Srostlé stydké pysky u holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marzina
Povídálka 39 příspěvků 07.03.09 20:29
srostlé stydké pysky u holčičky

ahojky, už podruhé jsem u dcery objevila že jí srůstají stydké pysky, pokaždé je to po užívání ATB, tuto zimu je měla 3X… máte s tím někdo zkušenost…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 07.03.09 20:33

Ahoj, máme sice kluka, ale v lednu mu po antibiotikách srostl pindík. 8O Předtím šel krásně přetáhnout a teďka tam je jenom taková pididírka sotva na čůrání. Zkouším to, ale vůbec se to nelepší. :?

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.03.09 21:44

Asi mám hloupý dotaz, ale jak poznám, že je má srostlý? :oops: :oops:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 07.03.09 21:53

Ta větší nebo ta menší?
Osobní zkušenost fakt nemám, ale příbuzná s tím byli na operaci, pak museli promazávat a koupali v heřmánku. Jestli je to ta malá tak promazávat a masírovat u přebalování, ale u té větší? Možná už by se mohla zapojit i sama, Honzík si teď už taky přetahuje sám…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.03.09 22:26

Aso oboje, ona si tam nenechá šahat. Tak nevím, co tam mám.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 07.03.09 22:44

pardon, zas komunikační uzel s Kykouškem :lol: Já se ptala zakladatelky, která ta holčička to má? Koukám na metříky, má dvě jedna 10M a jedna 4roky.
Ale jinak tvoje metříky už nech tak, teď se ti to vážně povedlo! Dětičky jsou úžasný a fotky hned 4. Nádhera, až se mrňousek narodí tak přijdu na radu…

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 07.03.09 22:53

Kykoušku, tak to asi budeš muset jí tam sáhnout. Kamarádky dcera si taky nenechala, kamarádka odkládala a odkládala a teď její 6l holčička už musela podruhý na operativní zákrok. Problém prý je, že po zákroku je vysoká recidiva. Navíc u holčiček je problém, že jim zarůstá poševní vchod, který na nic zatím nepotřebují, ale chlapečkům zarůstá i vyústění močové trubice a pak se jim špatně močí, bolí je to a tak se na to přijde.
Takže neodkládat!!!

Koukám, že Kykoušek inovoval. Moc pěkný fotečky i metříky.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 07.03.09 22:58

Už jsem si vzpomněla na odborný název: synechie.
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Tak kukni tady. Hodně štěstí.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.03.09 23:09

jejda, tak až usne, tak se tam mrknu :oops: :oops: .

Lacenko , jo jo už nechám jak to je :lol: , pro radu si klidně přijd. Už jsem vyzkoušela tolik kombinací, že jsem profík 8) :) . Jinak já ti odepisovala do té dizkuse o kojení, že jsem byla protivka protivná a at se na mě nezlobíš :wink:

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 08.03.09 08:21

má to ta větší… :oops:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 08.03.09 13:04

Marzi - tak bych asi fakt zkusila zapojit ji samotnou. Stejně se po čůrání už utírá do papíru (teda u nás ve školce to tak u holčiček je) a asi se i snaží sami si ji umívat tak ji prostě nějak vysvětlit ať si ty pysky malinko vždy povytáhne.
Právě že mnoho maminek holčiček si myslí, že když nemusí přetahovat, tak tím péče o pipinky končí, ale chyba… Taky bych to jistě nevěděla kdyby mi to příbuzná neřekla, koukala jsem jak puk.

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 08.03.09 13:07

Tak teď jsem asi mimo, co přesně se tedy té holčičce má dělat, aby jí tžo nezarůstalo? Nevím, zda to dělám správně

Biba
Nováček 1 příspěvek 08.03.09 13:37

Tak u nás měla malá srostlé stydké pysky, že nebyl vidět poševní vchod. Dětská nás odeslala na dětskou gynekologii, kde jí tu synechii rozrušili takovou jakoby pletací jehlou. Vůbec to necítila. Od té doby po každém koupání projedeme mezi pyskama tou vatovou tyčinkou do uší, namazanou Bepanthenem. Zatím je to v poho. Jinak ta doktorka nám říkala, že kdybychom to nedělali, tak jsme tam za týden znovu.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.09 20:33

Malá měla taky srostlé stydké pysky, jak byla mrňavá, tak jsem si toho vlasntě ani nevšímla, ona teda je měla srostlé uprostřed a pak dvě dírky. Doktorka doporučila denně mazat olejíčkem a roztahovat od sebe, do týdne to povolilo.
Teď mi kamarádka co má matku z oboru říkala, že by se to u holčiček mělo takhle roztahovat preventivně a sledovat, ať to právě neskončí tou operací.
 Milada

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 09.03.09 12:18

Tak to je pro me nove info, a ta doktorka na to prisla jak? Nám se tedy doktorka na pipku nekouka, tak ted cucim ja, ze se tam musi neco kontrolovat 8O

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >