Jak zmekcit stolicku?

13496
29.5.09 17:22

Jak zmekcit stolicku?

Ahoj holky

pisi v rychlosti takze mozna jsem dotaz zaradila do spatne diskuze..-tak se omlouvam.
Cim se da zmekcit stolice?Mala par dni kadi(ne bobky)ale dost tlaci a divala jsem se a ze zadecku ji leze-no nevim jak to napsat ale asi jako u dospelaku kdyz maji hemoroidy.No a nechci aby se trapila.

Dekuji moc za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

79
29.5.09 17:25

ahoj, můj prcek s tím měl taky problém a pomohly nám tekutiny, HODNĚ tekutin a taky naředěné příkrmy vodou, nebo dávat spíše omáčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.5.09 17:31

Mala teda pije dost,jak vodicku tak stavy namichane s vodou.
Ale je pravda ze ji pouze sklenickove jidlo a zadne macenky takze jidlo je dost tuhe.Zkusim to redit vodou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
29.5.09 18:29

Taminko, o zácpách, kadění atd… víme svoje. Už jsme byli i na utz bříška a všechno v pořádku. Přes léčbu lactulosou, Jonášovi kapičky, prostě kdeco, v zoufalství i čípek… jsem začala dávat od Nestle kaši proti zácpě- na dobré zažívání, je švestková. A- malej kadí sám každý den, max obden, boban je měkký…, už je to nějaká doba a pořád to funguje…vše ostatní před tím zabralo vždy jen na chvíli.
Kaši mu dávám do večerního mléka, jen tak dvě odměrky a uplně to stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.09 19:47

Taky dávám švestky - sušený nebo švestkovou štávičku ředěnou s vodou. Používala jsem jí i já po porodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
29.5.09 20:00

Jako ovocnou přesnídávku dej hrušky nebo švestky, obojí měkčí stolici.
My teda máme opačný problém a o tedy taky není žádnej med. Hodně nám stolice zřídla po zavedení jogurtu - dávám holandii a do ni vždy trochu ovoce. Tak můžes zkusit i tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.5.09 20:04

Hollandii ji uz asi od 9.mesice s ovocem i bez nej a stavicky pije 2× denne a to svestkovou a hruskovou.
Nevim cim to muze byt,nikdy takove problemy nemela :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
29.5.09 20:16

Pokud se to objevilo teď, tak jsi musela nějaké jídlo změnit. Co třeba rýžové kaše - ty staví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.09 20:51

Taminko , zkus ještě sušené švestky, zalít horkou vodou, po zchladnutí dát malé vypít tu vodu, případně i ty švestky sníst. A taky švestkovou kaši od Nestlé.
Napadla mě změna UM (ale to asi ne, viď?), anebo nějaká nová kaše…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.5.09 21:00

Vsechno dostava stejne jen ted poslednich par dni hodne skemra kdyz jim tak ji obcas dat trosicku ze sveho-tak asi to bude tim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
29.5.09 21:17

Tak holky, dnes se mi konečně malej vykadil a to pořádně po týdenní zacpě. Včera o tom byla diskuse a pomohla nám švestková přesnidávka od Hippu a ohřátá. Nic jiného nám nepomohlo. Tekutin měl hodně, olivovým olejem jsem nešetřila, žádnou mrkev ani banán neměl a stále bezvysledně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
29.5.09 21:24

Tak zkus svoje jídlo na pár dnů vy:,–(it a jestli se to upraví, tak to bude tím. Taky mě napadlo, že by to mohlo být menším podílem tekutin v žaludku, jak teď byla ta vedra, tak se drobci víc potí a vydají víc tekutin jinak. Adam vypil v těch vedrech i litr v ředěných čajích a šťávách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
29.5.09 23:26

Doporučuju probiotika. přimíchat do mlíka. náš problém byl a je tedy opačný, ale probiotika se doporučují i na zácpu či tuhý bobek.

Nestle kaše pro dobré zažívání je dobrá… rozhodně bych nedávala rýžovou kaši, tu používáme my :)
u skleniček záleží, jaké dáváš, některé jsou hodně tuhé, staré sunárky třeba ale bývaly tekutější… aby ti to jídlo ředěné jedla… Vojtěch jak to bylo cítit vodou, udělal e-e a bylo po jídle… 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.09 11:52

Ahoj, jak píše Nataša, velmi skvělé jsou probiotika, buďto kapky, ale ty jsou drahé nebo jsou i v sypkém stavu, stojí okolo 200,– Kč a vydrží tak 2 měsíce při denním užívání. Normálně nasypeš asi 0,5 g do mlíčka nebo jídla a uvidíš jak bude krásně kakat.
Náš mrňous je bere už 3 měsíce a kadí denně nebo ob den pěkně bez námahy. Užívání může být dlouhodobé. Ale stačí je používat jen při potížích. Malé se určitě uleví a střeva budou krásně povzbuzena o zdravou mikroflóru.

http://www.promimino.cz/…z-laktozy-1/

Hodně zdaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.6.09 14:10

Ahoj, synovi dávám probiotika, o kterých píše Janinka. A taky začal pít mléko Novalac proti zácpě http://www.promimino.cz/…t-2-zacpa-1/. Už má po problémech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama