Kde sehnat kvalitní džíny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
531
26.4.22 17:43

Kde sehnat kvalitní džíny

Dneska jsem objevila prošoupanou díru mezi nohama na džínách - přitom to byly celkem drahé džíny ze ZARA, tak jsem čekala trochu delší vydrž a ne že se za 3-4 měsíce prošoupou. Každopádně bych se chtěla zeptat, kde kupujete kvalitní džíny, co fakt aspoň 2-3 roky vydrží. Ja třeba měla džíny z primarku, co mi vydržely 2,5 roku a to jsem je měla skoro furt v kuse na sobě, což nevím, zda byla náhoda nebo ne, zrovna Primark :D jenže ted hledám nové džíny a nevím si rady, kde najít opravdu kvalitní džíny - klidně si i připlatit, ale abych je nemusela po par měsících vyhodit. Tak budu rada za tipy :srdce:
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
26.4.22 17:55

Nejde tak ani o to kde je kupuji.. Ale moje zkušenost - značka Levis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8785
26.4.22 17:58

Mám Mustang, dva roky mám určitě a stále bez nějakého rozedření

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
26.4.22 18:01
@Aletta80 píše:
Nejde tak ani o to kde je kupuji.. Ale moje zkušenost - značka Levis.

Levisky ty jsou i po letech jako nové. Ještě co si pamatuji, tak dobré jsem měla od Guessu. Ale ty na sobě mají většinou nějakou komedii (kamínky, cvočky). Tak ty už bych nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
26.4.22 18:05

Hele, posledních 5 let to šlo hrozně dolů. Já mám třeba džíny Calvin Klein, co jsem si koupila z první větší brigády, takže asi 15+ let staré a jsou neprošoupané. A loni jsem kupovala jiné CK, a už jsou celkem jeté a ani nejsou zas tak dobře ušité (fake to není, prostě to teď takhle šijí, ta džínovina je slabší). :nevim: To samé Karl Lagerfeld (daly asi jen 2-3 roky) - sice konfekce, navíc se strečem, takže nic extra, ale i tak, za 6 tis. bych trochu kvalitu čekala. :think: Prostě většina těch kalhot, co jsem kupovala před 10 lety vypadá zachovaleji než ty novější. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35215
26.4.22 18:07
@Malaika1234 píše:
Dneska jsem objevila prošoupanou díru mezi nohama na džínách - přitom to byly celkem drahé džíny ze ZARA, tak jsem čekala trochu delší vydrž a ne že se za 3-4 měsíce prošoupou. Každopádně bych se chtěla zeptat, kde kupujete kvalitní džíny, co fakt aspoň 2-3 roky vydrží. Ja třeba měla džíny z primarku, co mi vydržely 2,5 roku a to jsem je měla skoro furt v kuse na sobě, což nevím, zda byla náhoda nebo ne, zrovna Primark :D jenže ted hledám nové džíny a nevím si rady, kde najít opravdu kvalitní džíny - klidně si i připlatit, ale abych je nemusela po par měsících vyhodit. Tak budu rada za tipy :srdce:
Děkuji!

Už jedině Mustang…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16268
26.4.22 18:44

Kromě už uvedených značek mám dobrou zkušenost se značkami Esprit a Next. Ale u pánské kolekce. Já džíny nosím jen nárazově, takže mi vydrží dlouho jako nové. Nejsem ale správná referenční skupina. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12342
26.4.22 18:50

Mně vydrží ty z běžné konfekce dlouho, ale mám několikery a hodně je střídám, navíc v práci nosím uniformu. Paradoxně úplně nejdéle mi vydržely ty od Vietnamců :lol: manžel si koupil Mustang, nosí je neustále ( v práci má uniformu) a po půl roce jsou na vyhození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
26.4.22 21:06

@Karinkas @Aletta80 na Levi’s jsem koukala a asi do nich zainvestuji, protože by to nějaké chtělo kvalitní, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
26.4.22 21:07

@bublinek @free333 kouknu na Mustang, děkuji za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
26.4.22 21:08

@Aduš8 jo, jako ja mám jen 3 páry a ty nosím furt dokola, protože šaty a sukně v zimě moc nenosím, ale asi jak ted bude léto, tak to zase bude jiné - budu nosit více kratasy, šaty, sukně a tak, ale asi se budu muset pak vybavit na zimu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12354
26.4.22 21:11

Levisky už dávno nejsou co bejvaly. Pamatuju jak nový po vyprání mohly stát opřený v koutě, dneska už jsou to jen takový hadříčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.22 21:41

Mám úzký pas a široké boky, stehna. Jediné místo, kde jdu jistotu a vím, že se mi kalhoty hned neošoupou mezi nohama a nebudu potřebovat pásek, tak je prodejna Mustang.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
26.4.22 22:42

@KalamityJohn taky jsem slyšela no…ale zkusím, snad se postesti

@Paní.Norrisová já mám právě takovou fakt rovnou postavu - respektive jsem něco mezi obdelnikem a jablkem, co se tvaru postavy tyče, mám 172cm a 56 kg, takže celkem hubeňour a postavu mám myslím celkem dobrou, a stejně se mi to ošoupe :? ale zkusím kouknout na mustang, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9451
26.4.22 22:52

Mně se snad nikdy rifle mezi nohama neošoupaly. 8o
Je pravda, že je nenosím denně, ale některé mám už 10 let, možná i dýl, občas ošoupané konce, když jsou delší, ale mezi nohama teda nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat