc šťastná.. postupně ale partner začal nesmyslně žárlit, na rodinné příslušníky.. žárlil na přítele mé mámky zcela nesmyslně jen protože jsem se smála jeho vtipům.. postupně k tomu začalo přibývat majetnické chování.. například když jsme vystupovali z auta musela jsem vždy čekat hned u auta neudělat ani krok navíc aby mohl okamžitě kráčet vedle mě.. doslova jsem se od něj nemohla hnout, všude mě vyzvedával.. trpěl utkvělou přestavou že mám jiného… nikdy jsem neměla a mockrát jsem se mu to snažila vysvětlit.. stále to gradovalo víc a víc minulý rok v srpnu mi praštil s telefonem.. a na tento popud jsme se rozešli.. po dvou měsících jsme se k sobě vrátili.. zezačátku to vypadalo dobře, jeho žarlivé chování se neprojevovalo.. navíc jsem po vánocích zjistila že jsem těhotná.. má rodina ani přátele ho nebrali… chtěli po mě abych šla na potrat.. byla jsem pod obrovskym tlakem a v prvním trimestru jsem byla nucena brát troje antibiotika.. a byl mi doporučen doktorem na základě mého zdravotního stavu potrat.. byla jsem v tomto období velice podrážděná až zlá na svého přítele…přítel mě poté opustil a já ho stále milovala… od mého potratu jsme se k sobě ještě asi 3× vrátili… vždy to dopadlo tak že mě opustil kvůli naprosté kravině… před dvěma měsíci jsem se k němu opět vratila s tim že mi slibil že se zmeni.. a že na vsem zapracujeme…byly to krásné 2 měsíce… potom opět začaly proplouvat na povrch problémy… já chtěla mluvit o tom co mě trápí.. o potratu a o všem.. on nechtěl..vysmíval se mi od očí když jsem brečela… zoufala jsem vyhledala pomoc psycholožky ke které docházím pravidelně… včera ale naš spor vygradoval, dala jsem mu facku potom co mě začal ponižovat a urážet… jakoby se mi zatmělo před očima a ruka mi sama vystřelila.. přítel si to nenechal líbil a řádně mi to vrátil… poté co jsem ležela zmlácená na podlaze si sbalil své věci a odešel… nikomu jsem se s tím prozatím nesvěřila, je to pro mě opravdu těžké.. ač pro někoho nepochopitelné, stále ho moc miluji… několikrát jsem se pokoušela od něj odpoutat, zapomenout.. nikdy mi to nešlo, ale vím že takhle žít nechci… pokud máte některá radu jak se odmilovat, co by mi ulehčilo, nebo máte podobný příběh budu moc ráda za jakýkoliv komentář, děkuju holky :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3198 příspěvků 04.08.19 17:45

Prosím tě, co přesně na něm miluješ?

Sany80s
Echt Kelišová 7568 příspěvků 04.08.19 17:48

Podle mě si pleteš majetnictví s láskou. On tě určitě nikdy nemiloval, takoví lidé toho nejsou schopni. To krásné na začátku byl prostě ten jeho sklon, že on dává ženské maximum a ty sis ze začátku tu pozornost, která by pro většinu lidí byla až příliš omezující i na začátek vztahu, zaměňovala za to, že máš konečně někoho, kdo je úžasný.
Ze začátku vztahu jsou k sobě lidé pozornější kvůli té chemické zamilovanosti, ale když je něco příliš růžové, tak je to spíš věc, která by tě měla znerzvózňovat než ti imponovat.
Zajdi si vícekrát k psycholožce, musíš změit tvůj přístup ke vztahům, až ho změníš, tak ti takoví magoři přitažliví připadat nebudou.

divine woman
Extra třída :D 12751 příspěvků 04.08.19 17:50

Buď ráda, že ses zbavila výstavního kreténa. A kam chodíte na ty obraty zalité sluncem? :roll: :roll:

Keniri
Povídálka 43 příspěvků 04.08.19 17:50

Taky by mě zajímalo, čím Ti imponuje. Nemyslím si, že by se po potratu dal vztah slepit-taky z toho není jasné, jak se Tvůj přítel k tomu stavěl-jestli dítě chtěl nebo ne-píšeš jen o sobě a své rodině-že chtěli potrat. A pak-píšeš, že ho miluješ, ale dokázala jsi mu dát facku. To taky nechápu. Nevracej se k němu, nic dobrého vás nespojuje a už ani nečeká a buď rád, že odešel sám a už Tě nehlídá na každém kroku.

Petra Z
Hvězda diskuse 53453 příspěvků 04.08.19 17:51

Buď ráda, že odešel…
A už nikdy ho zpět nepouštéj…zavolej kamarádku, všechno jí řekni a ať je tam s tebou.
Nekontaktovat, nepsat sms a jestli tě zmlátil tak, že to je na tobě vidět, vyfoť se a koukej se na to, až budeš mít nutkání se k němu vracet.
Musíš to zvládnout…s ním by to bylo jen horší a horší

pannda
Kelišová 7160 příspěvků 39 inzerátů 04.08.19 17:51

Máš přátele, kamarády? koníčky? upoutej se na ně…a najdi konečně svou hrdost a k bývalému příteli už se nikdy nevracej..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 17:56

@Kfětoslava
On byl jinak milý pozorný, hodně toho pro mě (nás) dělal.. v těch pěkných chvílich mi s ním bylo tak jak nikdy s nikým.. proto jsem se k němu tolikrát vrátila zkrátka jsem chtěla věřit tomu, že už konečně to špatný zmizí a zbyde jen to hezký.. doufala jsem.. nyní už nedoufám, ale stále ho miluji sama nevím proč… :( :(

evulinda79
Kecalka 194 příspěvků 04.08.19 17:57

No, jak se říká, kdo chce kam, pomozme mu tam, či komu není rady, tomu není pomoci, po prvním rozchodu už jste se neměla vracet, to je snad jasné, násilný žárlivý, majetnický muž se nikdy nezmění, jenom svou obět potřebuje připoutat dalšími sliby, aby uvěřila a vše začne nanovo a bude se to stupňovat, vy jste o tom nikdy neslyšela???o domácím násilí a všem okolo???pryč a hodně rychle, ono to klidně může skončit i tím, že vás zabije nebo vy jeho v nějaké sebeobraně

Russet
Neúnavná pisatelka 18393 příspěvků 04.08.19 17:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh..
S partnerem jsme spolu byli dva roky, ze začátku bylo vše krásné, zalité sluncem, byla jsem moc šťastná.. postupně ale partner začal nesmyslně žárlit, na rodinné příslušníky.. žárlil na přítele mé mámky zcela nesmyslně jen protože jsem se smála jeho vtipům.. postupně k tomu začalo přibývat majetnické chování.. například když jsme vystupovali z auta musela jsem vždy čekat hned u auta neudělat ani krok navíc aby mohl okamžitě kráčet vedle mě.. doslova jsem se od něj nemohla hnout, všude mě vyzvedával.. trpěl utkvělou přestavou že mám jiného… nikdy jsem neměla a mockrát jsem se mu to snažila vysvětlit.. stále to gradovalo víc a víc minulý rok v srpnu mi praštil s telefonem.. a na tento popud jsme se rozešli.. po dvou měsících jsme se k sobě vrátili.. zezačátku to vypadalo dobře, jeho žarlivé chování se neprojevovalo.. navíc jsem po vánocích zjistila že jsem těhotná.. má rodina ani přátele ho nebrali… chtěli po mě abych šla na potrat.. byla jsem pod obrovskym tlakem a v prvním trimestru jsem byla nucena brát troje antibiotika.. a byl mi doporučen doktorem na základě mého zdravotního stavu potrat.. byla jsem v tomto období velice podrážděná až zlá na svého přítele…přítel mě poté opustil a já ho stále milovala… od mého potratu jsme se k sobě ještě asi 3× vrátili… vždy to dopadlo tak že mě opustil kvůli naprosté kravině… před dvěma měsíci jsem se k němu opět vratila s tim že mi slibil že se zmeni.. a že na vsem zapracujeme…byly to krásné 2 měsíce… potom opět začaly proplouvat na povrch problémy… já chtěla mluvit o tom co mě trápí.. o potratu a o všem.. on nechtěl..vysmíval se mi od očí když jsem brečela… zoufala jsem vyhledala pomoc psycholožky ke které docházím pravidelně… včera ale naš spor vygradoval, dala jsem mu facku potom co mě začal ponižovat a urážet… jakoby se mi zatmělo před očima a ruka mi sama vystřelila.. přítel si to nenechal líbil a řádně mi to vrátil… poté co jsem ležela zmlácená na podlaze si sbalil své věci a odešel… nikomu jsem se s tím prozatím nesvěřila, je to pro mě opravdu těžké.. ač pro někoho nepochopitelné, stále ho moc miluji… několikrát jsem se pokoušela od něj odpoutat, zapomenout.. nikdy mi to nešlo, ale vím že takhle žít nechci… pokud máte některá radu jak se odmilovat, co by mi ulehčilo, nebo máte podobný příběh budu moc ráda za jakýkoliv komentář, děkuju holky :srdce:

Už se k sobě nevracejte.

ontar
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 04.08.19 18:00

Přítel je blbej, ale ty jsi ještě blbější…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 18:01

@Keniri přítel se k tomu postavil dobře, o malého i o mě stál.. aspoň mi to tvrdil.. jenže když jsem onemocněla zvládnul se o mě starat dva dny a po jedné hádce ( kvůli mé rodině)odešel nedal o sobě vědět, nezvedal telefon.. a ozval se za týden až když už jsem musela na potrat.. a poté mě opustil úplně.

Šáruší
Kelišová 5163 příspěvků 04.08.19 18:02
@Anonymní píše:
@Kfětoslava
On byl jinak milý pozorný, hodně toho pro mě (nás) dělal.. v těch pěkných chvílich mi s ním bylo tak jak nikdy s nikým.. proto jsem se k němu tolikrát vrátila zkrátka jsem chtěla věřit tomu, že už konečně to špatný zmizí a zbyde jen to hezký.. doufala jsem.. nyní už nedoufám, ale stále ho miluji sama nevím proč… :( :(

on tě zmlátí až ležíš zmlácená na zemi a stále ho miluješ? To nemyslíš vážně.

divine woman
Extra třída :D 12751 příspěvků 04.08.19 18:04
@Anonymní píše:
@Keniri přítel se k tomu postavil dobře, o malého i o mě stál.. aspoň mi to tvrdil.. jenže když jsem onemocněla zvládnul se o mě starat dva dny a po jedné hádce ( kvůli mé rodině)odešel nedal o sobě vědět, nezvedal telefon.. a ozval se za týden až když už jsem musela na potrat.. a poté mě opustil úplně.

A co na tom ještě nechápeš? Je to haj.zl a haj.zl bude. A ne, žádná láska ho nezmění. Tak se na něj vybodni, jdi se vybrečet na rameno kamarádky a určitě přijde někdo mnohem lepší. Nebo ti vyhovuje vztah bachař kontra vězeň?

Keniri
Povídálka 43 příspěvků 04.08.19 18:13

Ale milý a pozorný člověk po hádce neodejde a neurazí jako malé dítě, ale pokud věděl, že Tě rodina tlačí k potratu a on byl proti, tak měl právě zůstat a dokázat Ti, že se o Tebe zvládne postarat. Navíc-píšeš-moc ho miluji, ale rodina a přátelé ho nebrali a chtěli, abych šla na potrat. Já teda, když miluju chlapa a čekám s ním dítě a on to dítě chce, tak by si moje rodina mohla říkat co chce, stála bych při chlapovi a nenechala bych si od toho rodinou a kámošema kecat. Takže v tom vidím zase problém v Tobě-píšeš, že ho moc miluješ, ale posloucháš okolí, které chce opak. Nedává to smysl.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama