Co můžu jíst

255
30.5.15 13:53

Co můžu jíst

Ahoj mam mesic a neco do porodu a chtela jsem se zeptat co muzu jist. Pali me zaha snad uz po vsem a to jim mensi porce. Zelenina a ovoce me extreme nadyma. Ovoce muzu jen rano a jen malo. Bile pecivo uz mesice nejim vubec. Prosim poradte co teda jist ne co nejist at mam trochu konkretni predstavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
30.5.15 14:05

Musíš sama vyzkoušet, co ti neva :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
30.5.15 14:08

.

Příspěvek upraven 18.08.15 v 20:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
30.5.15 14:13

@Calathea Nekojí, neb ještě neporodila ;).

Začíná sezona melounů, co ten? Jogurtové drinky, křupavé chlebíky, Zeleninu tepelně upravenou… nevím, každý to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
30.5.15 14:15

.

Příspěvek upraven 18.08.15 v 20:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Theodoula
30.5.15 14:16

Co tofu? Mě výborně zasytí, prodávají různě ochucené. A dodá spoustu potřebných látek organismu. Mě v těh. při pálení žáhy pomohlo jíst méně a častěji, dát si pozor na ovocné čaje a kořeněná jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
5483
30.5.15 14:17

@Calathea Aspoň má zakladatelka radu i na pozdější dobu :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
30.5.15 14:19

Já jsem v tu dobu zvládla jíst pouze chleba s hořčicí a poličanem. Ze všeho ostatního mi bylo blbě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
30.5.15 14:21

@Calathea za mesic teprv rodim - mimi je jeste v brichu takze nekojim. :) Zapomnela jsem jeste napsat ze nekdy no vlastne skoro aspon jednou denne nepomuze nic jinyho nez to vyzvracet. Chleba jim jen protejnovej tmavej ten mi to nedela. Jinak diky za tipy. Nakoupim si okurky salatovky, kureci a brambory s rejzi. Mate jeste dalsi navrhy co si delat za pokrmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
30.5.15 14:24

@Tatian tofu jsem jeste nikdy nejedla. Jak se to upravuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
30.5.15 14:27

@Samamama meloun urcite koupim kdyz ho budou met :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Theodoula
30.5.15 14:31

@Ariel0 Někde jsem četla, že tofu lze brát jako náhražku masa a stejně tak ho upravovat. Já ho ale jím buď v syrovém stavu, do salátu, na pečivo,… nebo ho osmahnu na oleji, stačí jen chvilka. Dnes jsem zrovna měla marinované, koupené v lidlu, minutku jsem osmahla na oliv. oleji (pro smaž. používám teda z pokrutin) a s bramborem a bylo to moc dobrý. Jinak v lidlu mají i s různými příchutěmi a mě zasytí, není to drahé… A fakt si myslím, že nezatěžuje trávení.

• Nahlásit
  • Citovat
5483
30.5.15 14:32

@Ariel0 Už mají a pomalu začnou ceny lézt i níže. Já se jím cpala při druhém těhotenství celé léto, nebylo mi po něm blbě, je to hlavně tekutina… (při prvním jsem zas frčela přes zimu na mandarinkách).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.15 00:03

Zkus si neco koupit na tu zahu.. me pomohlo jen to. Ale doporucuji se male porce casteji.. po jidle zustat sedet aspon pul hodiny nejit si hned lehnout nebo neco, uklidnit sile paleni zahy, muze pomoct mleko. a mela by ses vyhnout sladkemu cokolade hlavne, taky pomerancum mandarinkam a kyselejsim ovocum, co nejmin korenena jidla. Ale ja se kontrolovala v jidle jak sem chtela a jeidne mi pomohlo kdyz mi doktorka predepsala neco na tu zahu :D bez toho bych to asi nezvladla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
31.5.15 00:19

Mam do porodu taky 5 tydnu a problemy se zaludkem uplne stejny. :cert: Zaha nekdy pali cely den a z cehokoliv. Trochu mi pomaha jist jogurty, ryze, drubez, ryby jsou taky ok, jak pisou holky. Okurku nedoporucuju, ani papriku, oboje muj zaludek nezvlada, je to tezke na traveni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama