Pms vadí mi muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 11:20
Pms vadí mi muži

Ahoj holky, už to ani nemůžu vydržet sama se sebou. Všimla jsem si, že čím jsem starší, tak mi pocas mého PMS vadí chlapy, ale extrémně. Horší je, že PMS mám tak 9 dní. ????
Jsem z města, kde žije bohužel i hodně menšin. A kdykoliv jen jdu ráno na nákup, tak na mě pokrikuji nevhodne, otáčí se, pribrzduji v autech, a mně je to extrémně nepříjemné. (u hezkých můžu mi to tolik nevadí Teda ???? Už se to ale přenáší i na chlapy v mém okolí, dneska jsem musela zrušit oběd s tátou, nedala bych to. I přítel říká, že jsem na něj agresivnější než kdy dříve, ale nemůžu si pomoct. Máte to nektera podobné? Nejradši bych se ten týden zavřela před světem doma, ale to nejde.. ????

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 04.08.19 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už to ani nemůžu vydržet sama se sebou. Všimla jsem si, že čím jsem starší, tak mi pocas mého PMS vadí chlapy, ale extrémně. Horší je, že PMS mám tak 9 dní. ????
Jsem z města, kde žije bohužel i hodně menšin. A kdykoliv jen jdu ráno na nákup, tak na mě pokrikuji nevhodne, otáčí se, pribrzduji v autech, a mně je to extrémně nepříjemné. (u hezkých můžu mi to tolik nevadí Teda ???? Už se to ale přenáší i na chlapy v mém okolí, dneska jsem musela zrušit oběd s tátou, nedala bych to. I přítel říká, že jsem na něj agresivnější než kdy dříve, ale nemůžu si pomoct. Máte to nektera podobné? Nejradši bych se ten týden zavřela před světem doma, ale to nejde.. ????

PMS jsem měla den před MS. Vadilo mi vše, nejen chlapi. Teď jsem se nějak srovnala a nemívám ani bolesti. Asi už stárnu :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 11:41
@Anonymní píše:
Jsem z města, kde žije bohužel i hodně menšin. A kdykoliv jen jdu ráno na nákup, tak na mě pokrikuji nevhodne, otáčí se, pribrzduji v autech, a mně je to extrémně nepříjemné. (u hezkých můžu mi to tolik nevadí Teda ???? Už se to ale přenáší i na chlapy v mém okolí, dneska jsem musela zrušit oběd s tátou, nedala bych to. I přítel říká, že jsem na něj agresivnější než kdy dříve, ale nemůžu si pomoct. Máte to nektera podobné? Nejradši bych se ten týden zavřela před světem doma, ale to nejde.. ????

Mám to přesně jako ty. Teď celkově bojuju s tim jak vůbec PMS zmírňovat. Taky to pak nemůžu vydržet sama se sebou když to nastane silněji a všimla jsem si toho co píšeš ty. Že poslední tak dva roky mi muži vadí. Hlavně ty uřvaný jak jen hulí a lezou po hospodách tak mě to provokuje tyhle typy. Takový ty oplzlý, mastný s vyřvanýma hlasama. Bohužel je jich tady u nás kolem hodně a s přítelem už to taky neni co bývalo :roll: :nevim: celkově přemýšlim co s životem dál. Je mi 35.

samá práce
Závislačka 3003 příspěvků 04.08.19 11:47

Normální, stává se z tebe stará pavlačová čarodějnice. Lepší už to nebude. ;)

sirikit
Vesmírná mluvilka 31357 příspěvků 04.08.19 12:40
@samá práce píše:
Normální, stává se z tebe stará pavlačová čarodějnice. Lepší už to nebude. ;)

Nesmíš to vidět tak černě. ;)
S postupujícím věkem na ni jednak chlapi přestanou pokřikovat a ještě později začne mít úplně na háku pány i PMS: obojí se změní v matnou vzpomínku na bezvýznamnou životní komplikaci. :andel: :andel:

Váš příspěvek
Reklama