Co napsat, proč vzít mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 12:45
co napsat, proč vzít mě?

Ahoj holky, poradí mi někdo, co napsat zaměstnavateli, proč vzít zrovna mě? mám natočit video proč chci na pozici nastoupit a proč mají vzít zrovna mě, přemýšlím něco originálního, poradí někdo, je to pozice telefonistka. dě­kuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3487 příspěvků 30.01.19 12:48

Ony už se na pozici telefonistky točí videa? 8o Dost jsem přemýšlela, jestli napsat, když vlastně nemám odpověď, tak se omlouvám za negativitu, ale teda videa u nás nemusí posílat ani uchazeči o manažerské pozice, vykašlala bych se jim na to a šla pracovat někam, kde je HR normální a nevymýšlí kraviny

Helca83
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 30.01.19 12:51

@Lalelale TvL taky na to koukam jak puk :-) Zakladatelce:No tak asi neco jako ja jsem nejlepsi, nejkomunikativ­nejsi, nikdy me nikdy nevytoci, uz se tesim na otravny zakazniky jak na ne budu mila a za zadnou cenu me nedostanou, mam kurz asertivity, je to pro me vyzva atd atd… ale je to teda bizar :-D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 30.01.19 12:51

Telefonistka a požadují něco takového? V čem se to specializuje? Řeknu ti kdybych měla zajem o misto toho blazniveho kluka co toči ty poutače na slevomatu, vyblbla bych se ale u telefonistky nevím..budeš domlouvat schuzky, nebo treba nějaký produkt či službu?

stinga
Kelišová 5103 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 12:53

na pozici telefonistka můžou štěstím skákat do stropu, že se jim vůbec někdo hlásí :jazyk: vykašli se na to jdi jinam, asi se chce personalista pobavit, blbce bych jim ze sebe nedělala

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 30.01.19 12:53

@Lalelale Joo. A nebo do videa říct něco ve smyslu: Jsem ochotná pokusit se plnit i nesmyslné požadavky a přitom zůstat milá a ochotná, což považuji pro práci telefonistky za klíčovou vlastnost.

řeřicha
Kecalka 346 příspěvků 30.01.19 12:56

Myslím, že tě chtějí hlavně okouknout dřív než tě budou zvát na pohovor. Možná jde spíš o to, jak budeš mluvit (hlas, vyjadřování, srozumitelnost) než co budeš říkat.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 30.01.19 12:57

:mrgreen: :mrgreen: 8o No tvl. O takovém bizáru už jsem dlouho neslyšela. Asi se jim uchazeči jen pohrnou.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 30.01.19 12:58
@řeřicha píše:
Myslím, že tě chtějí hlavně okouknout dřív než tě budou zvát na pohovor. Možná jde spíš o to, jak budeš mluvit (hlas, vyjadřování, srozumitelnost) než co budeš říkat.

A k tomu je potřeba natáčet video? Normálnímu člověku by stačil krátký rozhovor po telefonu, aby si udělal úsudek.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 30.01.19 12:59

@Čičorečka :pankac: to je fakt.
Tuhle kazma hledal do sveho tymu střihače videí, tam naprosto chápu proč chtěl ukázat co je v člověku za blázna, ale tady, tezko rict.
Ja jsem jednou vyplňovala kvuli praci asi 3h dlouhy dotaznik, už sem se hrozila..Byly tam i dotazy jako podrobne popiste svuj narozeninivy den, v kolik byste vstávala, co delala, v kolik sla spat.. popiste idealni dovolenou, co byste delala kdybyste vyhrala v loterii… :zed:

řeřicha
Kecalka 346 příspěvků 30.01.19 13:04

@modravlocka Tak záleží, co využívají na personálním za metody. Na telefonní rozhovor už musí být dva…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20503 příspěvků 30.01.19 13:31
@Čičorečka píše:
@Lalelale Joo. A nebo do videa říct něco ve smyslu: Jsem ochotná pokusit se plnit i nesmyslné požadavky a přitom zůstat milá a ochotná, což považuji pro práci telefonistky za klíčovou vlastnost.

Souhlas, asi bych to koncipovala takhle nějak…a nebo bych se na to úplně vypršela, protože pokud mají takhle šílený požadavky už při pohovoru, trochu bych se obávala, co by po mě chtěli pak v práci… :roll:

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 30.01.19 13:37

To je přijímací řízení do NASA? Tohle slyším poprvé. Popsala bych sebe a že jsem asertivní a ani tenhle nesmyslný požadavek mě nevytočil :mrgreen:

hopsalka
Kecalka 232 příspěvků 30.01.19 13:44
@stinga píše:
na pozici telefonistka můžou štěstím skákat do stropu, že se jim vůbec někdo hlásí :jazyk: vykašli se na to jdi jinam, asi se chce personalista pobavit, blbce bych jim ze sebe nedělala

měla jsem šéfy (což jsem zjistila až později, že to tak bylo), kteří se nad došlýma CVčkama výborně bavili a měli tam různé poznámky a malůvky z těch lidí, jako bůůů a obrázek skotu - že je to kráva, nebo obrovské brejle - slepejš…a tak. Co by dělali s videama, tak to bych asi ani nechtěla vědět… Proč chtějí motivační video na tak bezvýznamnou pozici jakou telefonista / ka je, to opravdu nechápu, taktéž mě napadá jediný účel - pobavit se.

K TÉMATU: vyzdvihnout svoje dobré vlastnosti, čili nekonfliktní v pracovním týmu, flexibilní (to dneska chce každý zaměstnavatel, tedy pracuj 12 hodin denně, ty 4 zadarmo), výřečná s dobrou slovní zásobou, dobře zvládáš stresové situace at. Nic originálnějšího mě pro tuto chvíli opravdu nenapadá. Těžko být extra originální na tak neoriginální pozici :nevim:

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 30.01.19 13:47

Jedině ještě na uši skypový sluchátka, aby viděli že víš kam se nasazují.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >