Manžel mne zapomněl uvést na parte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:00
Manžel na mě zapomněl

Milé ženy, ráda bych vás poprosila o názor. Ve čtvrtek mi manžel volal, že bohužel zemřela jeho babička. Já byla zrovna se synem na pár dní u mojí babičky, takže jsem nás rychle zabalila a jela domů, abych tu byla s ním. O jeho babičku jsem se jeden čas starala-nákupy, příprava léku, všichni doktoři, praní a úklid, když měla zdravotní oroblémy, ošetřovala jsem jí, prostě vše. To se dělo cca rok, než svolila k profesionálním pečovatelkám a poté nástupu do domova seniorů. V den úmrtí byl manžel se svojí mamkou a sestrou zařizovat parte. Když jsem dorazila domů, tchýni došlo, že mě jako manželku na parte zapomněli napsat. Byla jsem v šoku. Manžel nad tím mávnul rukou. Později jsem mu řekla, že mě tím teda naštval, on se omluvil, že mu to nedocvaklo. Jenže já se nemůžu zbavit pocitu, že přece neni normální, aby manžel zapomněl na manželku, se kterou je deset let??? Říkám si, že jsem pro něj teda asi evidetně velmi nepostradatelná a že si i se svoji mamkou moc váží toho, že jsem se starala. Jsem jen přecitlivělá, protože jsem těhotná, nebo je to fakt mimo a to že zapomněli vypovídá o tom, že nejsem dost důležitá??? Děkuju za názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5353 příspěvků 03.08.19 20:04

Jsi asi přecitlivělá, když zemře blízký člověk, dokáže to jednoho opravdu sebrat. Když jsme zařizovali pohřeb naší babi, tak jsme byli s tátou taky oba úplně mimo. Určitě to nic nevypovídá o tom, jak jsi pro manžela důležitá.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 03.08.19 20:06

Mít za ženu hysterku, tak bych asi nezapomněl, ale na parte bych ji neuvedl schválně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:06
@Anonymní píše:
Milé ženy, ráda bych vás poprosila o názor. Ve čtvrtek mi manžel volal, že bohužel zemřela jeho babička. Já byla zrovna se synem na pár dní u mojí babičky, takže jsem nás rychle zabalila a jela domů, abych tu byla s ním. O jeho babičku jsem se jeden čas starala-nákupy, příprava léku, všichni doktoři, praní a úklid, když měla zdravotní oroblémy, ošetřovala jsem jí, prostě vše. To se dělo cca rok, než svolila k profesionálním pečovatelkám a poté nástupu do domova seniorů. V den úmrtí byl manžel se svojí mamkou a sestrou zařizovat parte. Když jsem dorazila domů, tchýni došlo, že mě jako manželku na parte zapomněli napsat. Byla jsem v šoku. Manžel nad tím mávnul rukou. Později jsem mu řekla, že mě tím teda naštval, on se omluvil, že mu to nedocvaklo. Jenže já se nemůžu zbavit pocitu, že přece neni normální, aby manžel zapomněl na manželku, se kterou je deset let??? Říkám si, že jsem pro něj teda asi evidetně velmi nepostradatelná a že si i se svoji mamkou moc váží toho, že jsem se starala. Jsem jen přecitlivělá, protože jsem těhotná, nebo je to fakt mimo a to že zapomněli vypovídá o tom, že nejsem dost důležitá??? Děkuju za názory.

Vidím, že se ti chlapi chovají všichni stejně. Taky jsem těhotná a mám pocit, že se mi přítel vyhýbá, že o mně už nemá takový zájem a že jsem mu úplně jedno, ale když se ho na něco takového zeptám hned je to špatně, protože to není pravda. Možná je to vážně tím, že jsme tolik citlivé a všechno si moc bereme :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 03.08.19 20:07

Je to naprosto normální omyl a ty nejsi pokrevní příbuzná té babičky. Ostatně na parte se většinou píše Vnuk Josef Novák s rodinou.

Jinak hysterčíš v době, kdy tvůj muž spíš potřebuje podporu.

pujda
Kecalka 277 příspěvků 1 inzerát 03.08.19 20:08

Během čtení příspěvku jsem si říkala, jestli nebudeš těhotná, že máš tak přehnanou reakci. A jo, naštěstí jsi. Jak bys chtěla, aby tě na parte napsali? Vždyť se tam nepíšou jména, ne? Jak na tebe teda zapomněli? A to, jestli jsi pro svého muže důležitá, poznáš z jiných věcí, fakt ne podle toho, že tě napíše na parte :roll: Omluvil se, nejspíš toho měl sám dost, neřeš to.

mrav
Vesmírná mluvilka 31456 příspěvků 03.08.19 20:08

Svoji manželku, se kterou tak dlouho žiji, bych na parte uvedl. Problém má ale dvě strany - v jeho rozpoložení bych možná taky na to zapomněl - je to vždycky šok. Taky jsem před dvěma lety musel řešit vše kolem pohřbu mé ženy a k tomu malé dítě. :( :mavam:

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 03.08.19 20:08

Jsi přecitlivělá. Myslim, že tohle a ještě za takových okolností, se může stát nám všem.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10713 příspěvků 03.08.19 20:09

No, kdyby mně zemřel blízký člověk, tak by to, jestli jsem na parte asi bylo to poslední, co bych řešila. Chápu, že tě to mrzí, ale fakt si myslím, že to o ničem nevypovídá. Spíš byl manžel tak v šoku, že ho to prostě nenapadlo :nevim:

SAJ
Závislačka 4105 příspěvků 03.08.19 20:09

Jsi přecitlivělá, aneb cloumají s tebou hormony. Klid, tohle není situace vhodná na naštvání.
A upřímnou soustrast nejen tobě, ale i manželovi a jeho rodině.

Příspěvek upraven 03.08.19 v 20:10

Barrrbucha
Závislačka 2649 příspěvků 03.08.19 20:10

Jsi precitlivela a manzel asi v soku. Takove opomenuti bych nebrala vazne a uz vubec bych mu nerikala, ze te tim nastval. Mela bys mu byt spis oporou.

Edit A to ti pisu jako tehotna, par dni pred porodem :kytka:

Příspěvek upraven 03.08.19 v 20:11

Sany80s
Kelišová 7483 příspěvků 03.08.19 20:11

Pokud je jinak vše v pořádku, tak bych to neřešila.
Ono lidi nejsou v takových okamžicích často úplně při smyslech.

Mika.ella1
Kecalka 199 příspěvků 03.08.19 20:11

8o myslim, ze blaznis ty. Ano neni to hezke ale v tak vypjate situaci se muze stat, ze clovek na vse nemysli. Kdyz te to tak stve at nechaj udelat novy :nevim:anzela bys mela podrzet ne se s nim hadat :think:

Uživatel je onlinePeta02
Kecalka 467 příspěvků 03.08.19 20:12

No asi by mě to mrzelo, ale nevycitala bych mu to a určite bych se kuli tomu nehadala. Jinak když umřela manželova mamka, tak jsme tam vyjmenovani byli, u moji babičky myslím bylo vnučka x s rodinou…

Verun83
Extra třída :D 10392 příspěvků 03.08.19 20:14

Ano ses precitlivela.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama