Co na plavky k vodě - silnější postava

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 07:31

Co na plavky k vode - silnejsi postava

Ahoj,

Mam 172 cm a 90 kg, snazim se zhubnout, uz se mi to nekolikrat povedlo, ale pak zas zpet, treba naposledy minus 9kg, pak prisel rozvod a stres a 12kg plus, ve vysledku + 3 kg a tak jz to jde par let, mam probkem s emocnim prejidanim, konecne jsem si rekla dost a drzim se, mam pphyb, lepsi stravu, pomalu to jde dolu, lepsi pomalu nez rychle a zas nabrat..ale do plavek uz to nestihnu

Byvala jsem stihla, 58 kg, po porodu plus 30 kg a od te doby s vahou bojuji, kdyz jsem mela 97 a blizila se k 100, rekla jsem si dost. Ted mam 90, ale do plavek se necitim.

Deti jsou ale vodomilove, s nima k vide musim. Ale je mi spatne z myslenky jit do plavek…navic u nas na koupaku chodi maminky hodne ze skolky i skoly a tak 90% z nich jsou stihle a vysportovane.

Premyslim jaky typ plavek zvolit, mam prevazne zadek a stehna, byt pri 90 kg ani bricho nic moc, ruce..

Co nosite k vode treba na plavky, ja v plavkach behat odmitam, chci neco nahoru, aby to vypadalo dobre, vetsina veci co je na plavky, co jsem zkusila, vypada na me desne…budu rada za tipy a treba i v jakem obchode koupit. Diky!

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1555
16.5.22 07:39

Koukněte na plážové šaty od Bonprix, mají i ve větších velikostech.

• Nahlásit
27647
16.5.22 08:08

Hele, já si s tím hlavu nelámu a to mám taky pěkných pár (desítek) kilo nad svou ideální váhu. Břicho už nevystrkuju a pokud nejdu vyloženě plavat, mám třeba velký hedvábný šátek, který si různě omotávám podle chuti přes zadek, záda apod. Ale když jdu blbnout s dětmi do vody, ani mě nehne brát ohledy na to, co si kdo o mě pomyslí :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
8094
16.5.22 08:21

Jdeš s dětmi k vodě, nebo lovit samečky?

• Nahlásit
3581
16.5.22 08:33
@Zumpa píše:

Proč samecky? Podle včerejší diskuze o morbidní obezitě cizí postavy nejvic okukujou a řeší ženský. A pak se pohorsujou na epipi :lol: Takže já odteď chodím na veřejná koupaliště jedině zahalená od hlavy k patě. Co kdyby moje špeky někoho pohoršily, protože s velikostí 40 mám našlápnuto k obezitě :pankac: :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
16.5.22 08:44

Pareo ;) dá se vázat podle potřeby a chuti :lol: a na lidi prď :lol: Musíme si užít koupání a léto než nám tu nařídí burkini :mrgreen: myšleno s nadsázkou jako pokus o vtip

• Nahlásit
8094
16.5.22 08:55
@Jahru píše:
Proč samecky? Podle včerejší diskuze o morbidní obezitě cizí postavy nejvic okukujou a řeší ženský. A pak se pohorsujou na epipi :lol: Takže já odteď chodím na veřejná koupaliště jedině zahalená od hlavy k patě. Co kdyby moje špeky někoho pohoršily, protože s velikostí 40 mám našlápnuto k obezitě :pankac: :mrgreen: :lol:

Já to beru tak, že jestli se moje špeky někomu nelíbí, tak ať si je jde za mě vyběhat :mrgreen:

• Nahlásit
4574
16.5.22 08:58
@Zumpa píše:

Přečti si včerejší diskuzi… já už pak ani neměla chuť dočítat :roll:

• Nahlásit
8094
16.5.22 09:09
@shadowbabe píše:
Přečti si včerejší diskuzi… já už pak ani neměla chuť dočítat :roll:

Hele, raději ani ne… v lidech je tolik hnusu, že mi bohatě stačí si přečíst zprávy.

• Nahlásit
19498
16.5.22 09:13

Dlouhá volna košile, nebo pareo, mám i dlouhou sukni v pase na gumu, kdyžtak ji vytahnu pod paže.

• Nahlásit
Štofik
16.5.22 09:13

Díky Bohu za moji bezdětnost a 50kg.🙏🏻

• Nahlásit
27647
16.5.22 09:16
@holka_z_hor píše:

Děkujeme za přínosný názor do diskuze :zed: :pankac:

• Nahlásit
8094
16.5.22 09:17
@holka_z_hor píše:

Mám takové tušení, že tu nebudeš oblíbená :mrgreen:

• Nahlásit
Štofik
16.5.22 09:20
@Zumpa píše:
Mám takové tušení, že tu nebudeš oblíbená :mrgreen:

To je mi u pr.dele :mrgreen: nebyla jsem nikdy. Se nebudu omlouvat za to, že jsem hubeňour. Já jsem na to pyšná.🙏🏻

• Nahlásit
Štofik
16.5.22 09:20
@unuděná píše:
Děkujeme za přínosný názor do diskuze :zed: :pankac:

Kdykoliv :P :mavam:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat