Psycholog hrazený VZP v Kladně - znáte nějakého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 23:44
Psycholog zdarma

Prosim nemate nekdo kontakt na nejakeho psychologa hrazeneho VZP na Kladne? Predem dekuji za odpovedi.

Reakce:
Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 26.11.18 03:16

Já to dělám gratis jako vedlejsak… Přímo tady online.

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 26.11.18 06:12

pshologové jsou vesmeš všihni na pojišťovnu kukni na známýlékař.z Třeba psychoterapeuti už na pojišovnu ne to jen hooodně výjmečně…naví můžeš poprosit obvodí o žádanku

Slečna Ferka
Extra třída :D 10164 příspěvků 26.11.18 07:28
@Anonymní píše:
Prosim nemate nekdo kontakt na nejakeho psychologa hrazeneho VZP na Kladne? Predem dekuji za odpovedi.

Pokud jde o psychologa (předpokládám, že Ti jde o terapii), můžeš pohledat na webech nebo se zeptat na zdravotní pojišťovně. Obecně ale platí, že psychologové jsou hodně vytížení a k nějakému se dostat není snadné: mívají prostě plno, a nové pacienty berou, jen když někdo odpadne.

Můžeš taky využít bezplatně manželskou a rodinnou poradnu: tam to nemá „terapeutickou“ dimenzi, ale pomoci mohou také.

http://www.amrp.cz/…poradce.html
https://www.zsi-kladno.cz/…inna-poradna (v Praze má obdobná poradna pobočky v každé z hlavních městských částí, kdybys to dávala organizačně)

Terezakuc
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 08:01
Psycholog zdarma

Dekuju za odezvu. Ja ho prave na Kladne nemohu sehnat. Bud jsou soukromi a statni maji vetsinou plno. Mam male mimco a tak se do Prahy moc nedostanu.

harim
Kecalka 101 příspěvků 26.11.18 09:08

My jsme chodili s dítětem do ROSA - Kladno Rozdělov (je tam i hernička).

Terezakuc
Nováček 2 příspěvky 26.11.18 11:02
Psycholog zdarma

Ale to je asi detsky pscholog? Ja ho shanim spis pro sebe ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >