Reklama

Co na odreny zadecek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavla001
Stálice 99 příspěvků 03.06.09 17:37
Co na odreny zadecek?

Nevite nekdo, mala ma odrenou dirku, bojim se aby se ji to nezhorsilo, v lekarne mi dali sudoku, zkousim vetrat co se da, ale stejne zadne zlepseni.

Reklama

Reakce:

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 03.06.09 17:48

http://www.lekarna.cz/shop.php?…

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 03.06.09 18:04

Tak pityol jsem si dneska prinesla z lekarny, doktorka nam ho doporucila, mala ma takove jakoby puchyrky na zadecku, zatim teda nevim, jestli to funguje :wink: akorat sem koukala, ze na letaku pisou pouzivat od 10 let a ja mam 5ti mesicni mimco, ale snad doktorka vi, co dela a ta trosicka, co pouzijeme, neublizi.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.06.09 18:40

Ahoj,
já bych určitě při každém přebalení myla teplou vodou a žínkou (žínkou proto, že ten krémík je dost přilnavý a když se nesmeje úplně, tak se do toho zachycují zbytky moči a stolice).
Pak bych větrala, dokud není zadeček suchý (můžeš i fénovat :wink: ) a pak teprve namazala a zabalila.

ať se prdelka brzo zahojí

p.s.pokud by se nezlepšilo, pak jsem četla, že je dobrý Imazol, už je to „těžší kalibr“ než pantenol,rybilka nebo sudo.

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 03.06.09 18:50

nám pomáhala ondřejova mast.Jinak na pityol jsem se ptala doktorky, taky jsem si všimla že je tam od 10 let.Tak mi řekla že dřív se používal normálně i pro miminka, pak to začli zkoumat, unie apod. a takhle to posunuli.I každý doktor má na to prý jiný názor

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 03.06.09 20:14

Ahoj, můžeš zkusit i Bepanthen nebo odvar z heřmánku. Jinak ten Pityol doporučuje naše mudra taky.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 03.06.09 20:43

ophtalmo septonex :wink:

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 03.06.09 21:06

Na vážné plenkové dermatitidy by se měl používat 2× denně Imazol, a jinak je výborný krém od Hartmann Rico - Menalind Professional. Kamarádce ho poradila její sestra, dětská kožní lékařka… Samozřejmě, nepoužívat vlhčené ubrousky, ale jen čistou vodu, dobře prosušit a velmi často přebalovat.

pavla001
Stálice 99 příspěvků 03.06.09 21:31

diky moc za rychle odpovedi, juknu na to, pavla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >