Zmatený sen o svatbě

Anonymní
21.1.21 10:24

Zmatený sen o svatbě

Ahoj, dneska se mi zdál takový divný sen, tak snad mi to někdo z vás dokáže nějak vysvětlit 🙏
Ze začátku tam bylo vánoční cukroví, pak přijeli snad všichni příbuzní (a že jich je faaakt dost 😂), pak se najednou někam jelo ve velkých autech, vedle mě seděl přítelovo bratranec, se kterým jsem dřív něco měla.. A měl přijít do auta ještě přítel, tak jsem je donutila zastavit a že nechci, aby seděl vedle mě ten jeho bratranec, prej ze to nejde, pak najednou někam zmizel, přišel přítel s nějakým jiným příbuzným, sotva se na mě podíval, jako bych za to mohla já, že tam seděl vedle mě.. Pak jsme přijeli na místo, kde měl být obřad, chvíli jsem se tam bavila s těmi příbuznými, přítel někam úplně zmizel. Najednou jakoby střih a byla jsem někde v cizině, pozorovala nějaké vlny a přítel mi volal přes messenger jak to vypadá s přípravami, tak jsem mu to vypla 😂 pak jsem se vzbudila 😅
Dokáže mi někdo vysvětlit, co to mělo byt? Máme to mezi sebou dost divoké, teď jsme se několik dní nebavili, protože jsem mu něco vycetla a on se urazil 😅 ale právě včera jsme se udobrili 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10003
21.1.21 10:37

A mas si ho brat? I s tou divocinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
21.1.21 10:52

A udobřili jste se cukrovím :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
21.1.21 11:01

Ja si myslim, ze ve tvem zivote hraje porad jeste urcitou roli ten bratranec. z nejakeho duvodu ho nechces pustit ze sve mysli, ale proc, na to musis najit odpoved ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
21.1.21 11:29

Možná si přítele nechceš brát, bratrance taky ne a raději bys sama zdrhla někam do Karibiku? :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
21.1.21 11:52

Prostě to byl sen.

Soustřeď se na hlavní emoci, kterou sebou nese a ta říká něco o tom jak se holt cítíš. Žádný hlubší význam to fakt nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:58
@Lucie_Sx píše:
A mas si ho brat? I s tou divocinou?

On svatbu neuznává 😂 dítě už máme a přijde mu to zbytečný 😂 nebo takhle, řekl, že nejdřív domeček, pak druhý auto a pak teprve nějaká svatba 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:58
@spinkánek píše:
A udobřili jste se cukrovím :P

To už dávno nemáme 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 11:59
@Januška1912 píše:
Ja si myslim, ze ve tvem zivote hraje porad jeste urcitou roli ten bratranec. z nejakeho duvodu ho nechces pustit ze sve mysli, ale proc, na to musis najit odpoved ty sama.

V mém určitě ne, jen přítel mi to při každé hádce rád připomíná

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 12:00
@Tarinka píše:
Možná si přítele nechceš brát, bratrance taky ne a raději bys sama zdrhla někam do Karibiku? :mrgreen: :P

U nás svatba nehrozí, přítelovi to přijde zbytečný 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 12:01
@Ou píše:
Prostě to byl sen.Soustřeď se na hlavní emoci, kterou sebou nese a ta říká něco o tom jak se holt cítíš. Žádný hlubší význam to fakt nemá.

Je pravda, že s tím jak se v poslední době ke mě chová a co mi kolikrát řekne, tak mám chuť se na vše už vykašlat no..

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15377
21.1.21 12:27
@Anonymní píše:
Je pravda, že s tím jak se v poslední době ke mě chová a co mi kolikrát řekne, tak mám chuť se na vše už vykašlat no..

no - jako - hlavně si ho neber, nepořizuj si s ním ani dítě, natož hypotéku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 13:03
@Ou píše:
no - jako - hlavně si ho neber, nepořizuj si s ním ani dítě, natož hypotéku.

Na dítě už je jaksi pozdě :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
772
21.1.21 13:13

Ten tvůj je hodně na prachy, na tebe pouští výmluvy tipu, že chce být za vodou, protože z toho vznikají mnohé trable. Jenže na první milion se hold vydělává dlouze. Aby si mu nejprve nezdrhla ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10003
21.1.21 22:10
@Anonymní píše:
On svatbu neuznává 😂 dítě už máme a přijde mu to zbytečný 😂 nebo takhle, řekl, že nejdřív domeček, pak druhý auto a pak teprve nějaká svatba 😂
Čtu znova, no ze snu mi přijde, že bys od něj nejradši někam utekla a máš ho plné zuby.

Takovéhle sny se zdají málokdy, resp. asi málokdy si je člověk takto detailněji pamatuje, ale o to víc je v nich pravdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat