Co na lupy?

7628
23.5.16 13:41

Co na lupy?

Ahoj,
poslední dobou mám docela problém s lupy. Zkoušel jsem různé šampony - celkem pomohl Mediket, krátkodobě i Head and Shoulders, ale po čase s eproblém zase opakuje. Kožní chorobu žádnou nemám.
Co vám na lupy pomohlo? A je dobré dělat proti nim i něco jiného, než jen speciální šampony?
Díky za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8872
23.5.16 13:44

Head and Shoulders akorát lupy vytváří. Vyhni se veškerým šamponům a přípravkům z marketů. Zajdi do lékárny a kup Nizoral. Ten je podle mě absolutně nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
23.5.16 13:48

Za mě jedině Nizoral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
23.5.16 13:52

@Šmoulice @Black Cat Jj, díky, ten jsem ale vlastně zkoušel také a bylo to podobné. na chvíli problém ustoupil, pak se vrátil. Ale zkusím znovu, díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5396
23.5.16 13:52

Bioderma!! Zkoušela jsem s tím pěkně dlouho. Nejdříve to bylo lehce, tak jsem já blbá zkoušela různé značky, které hlásaly, proti lupům..Chacha, to možná tak pro ty, co je nemají :mrgreen: :mrgreen: Když se to cca před 2-3 měsíci zhoršilo, došla mi trpělivost a protože jsem nechtěla jen zbavení lupů, ale i udržovačku, protože jsem taková jedna velká dehydratovaná sušina, sáhla jsem po Biodermě. Nejdříve Nodé P(přímo na zbavení lupů) a pak jsem přejela na Fluidé a s tím, že občas použiji Nodé p, jako podporu..A musím zaťukat, cena tedy příšerná, ale vlasy jedna báseň. Už nemám pocit, že bych si musela rozdrásat hlavu a nevypadám, jak kdybych se celá právě sloupala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
23.5.16 13:54

@Narovnako Cena je mi fuk, vyzkouším. Děkuji mnohokrát. Kupuje se normálně v lékárně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
23.5.16 13:57

@Narovnako

Mě třeba Bioderma nepomohla vůbec.

@Premek_Orac

Ten Nizoral chce opravdu používat dlouhodobě. ;) Je to teda takový ne moc příjemný, když napatláš a musíš 5 minut čekat, ale musí se to vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5396
23.5.16 13:58

Pro ten první jsem šla do lékárny, ale ten druhý jsem objednávala přes internetovou lékárnu, spolu s jinými věcmi, aby se to vyplatilo..Ale mám pocit, že to vychází podobně, výrazné slevy oproti kamennému obchodu jsem nezaregistrovala..Mám pocit, že ten pro zbavení je 200ml za asi 360-370,– a ten pro každodenní mytí je 400ml, za 365,–…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5396
23.5.16 14:02

@Šmoulice No na každého funguje něco jiného :mrgreen: Já už jsem rostla z rad, ať si koupím H&S, že 100% zabere… :roll: Po něm to snad bylo nejhorší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
23.5.16 14:03
@Black Cat píše:
Za mě jedině Nizoral.

Přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
23.5.16 14:04
@Šmoulice píše:
@Narovnako

Mě třeba Bioderma nepomohla vůbec.

@Premek_Orac

Ten Nizoral chce opravdu používat dlouhodobě. ;) Je to teda takový ne moc příjemný, když napatláš a musíš 5 minut čekat, ale musí se to vydržet.

A jak dlouho si myješ hlavu? Pět minut snad není tolik :think: Mně zabral rychle, dopatlala jsem balení a měla jsem pokoj. Objeví se mi jednou za x let na podzim, zabere vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
23.5.16 14:05

Za mě Vichy proti lupům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
23.5.16 14:07
@Narovnako píše:
@Šmoulice No na každého funguje něco jiného :mrgreen: Já už jsem rostla z rad, ať si koupím H&S, že 100% zabere… :roll: Po něm to snad bylo nejhorší…

To né, to je sra. čka :poblion: Ten lupy akorát vytváří. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
23.5.16 14:08

@Premek_Orac Ještě baštit selen, zinek a vit. B.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
23.5.16 14:08
@divomys píše:
Za mě Vichy proti lupům

Ten používám běžně a je fajn. Působí jako prevence. Ale před ním se musí přeléčit a hodně se lupů zbavit. Samostatně na fakt brutální lupy nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat