Co mu dát k Valentýnu?

Anonymní
22.1.21 16:33

Co mu dát k Valentýnu

Dobrý den, potřebuji radu co dát partnerovi k Valentýnu, jsme spolu už docela dlouho a tak nechci nějaký ty srdíčka a podobný kraviny, ale aby to pořád vyjadřovalo že ho miluji, např. Trenky by byly asi nevhodné :lol: vždy si dáváme osobnější dárky, ale teď mám jen erotickou hru a ta je spíše pro oba proto chci i něco přímo pro něj, prosím poraďte :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25617
22.1.21 16:40

Jsme spolu dvacet let a nikdy jsme si nic na Valentýna nedávali. Máme se rádi přece každý den, můžeme si dát dárek kdykoliv a ne zrovna na Valentýna. Pokud už bych přece jen dávala, tak spíš jenom nějakou pozornost, nic extra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25651
22.1.21 16:42

Udělej dobrou večeři a sex, to bude bohatě většině chlapů stačit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52229
22.1.21 16:45

U nas vyhrava spolecna vecere (je nas 5, takze vsichni 🍽️, udelam nejakou minutku) a bud cokolada nebo pohar zmrzlinovy.
Domaci pohoda. Dostavam vzdy kvetinu a pranicko od deti a muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6825
22.1.21 16:57
@pikola píše:
Udělej dobrou večeři a sex, to bude bohatě většině chlapů stačit ;)

Amen!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3174
22.1.21 16:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebuji radu co dát partnerovi k Valentýnu, jsme spolu už docela dlouho a tak nechci nějaký ty srdíčka a podobný kraviny, ale aby to pořád vyjadřovalo že ho miluji, např. Trenky by byly asi nevhodné :lol: vždy si dáváme osobnější dárky, ale teď mám jen erotickou hru a ta je spíše pro oba proto chci i něco přímo pro něj, prosím poraďte :think:

Neslavime.
Když už, udělala bych večeři a k tomu Prosseco, šáňo, víno apod. Hlavně ne :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
22.1.21 17:06
@pikola píše:
👍 přesně 😀
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6307
22.1.21 17:12
@pikola píše:

Vidim to stejně. Když už se chceš angažovat, tak tohle určitě ocení každý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20100
22.1.21 17:38

Tady na emimi jsem byla několikrát přesvědčována, že na výročí a Valentýna muže velmi potěší album společných fotek nebo koláž, co mapuje společnou cestu. Údajně si to muži opakovaně procházejí a slzí u toho. Jestli je tvůj muž normální, uvař dobrou večeři, pořádně mu to udělej a vyber hezký film, to bude určitě stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20100
22.1.21 17:49
@T.Petr píše:
Promiň, já si to nemůžu odpustit, snad tě nenaštvu: On sedí u televize a křičí: Nechoď tam!!! Nechoď tam!!! Blbče jdi někam!!! Nelez tam!!! Ona: Prosím tě, na co to koukáš??? On: Na naše svatební video :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To sedí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
22.1.21 18:12

Třeba můj manžel má rád dobré víno. Takže já třeba mu koupím láhev hodně dobrého vína. A vsuvka, mně i po těch letech udělají největší radost ta zatracovaná srdíčka, nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
22.1.21 21:05
@Arboretka píše:
Třeba můj manžel má rád dobré víno. Takže já třeba mu koupím láhev hodně dobrého vína. A vsuvka, mně i po těch letech udělají největší radost ta zatracovaná srdíčka, nejvíc.

Přesně, když už Valentýn, tak srdíčko.
Zakladatelko, máš erot.hru, tak přikup to víno, jak píše Arboretka nebo bych mu právě po letech dala nějakou kravinku. Srandovní. času dost, tak stihneš něco ještě objednat. Třeba bonbonkový kalhotky, který může sežužlat přímo na tobě :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat