Co pěkného vám říká partner?

Anonymní
29.12.20 23:27

Co pěkného vám říká partner?

Zdravím, pochlubte se, co pěkného vám v poslední době řekl váš muž, či jak vám vyznal lásku :-))

My jsme spolu třináctým rokem a dnes z něj u vaření vylezlo:,,Víš, že mám vždycky motýlky v břiše, když se na mě podíváš těma velkýma očima?"

Pobavilo mě to a zároveň potěšilo :D
Dejte vědět :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
29.12.20 23:38

Dneska mi řekl že i v 25letech mám dětský ksichtik.. 😂 😂 😂
To je tak nejhezčí co mi za poslední 2 roky řekl 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
29.12.20 23:46

Třeba dnes mi řekl, že na mě čekal celý život, abych mu udělala ty výborné lasagne k obědu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
29.12.20 23:51

„Zítra beru děti na celý den k babičce“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
29.12.20 23:51

Nebo (v kontextu toho, že si jeho kolega stěžoval na manželku), že na to, že jsem jeho manželka, tak jsem překvapivě v pohodě a sexy. :lol: On tyhle ty komplimenty prostě umí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
29.12.20 23:52

Hmmm… :think: Mě tuhle řekl, že voním jako srdíčko z mrkvičky… :mrgreen: jednou že voním jako bublanina a taky pak ještě jindy, že voním jako jitrnička :srdce: A to prosím vždycky večer v posteli po sprše :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 23:57

My na sebe jenom čumíme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
30.12.20 00:13
@Michelle_M píše:
„Zítra beru děti na celý den k babičce“ :mrgreen:
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1408
30.12.20 00:17

Cca týden zpět, ležím na gauči a jsem v takovém polospanku, kdy mozek vnímá, ale už se mu nic nechce. Slyším malého řvát, chlap jde k němu, bere ho na ruce, chodí s ním po bytě, pak přijde ke gauči a tam já, rozkydla, rozcuchana a on říká malému „Pajdo, maminka je tak krásná, že?“, To bylo moc hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
30.12.20 04:51

„Bojim se, ze nekdo nasi holcicce nekdy ublizi.“… Dcera neni pritele. Totalne me to dorovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59188
30.12.20 05:12
@LadyLaggg píše:
Třeba dnes mi řekl, že na mě čekal celý život, abych mu udělala ty výborné lasagne k obědu. :lol:

To by mne zrovna moc nepolichotilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5795
30.12.20 07:11

On mi říká samé krásné věci. Že jsem jeho mazlík, Sluníčko, že jsem krásná. A pak zdrobnělinou jména. Dostal mě do kolen několikrát.
Ale jedno si vybavím často. Mám vystouplý Venušin pahorek, máme to dědičné, prostě to klenutí je větší. A já se za to styděla, bývalému manželovi to nevadilo, ale měla jsem mindráky z mladí a pak z jednoho vztahu, kde to bylo ošklivě komentováno. U nynějšího partnera, jsem se bála, jak to bude komentovat. Asi po třech měsících vztahu mi jednou pošeptal do ucha, že si vždycky přál takový kopeček. Že to byl jeho sen. To mi normálně vehnalo slzy do očí. Od té doby se často dozvídám, že tu mojí malou krásku miluje a že je nejkrásnější, co kdy viděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
30.12.20 07:13

,,Ty můj koblížku medový'' :mrgreen:…ale snad ze všeho nejvíc mě tento týden potěšilo, že mi pochválil fotku, co jsem fotila. Má většinou dosti přísné oko ( věnuje se focení už dost dlouho, měl i nějaké výstavy), tak už pochválí jen opravdu povedený dílo a řekl mi, že je to fakt dobrý. Už i vzhledem k tomu, že všeobecně málo skrze nějaký svůj blok (tak to nazval on) chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
30.12.20 08:00
@majdalenka20 píše:
„Bojim se, ze nekdo nasi holcicce nekdy ublizi.“… Dcera neni pritele. Totalne me to dorovnalo.

To je moc krásný, to by mě dojalo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13174
30.12.20 08:52

Nic. Ale to neříkal ani když bylo manželství v pohodě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...