Co na sípání a kašel?

Anonymni
8.3.09 15:17

Co na sípání a kašel?

Ahoj holky, nemáte nějakou babskou radu co na kašel a sípání u půlročního mimi? Slyšela jsem něco s Vincentkou, ale teď si to nemůžu vybavit. Zítra zajdeme k doktorce, ale chtěla bych malýmu pomoct už teď. Doktorka je tam až od dvou odpoledne. Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

321
8.3.09 17:26

Ahoj..tak babskou radu ti nedám…ted máme druhý den to samé a vincentku inhalujeme a k tomu stoptusin sirup…
Ta vincentka se muze i pit,ale mimi asi těžko…zvlhči vzduch a zajdi k mudře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.3.09 17:45

Zvlhčovat vzduch v místnosti… Máme teď ten samý problém, dáváme ještě Ditustat kapičky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
8.3.09 19:22

Nám ditustat nepomohl, až stoptusim. Je ale hořkej, tak jsem ho dávala do sladkýho čaje.
Vlhko jsme dělali také. A vincentkou jsme čistili nos (máme ji jako spray)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
8.3.09 19:35

Vincentku do nosu, vlhkej rucnik na topeni a stoptusin tusim v pul roce muzete… na noc je fajn sinecod na utiseni kasle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
8.3.09 20:19

Zanet - to jsi dávala stoptusin kapičky? My máme sirup a nepřijde mi hořký…spíš takový karamelový.I když oni ty doznívající chutě jsou všelijaké… :cry: A ještě mám dotaz..ta vincentka ve spreji …od kolika se může? ona je to prý dobrá na dýchací cesty.

Jo ten Sinecod je taky super..na utišení bych řekla lepší dát na noc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
9.3.09 13:06

Pro tak malé mimčo nevím co vnitřně. Ale zkusila bych v teplé vlhké místnosti (třeba vytopená koupelna po tvém sprchování :wink: )
olejíčkovou masáž hrudníčku oboustranou.
Pomáhá to vykašlávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama