Závist lidí

Anonymní
28.12.20 12:22

Závist lidi

Ahoj holky, omlouvam se predem za anonym ale stydim se za to, zavidim hezkým holkam, hlavně jedny od nás z města, chce ji kazdej, a me už to štve, jak prestat zavidet? Nějaký rady? Chci se toho zbavit prosim, fakt se snazim ale nejde to. Je mi 18..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
28.12.20 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se predem za anonym ale stydim se za to, zavidim hezkým holkam, hlavně jedny od nás z města, chce ji kazdej, a me už to štve, jak prestat zavidet? Nějaký rady? Chci se toho zbavit prosim, fakt se snazim ale nejde to. Je mi 18..

Dospět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
28.12.20 12:29
@Russet píše:
Dospět.

Platíš pivo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
28.12.20 12:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se predem za anonym ale stydim se za to, zavidim hezkým holkam, hlavně jedny od nás z města, chce ji kazdej, a me už to štve, jak prestat zavidet? Nějaký rady? Chci se toho zbavit prosim, fakt se snazim ale nejde to. Je mi 18..

Dospět, ale nechovat se ani jako Russet. Pak bys taky mohla zjistit, že je z tebe uštěpačná bába s prázdným životem. Teďka je to možná blbý, zdá se se ti, že jsi ta špatná, ale ona krása není všechno (navíc si tak můžeš jenom připadat). My chlapi máme radši ženský do života. Jsou příjemnější, umí vařit a nedělají ze všeho vědu. To je lepší než ksicht a tělo jak Miss world.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
28.12.20 12:30

A co jí jako závidíš? Že ji chce každej přefiknout? No tak to je opravdu důvod k závisti :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 12:31
@fera21 píše:
Dospět, ale nechovat se ani jako Russet. Pak bys taky mohla zjistit, že je z tebe uštěpačná bába s prázdným životem. Teďka je to možná blbý, zdá se se ti, že jsi ta špatná, ale ona krása není všechno (navíc si tak můžeš jenom připadat). My chlapi máme radši ženský do života. Jsou příjemnější, umí vařit a nedělají ze všeho vědu. To je lepší než ksicht a tělo jak Miss world.

Já nikomu nezávidím a naštěstí mi není osmnáct. To mi bylo sakra hůř na světě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 12:34

@fera21 vážně? Já neříká ze jsem oskliva, ale ta holka mě vážně štve, když jsem ještě chodila s bývalým, tak šel na ples a ona se tam točila v podprde a v kalhotkach u tyče.

• Citovat
  • Nahlásit
1146
28.12.20 12:40
@Anonymní píše:
@fera21 vážně? Já neříká ze jsem oskliva, ale ta holka mě vážně štve, když jsem ještě chodila s bývalým, tak šel na ples a ona se tam točila v podprde a v kalhotkach u tyče.

No, vyloženě holka pro život a objekt k závisti. Rozum je lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 12:42

@fera21 to myslis ironicky?

• Citovat
  • Nahlásit
18976
28.12.20 12:45

Tě dokáže rozhodit nějaká laciná štětka, co se na plese předvádí ve spodním prádle? 8o Dospěj děvče, dospěj. Až ji všichni dostanou, tak ji odkopnou a přestane být zajímavá. Leda jako téma drbů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
28.12.20 12:46
@Anonymní píše:

A jeje, je ti sice údajně 18, ale přemýšlíš jak 13ti letá.
Vyprdni se na ni a hledej své přednosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
28.12.20 12:47
@Anonymní píše:

A stojí ten „každý co ji chce“ opravdu za to? Obvykle se o prvoplánové krasavice zajímají chlapi bez fantazie, kteří za moc nestojí. Uvidíš, že toto období přejde a budeš mít partnera, který bude oceňovat i jiné kvality než dokonalou tvářičku a make-up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
28.12.20 12:50
@Anonymní píše:

Co to bylo za ples, že tam byla tyč a nějaká taková se tam kolem ní točila ve spodním prádle? Jinak já taky nejsem královna krásy ale jsem se sebou spokojená. Jak tady bylo zmíněno umím vařit, starat se o domácnost i o naše dítě. To přítel oceňuje ale samozřejmě se mu i líbím :lol: a o to aby jsem se líbila každému mi nejde. Možná se budeš divit ale ani ona se nelíbí každému. Jestli ono to není spíš tvým sebevědomím. Pokud ti na sobě něco vadí, tak to změn. Víc se uprav, líp ae oblékej aby ses cítila dobře. Každopádně závist je normální lidská vlastnost, každý někdy, někomu něco záviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
28.12.20 12:53

Tady vsichni pisi dospet dospet…ja jsem dospela dost a taky zavidim kamosce, ze se muze cpat jak nezavrena a je stihla, taky zavidim kolegyni v praci, ze nema celulitidu :nevim: ja myslim, ze je to normalni a v nejaky mire to ma uplne kazdej… pak jde jen o to, ja te to ovlivnuje, jestli se tim nejak uziras, myslis na to porad nebo nevim…ja spis vzdycky rikam pracovat na sobe…muze te to i motivovat..zacni behat, jinak se licit, ucit se spanelsky, co javim. hlavne se s nikym nesrovnavej a zkus si predstavit sebe za 10 let, uz mas manzela, dite..co bys rekla svemu soucasnemu ja? Asi, at neresi blbosti :-) a uziva zivota :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
28.12.20 12:55

Naučit se mít ráda sama sebe a uvědomit si svojí vlastní cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat