Chlap snů aneb jak ho najít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 09:59
Chlap snů aneb jak ho najít

Tak…asi jsem se dočista pomátla :D ale prosím o radu, třeba někoho něco napadne. Strávila jsem teď týden na dovolené a potkala tam chlapa, nádhernýho, sympaťák, prostě přesně můj typ. Bavit jsme se začali až trochu ke konci, když promluvil, zrezonovalo mi snad celý tělo…prostě tohle se asi jen tak nestává, jsem z toho docela vyřízená. Ovšem já jsem tvor velmi plachý a stydlivý, a tak vím jen jeho jméno a že má dvě děti (byl tam s nima sám). Myslíte, že existuje způsob, jak na něj zjistit kontakt? Cestovka, aerolinie,…cokoli. Děkuju!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Pvln34
Kecalka 190 příspěvků 04.08.19 10:01

Myslím ze ak by mal ON záujem, tak si na teba kontakt vypýta sám. Podľa mna je zbytočné čokoľvek ted riešiť.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:03

@Pvln34 no to je právě to. Vypadalo to, te by zájem i měl, ale já tam byla s dětma a partnerem…jenže my se včera rozešli, uz to byla dlouhodobá neúnosná krizovka.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 04.08.19 10:04

Nech to byt, tyhle letni romanky malokdy vydrzi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:05

@Pvln34 …takže si myslím, že to dělat nechtěl, což se mu nedivím, vypadal na velkýho slušňáka. Ale to „něco“ tam bylo od prvního momentu…

MartinKa36
Závislačka 3757 příspěvků 04.08.19 10:06

Pžádej cestovku aby mu na tebe dala kontakt :o)

kacakaca
Závislačka 2803 příspěvků 04.08.19 10:08
@Anonymní píše:
@Pvln34 no to je právě to. Vypadalo to, te by zájem i měl, ale já tam byla s dětma a partnerem…jenže my se včera rozešli, uz to byla dlouhodobá neúnosná krizovka.

No tak by ti vedle tveho pripadal uzasny kazdy. Kdyby byl volny a svolny, tak by si pod zaminkou pratelstvi kontakt vyptal sam. Soustred se ted na deti, urcite te ted potrebuji, chlapu potkas jeste mraky.

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 04.08.19 10:09

No vzhledem k tomu, že ti svůj kontakt nedal, tak to ber jako jasný signál toho, že nechtěl nic dalšího hlubšího než pár slov na dovolené. Kdyby o tebe měl zájem, tak to nějak zařídí.

Bert ho jako katalyzátor k rozchodu a jdi dál.

To něco si vnímala ty - a bylo to vyjádření toho, jak moc si nespokojená v současném stavu a jak moc fantazií jsi ochotná navěšet na nejbližšího člověka, co se nechová jako tvůj ex, tedy jako kretén.

Nemá smysl se utápět v tom, že náhodný kolemjdoucí je tvůj osud. Teď potřebuješ překonat rozchod a soustředit se sama na sebe.

Keniri
Povídálka 38 příspěvků 04.08.19 10:12

Já bych to zkusila. Taky jsem takhle před nějakým časem potkala muže a od začátku jsem věděla, že toho bych vážně chtěla, že tam něco je. A je to jediný chlap v mém životě, o kterého jsem opravdu stála a taky mu to dokázala dát jako jedinému najevo. A jsem opravdu ráda, že ho mám, že jsem tehdy mu tehdy ukázala, že ho chci a nenechala to jen tak plavat. Bylo to před létem a taky jsem si mohla říct-takový letní románek. Ale teď jsem šťastná, že jsme spolu. Nechci Ti dávat nějaké falešné naděje, že vám to spolu vyjde, ale pokud to tak cítíš, tak bych ho vyhledat zkusila a netrápila se zbytečnou nejistotou. Pak budeš vědět opravdu, na čem jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:13

@MartinKa36 vím jen jméno, ne příjmení :nevim:

Keniri
Povídálka 38 příspěvků 04.08.19 10:17

Tak to je k ničemu, to je moc hledání, našla bych si nějakého dostupnějšího s míň námahou, určitě takový přijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:18

@Keniri děkuju. To je právě to, na každým mi hned něco vadí, nesedí, někdo by řekl, že jsem přehnaně kritická, ale život mě celkem poučil, že to, co mi vadí na začátku a já to nějak přehlížím, časem vygraduje a vadí mi to hrozně a nutí mě to držet si toho člověka pak od těla…tady jsem nic takovýho nenašla, prostě jen to velký „něco“. Na letní bláznivý povrchní románky moc nejsem, jsem divnej tvor :think:

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 04.08.19 10:19
@Anonymní píše:
@MartinKa36 vím jen jméno, ne příjmení :nevim:

No prostě nechtěl ani třeba abys ho kontaktovala přes sociální sítě. Smiř se s tím. Cestovka ti jeho kontakt dát nesmí a pokud to udělá, tak jedná protiprávně.

Právě kvůli takovýmhle potenciálním stalkerům, kteří si svoji psychickou nepohodu přesmyknou na někoho náhodného co šel okolo a vrhnou na něj všechny svoje nenaplněné touhy.

Vykašli se na to, vyřeš to co vyřešit musíš, srovnej se sama se sebou.

A teprve pak do svého života pouštěj někoho dalšího, reálného, ne výtvor tvé fantazie pod vlivem dlohodoboého neukojení.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.08.19 10:21
@Anonymní píše:
@Keniri děkuju. To je právě to, na každým mi hned něco vadí, nesedí, někdo by řekl, že jsem přehnaně kritická, ale život mě celkem poučil, že to, co mi vadí na začátku a já to nějak přehlížím, časem vygraduje a vadí mi to hrozně a nutí mě to držet si toho člověka pak od těla…tady jsem nic takovýho nenašla, prostě jen to velký „něco“. Na letní bláznivý povrchní románky moc nejsem, jsem divnej tvor :think:

Ono taky záleží co ti na nich hned vadí navíc ses rozešla teprve včera tak si říkám jak dlouho hledáš :think: a třeba jsi přehnaně kritická :nevim: jak říkám záleží co ti vadí pokud nějaká prkotina tak by to chtělo si uvědomit že nikdo není perfektní a ani ten kterýho jsi potkala na dovolený není perfektní a určitě má nějaký chyby :nevim:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 04.08.19 10:27
@Anonymní píše:
@Keniri děkuju. To je právě to, na každým mi hned něco vadí, nesedí, někdo by řekl, že jsem přehnaně kritická, ale život mě celkem poučil, že to, co mi vadí na začátku a já to nějak přehlížím, časem vygraduje a vadí mi to hrozně a nutí mě to držet si toho člověka pak od těla…tady jsem nic takovýho nenašla, prostě jen to velký „něco“. Na letní bláznivý povrchní románky moc nejsem, jsem divnej tvor :think:

Protoze byl na dovolene a byl uvolneny a nemusel nic resit, jen si uzivat. Kazdej se na dovolene chova jinak nez doma, kde je prace a plno povinosti. Doma je z nej treba hrozny nervak nebo workoholik nebo na dovolenou jel za posledni uver co mu byl kdo ochotnej dat. A takto by clovek mohl pokracovat..

Mate jen jmeno a poblaznenou hlavu nekym vysnenym, kdo v realu ani nemusi existovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama