Manžel už není Apollon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:18
Manžel už není Apollon

Zdravím a prosím o radu. Manželovi je už přes šedesát. Nevypadá úplně na svůj věk, ale mladík už zkratka není. Rada bych ho přesvědčila, že probíhat doma a hlavně na zahradě a před domem jen v trenkách je fakt nevhodné. Říká, ze je mu horko, ale já se připadám hanbou, když jde sousedce otevřít bez trička. Jak byste mu to vysvětlily vy? Děkuji. Prosím anonym, osobní téma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8523 příspěvků 05.08.19 11:20

Na zahradě si snad může chodit jak chce? Proč k vám furt leze sousedka? A jak mu to říct? Pavle vem si tričko, dyť je to divný, když tu běháš jen tak a ostatní koukají.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.08.19 11:23

Jestli žijete někde na vesnici, tak tam je to běžné že pupkatí dědulové se promenádují na zahradě bez trička. Prostě když celý den makáš na sluníčku, tak fakt triko nepotřebuješ. Nechala bych ho dýchat. Ženský na zahradě zase chodí v plavkách a taky to nejsou žádné miss, moje babička celé léto chodila v plavkách dokud měli zahradu. Nevidím na tom nic špatnýho.

MarketaC4
Kecalka 216 příspěvků 05.08.19 11:23

Normálně bych mu řekla ať si vezme tričko když jde někomu otevřít.
Já teda nevím, ale můj přítel doma často chodí i nahej, to by tě asi trefil šlak?

cecetka
Echt Kelišová 8755 příspěvků 05.08.19 11:24

Pokud pobiha v trenkach (spodni pradlo) a ne v sortkach, tak to by mi vadilo. Ze na zahrade nebo kolem sveho domu je do pul tela svleceny je v lete bezne. Je doma, tak proc se ma potit?

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15769 příspěvků 05.08.19 11:24

Pro boha proc by si na vlastni zahrade nemohl litat jen v trenkach to nechapu a jit otevrit sousedce?
Jako kdybys mela doma osvaleneho muze ve svym veku, to bys mu asi nanarizovala si brat triko co?
Ja mam souseda, kterymu neni ani 40 a po ulici a po zahrade lita ve vytahanych trenkach, z kterych mu leze pul prdele, taky pohled pro bohy, ale hamba by me fackovala mu neco rikat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:28

Hm, tak vidím, ze většině tady by to nevadilo. Nebydlime na vesnici, spíše v centru většího města. Nikdo kolem nás, ani z mladších, takto nechodí. Na terasu i zahradu je vidět, kolem chodí hodně lidí na procházky. Na pouhou zadost, či spíše milou prosbu nereaguje.

Janli
Extra třída :D 10192 příspěvků 05.08.19 11:34

Chlapa nech dýchat! No tak má tělo úměrný věku, no a co? Je mi čtyřicet a opravdu mě to nepohoršuje, ani doma ani u cizích. Nevidím důvod, proč se za sebe stydět. Nedávno jsem narazila na Seznamu na článek, kde bylo deset nejhorších pohledů na pláži. Zkritizovali tam i 82letýho herce za jeho postavu a ta byla na jeho věk vcelku obstojná. Nad autorem článku se mi chtělo zvracet. Proč by se měl někdo stydět za svoji postavu a zahalovat se od hlavy k patě jen proto, že mu není třicet?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 05.08.19 11:39
@Anonymní píše:
Hm, tak vidím, ze většině tady by to nevadilo. Nebydlime na vesnici, spíše v centru většího města. Nikdo kolem nás, ani z mladších, takto nechodí. Na terasu i zahradu je vidět, kolem chodí hodně lidí na procházky. Na pouhou zadost, či spíše milou prosbu nereaguje.

Nech ho chodit, jak chce. Je to jeho ostuda. Já bych si o takovém sousedovi pomyslela, že už to nemá v bedně úplně v pořádku a je to jeho věc. Kdyby to byl můj manžel tak bych mu k tomu řekla že ke stáří ze z něj stává buran a dál bych to neřešila. Jsou horší zlozvyky k řešení. :mavam:

Bábrdl
Generální žvanilka 24648 příspěvků 05.08.19 11:40

Zajímavé je, že na vesnici mi to nevadí vůbec a přijde mi to normální, ale ve městě mi to připadá nevhodné :lol:

Když chodí starší pánové na chalupě, nijak se nad tím nepozastavím. Ale kdybych šla od metra domů a soused byl na zhradě jen v trenclích, klepala bych si na čelo a myslela si, že ho dostihl Alzheimer

Což nedokážu logicky nijak vysvětlit :lol:

Příspěvek upraven 05.08.19 v 11:41

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:40
@Janli píše:
Chlapa nech dýchat! No tak má tělo úměrný věku, no a co? Je mi čtyřicet a opravdu mě to nepohoršuje, ani doma ani u cizích. Nevidím důvod, proč se za sebe stydět. Nedávno jsem narazila na Seznamu na článek, kde bylo deset nejhorších pohledů na pláži. Zkritizovali tam i 82letýho herce za jeho postavu a ta byla na jeho věk vcelku obstojná. Nad autorem článku se mi chtělo zvracet. Proč by se měl někdo stydět za svoji postavu a zahalovat se od hlavy k patě jen proto, že mu není třicet?

MNe obecně nahota ve společnosti ostatních je nepříjemná. Manžel to ví. Já taky nejsem mladá a v plavkách třeba se fakt jen koupu, pak si beru plážové šaty nebo pareo. Je mi to proste nepříjemné se odhalovat. Asi jsem teda podivin, no. Tak děkuji za názory. Je jen fakt, ze třeba sousedi jsou mladí lidé s miminkem a ani jednoho z nich(rodicu) jsem neviděla na terase v prádle nebo v plavkách.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 05.08.19 11:41
@Anonymní píše:
Hm, tak vidím, ze většině tady by to nevadilo.

Jo, nevadilo :nevim: Můj děda před dvaceti lety chodil stejně a nikoho by nenapadlo se nad tím pohoršovat :nevim:
Když můžu nedobrovolně čumět na vypadávající půlky puberťaček v nákupních centrech, a na prsa čtyřicet až šedesátiletých bab nahoře bez na plážích, tak nevím, proč bych měla mít šok z šedesátníka na zahradě v trenkách, sorry :nevim:

Lalelale
Kelišová 5455 příspěvků 05.08.19 11:41
@Anonymní píše:

Na zahradě bych to neřešila, lidé k vám nemají co čumět. Ale otevřít někomu dveře, to bych trvala na tom, že si vezme tričko. Také nechodím pošťákovi otevřít v bikinách, vezmu si šaty.

Bábrdl
Generální žvanilka 24648 příspěvků 05.08.19 11:43
@Anonymní píše:
MNe obecně nahota ve společnosti ostatních je nepříjemná. Manžel to ví. Já taky nejsem mladá a v plavkách třeba se fakt jen koupu, pak si beru plážové šaty nebo pareo. Je mi to proste nepříjemné se odhalovat. Asi jsem teda podivin, no. Tak děkuji za názory. Je jen fakt, ze třeba sousedi jsou mladí lidé s miminkem a ani jednoho z nich(rodicu) jsem neviděla na terase v prádle nebo v plavkách.

Tak, protože to buranské je, co si budeme nalhávat…

Já bych v prádle doma nevylezla, ale na chalupě bych v podprdě nejspíš zahradu přeběhla. :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:44
@Lalelale píše:
Na zahradě bych to neřešila, lidé k vám nemají co čumět. Ale otevřít někomu dveře, to bych trvala na tom, že si vezme tričko. Také nechodím pošťákovi otevřít v bikinách, vezmu si šaty.

No právě!!! Připadá mi to takové neuctivé a burandké. U mladého kluka by se to snad ještě sneslo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama