Co na odreny zadecek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavla001
Stálice 99 příspěvků 03.06.09 17:37
Co na odreny zadecek?

Nevite nekdo, mala ma odrenou dirku, bojim se aby se ji to nezhorsilo, v lekarne mi dali sudoku, zkousim vetrat co se da, ale stejne zadne zlepseni.

Reakce:
Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 03.06.09 17:48
Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 03.06.09 18:04

Tak pityol jsem si dneska prinesla z lekarny, doktorka nam ho doporucila, mala ma takove jakoby puchyrky na zadecku, zatim teda nevim, jestli to funguje :wink: akorat sem koukala, ze na letaku pisou pouzivat od 10 let a ja mam 5ti mesicni mimco, ale snad doktorka vi, co dela a ta trosicka, co pouzijeme, neublizi.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.06.09 18:40

Ahoj,
já bych určitě při každém přebalení myla teplou vodou a žínkou (žínkou proto, že ten krémík je dost přilnavý a když se nesmeje úplně, tak se do toho zachycují zbytky moči a stolice).
Pak bych větrala, dokud není zadeček suchý (můžeš i fénovat :wink: ) a pak teprve namazala a zabalila.

ať se prdelka brzo zahojí

p.s.pokud by se nezlepšilo, pak jsem četla, že je dobrý Imazol, už je to „těžší kalibr“ než pantenol,rybilka nebo sudo.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 03.06.09 18:50

nám pomáhala ondřejova mast.Jinak na pityol jsem se ptala doktorky, taky jsem si všimla že je tam od 10 let.Tak mi řekla že dřív se používal normálně i pro miminka, pak to začli zkoumat, unie apod. a takhle to posunuli.I každý doktor má na to prý jiný názor

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 03.06.09 20:14

Ahoj, můžeš zkusit i Bepanthen nebo odvar z heřmánku. Jinak ten Pityol doporučuje naše mudra taky.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 03.06.09 20:43

ophtalmo septonex :wink:

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 03.06.09 21:06

Na vážné plenkové dermatitidy by se měl používat 2× denně Imazol, a jinak je výborný krém od Hartmann Rico - Menalind Professional. Kamarádce ho poradila její sestra, dětská kožní lékařka… Samozřejmě, nepoužívat vlhčené ubrousky, ale jen čistou vodu, dobře prosušit a velmi často přebalovat.

pavla001
Stálice 99 příspěvků 03.06.09 21:31

diky moc za rychle odpovedi, juknu na to, pavla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >