Začínající nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:46
Začínající nevěra?

Ahoj,
s přítelem jsme se po šesti letech vztahu rozešli, neshodovali jsme se ve společné budoucnosti, já chci děti, svatbu, opravovat barák, jenže on se k ničemu nemá, hypotéku nechce, manuálně pracovat na baráku taky ne, je nám přes 25 let. O Vánocích můj otec spáchal sebevraždu… Přítel viděl možnost se ke mě dostat a po nějakém čase jsme se dali k sobě zpátky, jenže to jde z kopce ještě více než předtím, sice je to od té tragédie už delší dobu, ale rány nejsou stále zahojeny a potřebovala bych někdy uchlácholit, jenže to od něj nepřipadá v úvahu. Taky když jsme se k sobě vrátili zjistila jsem, že si píše z kolegyněmi z práce a píše jim, jak jsou krásné, a že kávičku s něma by si určitě nenechal ujít a to trvá až do teď, už asi 4 měsíce, neuhodila jsem na něj, že to vím, dusím to v sobě. Jenže teď jsem zjistila, že se registroval u nějaké online de*ky, která posílá pravidelně svoje sprosté fotky, dokonce si platí i homevidea a píše ji, jak má díky ní, vždycky krásné dny. Chce se mi zvracet. Jenže nevím co mám dělat, teda já to vím, ale po tom co jsem si v posledních měsících prožila bych další „ztrátu“ blízkého už nedala. Ani nevím, jestli ho ještě miluji, asi to už ani nejde.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 03.08.19 17:49

Ukonči to - evidentně ten návrat nebyl dobrý nápad, nefungujete a tím že se opravdu rozejdete, tak se vzájemně osvobodíte pro někoho, kdo k vám bude sedět líp.

Pokud se bojíš nějakého složitějšího vztahu, zajdi párkrát na psychoterapii, dočistit ztrátu otce a snáz projít rozvodem.

Držím palce - máš na to sílu a je lepší to odříznout, než se topit v tom, co máš kolem sebe hlavně proto, že to je známé.

Kotatko03
Echt Kelišová 8886 příspěvků 03.08.19 18:00

Nezlob se na mě, ale toto není „ztráta“ blízkého, ale naopak. Neskutečně se ti uleví, až od něj odejdeš, to mi věř…na co ti vůbec takový chlap je? :nevim:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 03.08.19 18:17

Ukončit a to urychleně. Vždycky všechno přeboli a začne něco nového a vždy něco krásnějšího.
Ja zjistila nevěru 3 dny po tom, co mě pustili z nemocnice z porodu. Myslela jsem, že je to konec, který neunesu. Díky tomu, co se stalo jsem našla nejúžasnějšího muže na světě, tátu pro svou dceru. Konečně jsem poznala co je to, když tě někdo miluje, stará se o tebe a nosí tě má rukách. Dodnes říkám, že děkuji ženě, která mi odtahla manžela, protože mi tím přinesla opravdu něco krásného. Nenávist přešla ve veliké díky.

Vůbec se neboj, protože s takovým chlapem tě nic nečeká. Jak tohle chlap dělá stojí za h…

Držím palce a přeji hodně štěstí a hlavu vzhůru :kytka:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 03.08.19 18:19
@Anonymní píše:
Ahoj,
s přítelem jsme se po šesti letech vztahu rozešli, neshodovali jsme se ve společné budoucnosti, já chci děti, svatbu, opravovat barák, jenže on se k ničemu nemá, hypotéku nechce, manuálně pracovat na baráku taky ne, je nám přes 25 let. O Vánocích můj otec spáchal sebevraždu… Přítel viděl možnost se ke mě dostat a po nějakém čase jsme se dali k sobě zpátky, jenže to jde z kopce ještě více než předtím, sice je to od té tragédie už delší dobu, ale rány nejsou stále zahojeny a potřebovala bych někdy uchlácholit, jenže to od něj nepřipadá v úvahu. Taky když jsme se k sobě vrátili zjistila jsem, že si píše z kolegyněmi z práce a píše jim, jak jsou krásné, a že kávičku s něma by si určitě nenechal ujít a to trvá až do teď, už asi 4 měsíce, neuhodila jsem na něj, že to vím, dusím to v sobě. Jenže teď jsem zjistila, že se registroval u nějaké online de*ky, která posílá pravidelně svoje sprosté fotky, dokonce si platí i homevidea a píše ji, jak má díky ní, vždycky krásné dny. Chce se mi zvracet. Jenže nevím co mám dělat, teda já to vím, ale po tom co jsem si v posledních měsících prožila bych další „ztrátu“ blízkého už nedala. Ani nevím, jestli ho ještě miluji, asi to už ani nejde.

proc se knemu porad vracis a porad od nej odchazis?
jinak to ze si nekdo koupi homevidea od devky da se rict je nevera?

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 99 inzerátů 03.08.19 18:52
@B4RC3LON4 píše:
proc se knemu porad vracis a porad od nej odchazis?
jinak to ze si nekdo koupi homevidea od devky da se rict je nevera?

nevěra možná ne, ale hnus jo :mrgreen:

sediza
Závislačka 2808 příspěvků 03.08.19 19:01

Ztrátu jeho uneseš, co ale neuneseš, je to, že ztratíš sama sebe. Svoje štěstí z dlouhodobého hlediska. Mrháš drahocenný čas, kdy by jsi mohla být šťastná s někým, kdo té bude skutečně milovat. Vše si naplánuj a udělej to. Už kvůli tátovi. Ten by chtěl, aby jeho dcera byla s tímto xxx nebo s někým, kdo si ji zaslouží a bude mít skutečně rád??!!

truelly
Závislačka 3516 příspěvků 03.08.19 19:07

Uteč…zasloužíš si úplně nový začátek :hug:

nikola-olomouc
Povídálka 25 příspěvků 03.08.19 19:13

Zdrhej!!!…místo opory tohle?! wtf…hnala bych ho svinským krokem…a ne neulehčuje ti ale přitěžuje je to šutr na noze…hoď ho přes palubu o pár slz navíc už to určitě dáš..jsme holky silné;) Mě umřel taky táta a já se,,namotala " na naprostého idiota který mě balil x let..jen protože cítil že teď jsem v oslabení teď to je ta skulinka kudy se mi vetřít…a zkazil mi asi 6 let života…Prostě se zasekni a vyhoď ho!!! věř mi za pár měsíců ti bude nesrovnatelně líp a ještě se mu vysměješ o co přišel :mavam: :mavam: :mavam:
Taťky je mi líto jsou to těžké situace ať je ti lépe beru a hodně zdaru :hug:

Jaholos
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 04.08.19 11:35

Holka davej si pozor hlavne na sebe, tyhle sebevrazedny sklony se dedi, Ne teda samozrejme primo ten sklon, ale ta nevyvazena psychika. Svedci o tom i tvuj pribeh, kdy neumis resit problemy racionalne. :nevim:

sabulik101
Povídálka 12 příspěvků 04.08.19 19:11

@Saynka to muselo být hrozné, dozvědět se, že tě podváděl, když ty jsi přinesla na svět vaše dítě. Ale jsi hodně silná, že jsi odešla i s dítětem, budu to muset taky nějak zvládnout

sabulik101
Povídálka 12 příspěvků 04.08.19 19:15

@nikola-olomouc nehorázné, jak umí ti chlapi využít situace a my jim na to skočíme :pensive: já se fakt snažila pořád plánovala budoucnost, nikdy se mnou nic neřešil. Ale horší než to všechno co jsem vypsala, že mi řekl když bude třeba, klidně mi vrazí.

Maiandra
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 04.08.19 20:34

Tím spíš získáš než ztratíš. Ztratíš tak leda nervy, bolest z těch jeho podpásovek a pocit, že se o něj nemůžeš opřít. Vždyť ty ho k ničemu nepotřebuješ, jen tě brzdí a stahuje ke dnu. Za to zaškrtnutá pomyslná kolonka „ve vztahu“ přece nestojí.

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 04.08.19 22:36
@sabulik101 píše:
@Saynka to muselo být hrozné, dozvědět se, že tě podváděl, když ty jsi přinesla na svět vaše dítě. Ale jsi hodně silná, že jsi odešla i s dítětem, budu to muset taky nějak zvládnout

No a narození dcery oslavoval s ni v posteli v našem v bytě :D

nikola-olomouc
Povídálka 25 příspěvků 12.08.19 12:20

@sabulik101 …nebudu ti mazat med…když už i sám řekne že ti jednu vrazí…tak si piš že to dřív nebo později udělá. V mém případě to taky dospělo až k mlácení…ani kvuli tomu jsem já blbá neodešla..ale díky bohu jsem potkala normálního chlapa a docvaklo mi že takhle žít prostě nemusím. Zpětně?…raději bych byla i sama.

Váš příspěvek
Reklama