Partner má bisexuální potřeby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:54
Partner má bisexuální potřeby

Ahoj, zjišťuji, že sama si s tím moc poradit neumím a protoo se na vas obracim s zadoati o vasi radu. S partnerem jsme spolu po slozitem zacatku stastni a spokojeni. V sexu je to uzasne.. Oba jsme v sexualni otazce docela otevreni vsemu a kdysi se mi zminil, ze by ho vzrusovala trojka, ale s dalsim muzem. At jsem jakakoliv nevadilo by mi to. Jenze od te doby to tema utichlo a ja na to skoro zapomnela. Pred cca mesicem jsem se vsak dozvedela, ze si domlouva sexualni schuzky s muzi. Co si s tim mam pocit. Kdyby mi rekl, ze po tom touzi ur ite bychom neco vymysleli. Ale me napadlo, ze se mozna stydi.. Ale me ublizilo to, ze jedna takto za mymi zady, kdyz vi jak toleranrni jsem. Bojim se a nevim co delat. Kdyz mu to reknu muze to na jwdnu sttanu pomoci na druhou se to, ale take muze zhorsit :( a to ja rozhodne nechci. Vsechno je jinak dokonale a uzasne. Co myslite? Prosim vas o radu. Mam to nechat byt a udusit to v sobe. Rict mu to? A jak se s tim mam smirit. Nwni to nevera jako takova.. Ale protoze je to takhle za mymi zady a tajne v poradku to preci take neni. Neni mi to bohuzel jedno. Musim na to porad myslet a trapi me to. Dekuji vam.moc, moc za nazory. Pa

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2630 příspěvků 04.08.19 11:06

Je to nevěra. To je jedno, jestli souloží s ženou, nebo mužem.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.08.19 11:07

Je to nevěra pokud s nimi má sex

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 04.08.19 11:09

Tak mu to řekni, když s tím problém nemáš. Co by byla teda nevěra? Jen aby jsi tam s nimi nebyla ta navíc :mrgreen:

Alušáček
Závislačka 3946 příspěvků 04.08.19 11:10

Mě by to vadilo, nejen že to dělá tajně, ale především, že vůbec má tu potřebu sexu s chlapem, z toho by mi bylo na :poblion:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 04.08.19 11:10

A co je to kdyz ne nevera, pokud s temi muzi spi? :mrgreen: To je prece jedno, jestli si domlouva sexualni schuzky s muzi nebo zenami. Rekni mu, ze o tom vis, a najdete reseni (kdyz ti to bude vadit, tak nejspis rozchod, kdyz ti to vadit nebude, tak tu trojku, pokud mu to bude stacit…). Mozna je v tom jeste neco, kdyz ti to taji navzdory tomu, ze si myslis, ze to mate v sexu otevrene.

Mne kdysi partner navrhoval trojku s dalsi zenou, na coz jsem mu sdelila, ze ma smulu, protoze dobu experimentu v tehle oblasti mam za sebou, a jestli mu to vadi moc, bude lepsi, kdyz se rozejdeme, protoze do trojky nikdy nepujdu. Ale to asi nebude vas pripad, jestli by ti ta trojka nevadila, kdyby do ni sel s tebou.

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 04.08.19 11:11

Promiň, ale pokud si domlouvá rande s někým dalším, před tebou to tají a tebe to zrańuje, tak je to nevěra jak z učebnice.

Ty mu prozměnu lezeš do soukromí - což nadále naplňuje učebnicový scénář situace - pohlaví a konkrétní technika či hloubka zásunu je zde irelevenatní.

A teda je potřeba se smířit s tím, že tvoje představa to tom, jak je vše úžasné a jak jste otevření zjevně neodpovídá realitě.

Pokud to nechceš jen tak ignorovat a jenom tedy začít souložit s kondomem (nevěra = zvýšené riziko pohlavních chorob), tak to holt budeš muset otevřít a spíš to bude bolet, než cokoliv jiného.

Je mi líto. Ale ostré řezy ve výsledku bolí méně a hojí se snáze, než když budeš okolo podebrané rány chodit opatrně a zkoušet to pomalu odtlouci tupým předmětem.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 04.08.19 11:16

Já bych mu rekla, ze to vím, aby si nemusel dělat hlavu s nějakým utajením. Jinak tě chápu v tom, ze ti to nevadí, také jsem v tomto tolerantní. Ale nemám rada nějaké tajnosti.

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.08.19 11:34
@Anonymní píše:
Ahoj, zjišťuji, že sama si s tím moc poradit neumím a protoo se na vas obracim s zadoati o vasi radu. S partnerem jsme spolu po slozitem zacatku stastni a spokojeni. V sexu je to uzasne.. Oba jsme v sexualni otazce docela otevreni vsemu a kdysi se mi zminil, ze by ho vzrusovala trojka, ale s dalsim muzem. At jsem jakakoliv nevadilo by mi to. Jenze od te doby to tema utichlo a ja na to skoro zapomnela. Pred cca mesicem jsem se vsak dozvedela, ze si domlouva sexualni schuzky s muzi. Co si s tim mam pocit. Kdyby mi rekl, ze po tom touzi ur ite bychom neco vymysleli. Ale me napadlo, ze se mozna stydi.. Ale me ublizilo to, ze jedna takto za mymi zady, kdyz vi jak toleranrni jsem. Bojim se a nevim co delat. Kdyz mu to reknu muze to na jwdnu sttanu pomoci na druhou se to, ale take muze zhorsit :( a to ja rozhodne nechci. Vsechno je jinak dokonale a uzasne. Co myslite? Prosim vas o radu. Mam to nechat byt a udusit to v sobe. Rict mu to? A jak se s tim mam smirit. Nwni to nevera jako takova.. Ale protoze je to takhle za mymi zady a tajne v poradku to preci take neni. Neni mi to bohuzel jedno. Musim na to porad myslet a trapi me to. Dekuji vam.moc, moc za nazory. Pa

Pro mě naprosto nevhodný partner, nic dokonalého a úžasného. Kdybych už potkala bisexuála, tak aspoň „normálního“(ale pro mě by to byla asi stopka, jakmile by se mi přiznal). Ne střídače a lovce sexuálních zážitků. Bála bych se, co všechno přitáhne domů. V mém věku opravdu nechci lovce, ale člověka, na kterého se můžu spolehnout a který mi nebude přidělávat problémy.

Annabela11
Závislačka 4186 příspěvků 04.08.19 12:57
@Anonymní píše:
Ahoj, zjišťuji, že sama si s tím moc poradit neumím a protoo se na vas obracim s zadoati o vasi radu. S partnerem jsme spolu po slozitem zacatku stastni a spokojeni. V sexu je to uzasne.. Oba jsme v sexualni otazce docela otevreni vsemu a kdysi se mi zminil, ze by ho vzrusovala trojka, ale s dalsim muzem. At jsem jakakoliv nevadilo by mi to. Jenze od te doby to tema utichlo a ja na to skoro zapomnela. Pred cca mesicem jsem se vsak dozvedela, ze si domlouva sexualni schuzky s muzi. Co si s tim mam pocit. Kdyby mi rekl, ze po tom touzi ur ite bychom neco vymysleli. Ale me napadlo, ze se mozna stydi.. Ale me ublizilo to, ze jedna takto za mymi zady, kdyz vi jak toleranrni jsem. Bojim se a nevim co delat. Kdyz mu to reknu muze to na jwdnu sttanu pomoci na druhou se to, ale take muze zhorsit :( a to ja rozhodne nechci. Vsechno je jinak dokonale a uzasne. Co myslite? Prosim vas o radu. Mam to nechat byt a udusit to v sobe. Rict mu to? A jak se s tim mam smirit. Nwni to nevera jako takova.. Ale protoze je to takhle za mymi zady a tajne v poradku to preci take neni. Neni mi to bohuzel jedno. Musim na to porad myslet a trapi me to. Dekuji vam.moc, moc za nazory. Pa

Rekla bych mu to ze to vim. Pokud partner ví ze bys byla pro trojku 2muzi jedna zena nechapu proc ty tajnosti.Chce si uzivat sam s chlapama.Te ochuzuje o pekne zazitky holomek jeden :lol:

Premek_Orac
Kelišová 5430 příspěvků 04.08.19 14:32
@Anonymní píše:

Kdyz to vis, a prirozene to ovlivni tve chovani a jednani, bylo by fer mu to rict.
Ostatni je na vas, jak si vyresite…

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9255 příspěvků 04.08.19 14:37
@Annabela11 píše:
Rekla bych mu to ze to vim. Pokud partner ví ze bys byla pro trojku 2muzi jedna zena nechapu proc ty tajnosti.Chce si uzivat sam s chlapama.Te ochuzuje o pekne zazitky holomek jeden :lol:

Jako že přichází o možnost dívat se, jak si to ti dva rozdávají? :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 4186 příspěvků 04.08.19 14:42
Flowerka281
Nováček 1 příspěvek 04.08.19 15:42
@Ou píše:
Promiň, ale pokud si domlouvá rande s někým dalším, před tebou to tají a tebe to zrańuje, tak je to nevěra jak z učebnice.

Ty mu prozměnu lezeš do soukromí - což nadále naplňuje učebnicový scénář situace - pohlaví a konkrétní technika či hloubka zásunu je zde irelevenatní.

A teda je potřeba se smířit s tím, že tvoje představa to tom, jak je vše úžasné a jak jste otevření zjevně neodpovídá realitě.

Pokud to nechceš jen tak ignorovat a jenom tedy začít souložit s kondomem (nevěra = zvýšené riziko pohlavních chorob), tak to holt budeš muset otevřít a spíš to bude bolet, než cokoliv jiného.

Je mi líto. Ale ostré řezy ve výsledku bolí méně a hojí se snáze, než když budeš okolo podebrané rány chodit opatrně a zkoušet to pomalu odtlouci tupým předmětem.

Poupravila bych to, ze ja mu do soukromi nelezu. To je pro me tabu. Navic, kdyz uz neco takoveho tak radsi snad ani nevedet. Ta informace se ke me dostala silenou nahodou, kdy mi kamos co je na kluky psal jak se ma a poslal fotku tipka co se s nin dvakrat sesel… No a on to byl ten muj… :( asi to tema opravdu budu muset otevrit i kdyz se bojim jako cerr krize.. Bolet to bude tak jako tak a asi mas pravdu, ze lepsi at to boli ted nez na dlouho pak..

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 04.08.19 16:23
@Flowerka281 píše:
Poupravila bych to, ze ja mu do soukromi nelezu. To je pro me tabu. Navic, kdyz uz neco takoveho tak radsi snad ani nevedet. Ta informace se ke me dostala silenou nahodou, kdy mi kamos co je na kluky psal jak se ma a poslal fotku tipka co se s nin dvakrat sesel… No a on to byl ten muj… :( asi to tema opravdu budu muset otevrit i kdyz se bojim jako cerr krize.. Bolet to bude tak jako tak a asi mas pravdu, ze lepsi at to boli ted nez na dlouho pak..

8o to je teda pěkná náhoda :oops:, bych se bála co domů dotáhne za nemoci :?

Váš příspěvek
Reklama