Co na zácpu při hemeroidech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 09:14
Co na zácpu při hemeroidech

Ahoj, potřebuji poradit, třeba máte někdo zkušenosti a radu co by pomohla. Nikdy jsem s ničím takovým neměla žádný problém. Ale mám sedavé zaměstnaní. Asi před 14 dny se u mě projevily vnější hemeroidy. Praktická doktorka mi řekla, že je to dobré, že žádné vyšetření potřeba není a předepsala mi nějaké tablety a Fastu Mast. Mazala jsem to týden a dobré, všechno vymizelo, pálení a tak, jen mi tam zůstala taková maličkatá boulička, ale nijak mi nevadí.

Jenže dnes už třetí den nemohu jít na velkou. Mívala jsem problém se změnou prostředí, ale jakmile jsem přijela domů bylo to ok. O víkendu jsme byli v Rakousku a ještě cesta autobusem… a ted mám zácpu, jsem hrozně plná a když jdu na záchod mohu tlačit, ale hodně to bolí. Mám strach, že si přihorším při tlačí s těmi hemeroidy.

Nemáte někdo radu nebo zkušenost? Díky moc

Reakce:

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 26.11.18 09:47

Detralex na potize super a pokud uz to neni akutni, ale potrebujes resit zacpu, tak glycerinove cipky ( ty na me funguji okamzite, ani tech 20 minut nevydrzim )

Tichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 26.11.18 09:52

Kromě čípku bych si koupila láhev Lactulosy - ta pomáhá i dlouhodobeji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 10:27

Díky moc za rady. Právě, že je to akutní. Zní to blbě, ale mám pocit, že tam mám betonový špunt, při tlačení to fakt už bolí :pocitac: . Rady na změkčení stoli jako je voda a vláknina atd, co všude píší, jsou super, ale jako prevence. Myslíte, že by na tohle pomohl ten čípek?

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 26.11.18 11:05
@Anonymní píše:
Díky moc za rady. Právě, že je to akutní. Zní to blbě, ale mám pocit, že tam mám betonový špunt, při tlačení to fakt už bolí :pocitac: . Rady na změkčení stoli jako je voda a vláknina atd, co všude píší, jsou super, ale jako prevence. Myslíte, že by na tohle pomohl ten čípek?

Ano, za me je nejlepsi ten cipek ten pomuze okamzite stoji cca 70 korun v lekarne a neni to zlo jako projimadla, jen si ho tam zavedes a za chvili jdes ;)

Lucka328
Kecalka 122 příspěvků 26.11.18 11:06

@Yopii A on tuhou stolici nějak změkčí?

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 26.11.18 12:02
@Lucka328 píše:
@Yopii A on tuhou stolici nějak změkčí?

Ano trochu a vypudi ven, ale prujem ti to nespusti neboj

Sofieskora
Nováček 3 příspěvky 26.11.18 20:36

Dobrý den, nevím jestli to bude přímo pro váš problém, ale před nějakým časem mi kamarádka doporučila pít kombuchu, jelikož jsem měla střevní potíže a od té doby se cítím skvěle po všech stránkách. Osobně kupuji z magukombucha.cz která stojí sice více, ale zdraví mám jen jedno a tato mi opravdu sedla i chuťově a to kombucha bývá jinak hnusná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >