Může se chlap naučit na takový servis, že nehne prstem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:53
Může se to tak chlap naučit?

Ahoj. Je možné že jsem si naučila manžela takový servis, že už nehne ani prstem? Jinak si to neumím vysvětlit. Na začátku to šlo. Uklízel, pomáhal, dělal na dvorku apod.
Já jako hodná holka mu z lásky vařím, uklízím (i po něm) peru apod. Pak změnil job a sice nosí hodně peněz, ale přes týden moc není doma, většinou jen víkendy. Ale když přijede tak to stojí za to. Oblečení nechá tam kde se svlékne, třeba v půl místnosti nebo koupelny, nedokáže to hodit ani k pračce, vyprány prádlo z věšáku klidně hodí na zem nebo špinavý na ten věšák s čistým, když se mu to nehodí. Jde se vykoupat, nevypusti vodu a nechá vanu zasr*ou. Neuklidí si po sobě ani hrnek nebo misky od jogurtu a obaly najdu na okně (ji v noci v posteli). Srovnanou skříň rozhází, když něco hledá (přitom se s tím rovnam). Prostě šílenost sama. Já nesnáším bordel, takže jdu a udělám to hlavně pro sebe. Jenže tohle je už moc. Když náhodou řeknu ať si to uklidí buď to udělá hrozně a musím to udělat znovu, nebo začne o tom, že ho buzeruju jen co se vrátí. :pocitac:
A do toho ještě za chvíli malé mimino. No fakt ho nepoznávám.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8839 příspěvků 03.08.19 17:59

No…jaké si to uděláš…takové to máš, bohužel :( ale co s tím…zkus si s ním naprosto otevřeně promluvit, v domácnosti žijete 2 a měli byste se podílet oba (v jistém poměru, tak jak to vyhovuje vám). Jinou radu asi nemám, znám toto od svých rodičů a vždy mě to šíleně štvalo…

Nowena
Povídálka 47 příspěvků 03.08.19 18:01

Mám to stejný, šla jsem do toho s ním. Ne každej musí být 100%, nosí domů skvělý peníze, je to charakterně neskutečný chlap s skvělý táta, tak neřeším, že po něm odnesu misku, seberu fusekle nebo vypustim vanu. Ale je fakt, že nádobí umyje (i když to taky pak musím přemýt, sle snahu cením). Já jsem se ale naučila na pořádku tolik nelpět, navíc s malým dítětem to ani nejde, máme tu denně jak v cirkuse, všude hračky, boty (nosí z botníku) a nedejbože když otevře skříň kde jsou plíny, tak to mi pak nosí abych si je dala na hlavu (dělám tak s ní blbiny).
Před porodem? Tak to bych řekla že tý naštvanosti přidávají hormony.
Hodila bych se do klidu, na pořádku vztah nestojí.

7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 03.08.19 18:01

Je to přesně, jak píšeš. Má tě za služku, navíc „on přeci vydělává“, tak ty se máš snažit. Až budeš s miminkem doma, tak už neudělá vůbec nic, protože přeci jsi doma a on tě živí. Vidím to kolem sebe v různých obměnách, ale ty chlapi jsou prostě většinou takoví. Varianty jsou dvě - budeš ho peskovat a budete se kvůli tomu hádat, nebo budeš uklízet po něm a budeš naštvaná ty.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 03.08.19 18:02

Tak asi jsi k tomu taky přispěla, nicméně chlapi si tohle často přinášejí už ze své rodiny. Co jeho rodiče? Jak to u nich vypadá? :nevim:

Šáruší
Závislačka 4471 příspěvků 03.08.19 18:12

Takže bych si koupila velký koš na prádlo a jeho bordel, co není uklizen, ten bych mu tam házela, takže špinavé prádlo, kelímek od jogurtu, skříň bych mu nechala rozházenou, nerovnala ani omylem ( to jako nedělám ani sedmileté dceři). Nádobí bych mu nechávala na jeho místě na stole, kupila bych to tam, bez ohledu na to, že by se o mě pokoušel infarkt. Vana je blbá, s tou nic nenaděláš, bych tu špínu setřela vhkýma ubroskama a to mu naházela do toho koše s jeho špínou. Až by mi nestačil koš, koupila bych druhý. Co je uklizené, jakože prádlo ve špíně, to bych prala a žehlila. Nicméně tady máš hromádku svého prádla, ukliď si to do skříně. Naučila sis ho, že jsi služka a to pořádná. Ani by mě nehlo.

Venetia
Hvězda diskuse 45009 příspěvků 03.08.19 18:13

Zřejmě jsi se proti tomu nepostavila hned, jak se to začalo dít..to je prostě chyba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:13

Tak já to brala jako něco navíc co mu dám z lásky a péče, nikoli z posluhování. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnout až takhle. No a když mě v pátek sprdnul za bordel v autě nestačila jsem se divit. Narovinu jsem mu řekla, že uklízím doma a nemám čas ani náladu na úklid auta ať si to udělá sám. Sám se rozčiluje, ale teoreticky dělá on to samé doma mě jako já v autě, když uklidí. (Nechám třeba kelímek a obal).
No rodiče, nevšimla jsem si že mají doma nějaký extra bordel. Jako v luxusu nežijí a jeho matka sice uklízí jen povrchově, ale nemá doma bordel.
Hlavně mě štve že kdyby jsem hodila stávku, on snad schnije se mnou :D

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 03.08.19 18:16
@Anonymní píše:
No rodiče, nevšimla jsem si že mají doma nějaký extra bordel. Jako v luxusu nežijí a jeho matka sice uklízí jen povrchově, ale nemá doma bordel.

Myslela jsem, jestli tchýně taky náhodou nedělá tchánovi služku… :nevim:

Magdaleeena
Kelišová 5901 příspěvků 03.08.19 18:16

Tož za mě - více než to neuklízení by mě dralo sprdnutí. A to může být hůř. Sprdne Tě před dítkem. :cert:
Edit: Kdy za mě jsou vzory pro dítě více nežli cílená výchova.

@Anonymní píše:
Tak já to brala jako něco navíc co mu dám z lásky a péče, nikoli z posluhování. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnout až takhle. No a když mě v pátek sprdnul za bordel v autě nestačila jsem se divit. Narovinu jsem mu řekla, že uklízím doma a nemám čas ani náladu na úklid auta ať si to udělá sám. Sám se rozčiluje, ale teoreticky dělá on to samé doma mě jako já v autě, když uklidí. (Nechám třeba kelímek a obal).
Hlavně mě štve že kdyby jsem hodila stávku, on snad schnije se mnou :D

Příspěvek upraven 03.08.19 v 18:19

Monchichik
Echt Kelišová 9412 příspěvků 03.08.19 18:18
@Anonymní píše:
Hlavně mě štve že kdyby jsem hodila stávku, on snad schnije se mnou :D

Tak já chápu, že to děláš pro něj z lásky, ale on by si mohl zase vážit toho, co pro něj děláš a nechovat se jako prase. Pohází bordel, kde může a čeká, že to za něj uklidíš? No tak to by se teda načekal. Možná, kdyby ti děkoval a nosil kytky s tím, že ví, že je prase, ale že se snaží, tak bych přivřela oči, ale jinak by mě po něm uklízet ani nehlo. Raději bych vydržela bordel, kterej fakt nesnáším, než po něm třeba vypustila a umyla vanu. To bych ječela jak na lesy. To už mi teda fakt přijde, že si myslí, že je na zámku a ty služtička.

Monchichik
Echt Kelišová 9412 příspěvků 03.08.19 18:19

@Šáruší Jako bych to psala já :mrgreen: nejsi moje sestra? :think: já mám sestry naprosto ode mě odlišné, ty nemůžou být vlastní, ty vypadáš, že jo ;)

Sany80s
Kelišová 7482 příspěvků 03.08.19 18:20

Určitě jsi k tomu příspěla.
I tohle je způsob, jak oslnit některé typy mužů. (A vychovat podobné ignoranty a trpitelky).
Můžete si zkusit v klidu promluvit, některé ty věci jsou i docela nechutné a to já nejsem žádný extra leštící typ.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 03.08.19 18:22

Tý jo, původně jsem přehlídla to s tou vanou… to fakt nechápu. Záchod si po sobě splachuje? :think:

Sany80s
Kelišová 7482 příspěvků 03.08.19 18:22
@Anonymní píše:
Tak já to brala jako něco navíc co mu dám z lásky a péče, nikoli z posluhování.

Nezlob se na mě, ale to neumíš lásku vyjádřit nějak hodnotněji a inteligentněji? To si docela málo vážíš sama sebe.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama