Co na větší prsa?

27.4.21 09:39

Co na větší prsa

Dobrý den, chci se zeptat neznáte nějaké tabletky nebo vitaminy co podporuje růst prsou ale zase aby to bylo do 500 Kč ne úplně drahé nějaký ten stred?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20121
27.4.21 09:45

Těhotenství, to je zadara, prsa zvětší spolehlivě, jen to pak trochu leze do peněz… :mrgreen:
Hele, vážně. Na růst prsou žádný tablety nefungujou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
27.4.21 09:46

Těhotenství nebo vycpaná podprsenka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3851
27.4.21 09:47

Studený obklad. Na hlavu.

Kdyby něco takového existovalo, tak maji všechny plochodrážnice výstavní trojky, to tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
27.4.21 09:48

Přibrat, ale pak budeš větší všude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21928
27.4.21 09:49
@Anickaaaaaaaaa píše:
Dobrý den, chci se zeptat neznáte nějaké tabletky nebo vitaminy co podporuje růst prsou ale zase aby to bylo do 500 Kč ne úplně drahé nějaký ten stred?

pokud ti není 12, tak je tvá otázka naivní až směšná,
proč by ženy dávaly 90 000 za plastiky, když by stačilo spolknout pár tabletek do kč 500,–-? :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
27.4.21 09:50

Přibrat 10 kg a zvětší se i ňadra, ale i zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
27.4.21 09:51

Většinu objemu prsou tvoří tuk. Takže když přibereš, zvětší se ti prsa. No a taky všechno ostatní.

Jinak ne, žádné tabletky ani krémy nefungují, pokud budeš nosti dobře padnoucí prádlo, budeš se držet rovně a nebudeš se hrbit a svršky budeš volit takového střihu a vzoru, aby tvá prsa opticky zdůrazňovaly, tak se budeš cítit lépe a tvoje postava bude vypadat vnadnější, než si představuješ, že vypadá.

Ale jinak je teda výrazně jednoduší zaměřit pozornost na řešení mindráku „nejstojím za nic, protože mám malá prsa“, než si je snažít zvětšít. Když se zaměříš na sebepřijetí, tak ti to pomůže ve spoustě dalších aspektů tvého života. Když půjdeš na plastiku a s pocity méněcenosti nebudeš nic dělat, ta se tento přesune jinam a promění se na " nestojím za nic, protože mám křivý nos/libovolný jiný prvek tvého vzhledu".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
27.4.21 09:58

Bud plastika nebo pribrat. Nic jineho nefunguje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1976
27.4.21 09:59

Pochybuji, že ti po nějakém preparátu nějak extrémně narostou prsa, snad tomu nevěříš? :lol: ano, buď těhotenství, nebo přibrat - přibereš 10 kg a prsa máš větší o 100g :mrgreen: :P ty totiž přibírají až v té úplně poslední linii, tedy aspoň u mě. A pak se mi „na prsa“ osvědčilo nenosit podprsenku, zpevnily se tím, ale to je záležiotst řádu let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2481
27.4.21 10:04
@Semtex píše:
Pochybuji, že ti po nějakém preparátu nějak extrémně narostou prsa, snad tomu nevěříš? :lol: ano, buď těhotenství, nebo přibrat - přibereš 10 kg a prsa máš větší o 100g :mrgreen: :P ty totiž přibírají až v té úplně poslední linii, tedy aspoň u mě. A pak se mi „na prsa“ osvědčilo nenosit podprsenku, zpevnily se tím, ale to je záležiotst řádu let.

Vidíš, u mne je to naopak, jak přiberu, všechno mi jde do prsou, a i když jsem teď dost zhubla, prsa mám pořád jak 2 živý králíky, záleží na typu postavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3270
27.4.21 10:10

Na netu nějaký takový preparát je. Některým holkam trochu prsa prý vyrostla.
https://www.vitaminov.cz/…-120-kapsli/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
27.4.21 10:24

@Anickaaaaaaaaa kolik ti je? Tenhle dotaz nemohla napsat dospělá žena.. Nic takového samoze neexistuje. Jinak by se nedelaly plastiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
27.4.21 10:28
@zudina píše:
Na netu nějaký takový preparát je. Některým holkam trochu prsa prý vyrostla.
https://www.vitaminov.cz/…-120-kapsli/?…

Prostředky proti plešatění, na růst prsou a elixíry lásky jsou nástrojem jak oškubat hlupáky už od té chvle, kdy první pračlověk zjistil, že může hloupějšímu spoluprakmenovci vnutit pár bobulí výměnou za jeho úlovek.

Ano - internet v tomto usnadnil získávání falešných pozitivních referencí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 11:41

Kdyby něco takového skutečně existovalo tak by to plastičtí chirurgové kteří se zabývají zvětšováním poprsí mohli zabalit. Jinak já celkově nechápu takovou tu touhu mít prostě velký prsa. :nevim: popravdě nikdy jsem to nechápala. Právě ani nevím co na tom chlapi vidí. Já mám třeba velký prsa a co bych dala za malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat