Přítel si prostě žije jen sám pro sebe

11
24.6.21 10:30

co s pritelem dal ?

Dobrý den, potřebuji radu. S pritelem jsme spolu 6 let a mám spolu 2,7 leteho chlapecka. V poslední době už to ale psychicky nedavam. Přítel si proste zije jen sam pro sebe a já dělám úplně všechno sama. Chodí do práce a když má volný čas, tak ho tráví v posilovne a potom když je tedy doma, tak chce,,odpocivat’’, takže jde spat… Vůbec s námi netráví čas a náš syn by chtěl byt i s tatou jenže je mu je to vlastně úplně jedno. Obcas ho vezme do kramu a to je asi všechno.. Syn je hodně zavisli na mě, protože jsem sním pořad sama a já už bez něho nejdu nikam.. Chtěla bych vědět vás názor.. těch problému je asi i více, ale to už dal nebudu psát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2586
24.6.21 10:51

No co :nevim: než jít s tak malým ditkem bydlet sama, nechala bych chlapa chlapem a žila si po svým, ale vztah neukoncovala. Aspoň by to nebylo tak drahý, jako sama, když už nic. Najdi si nějakou pravidelnou brigádu, ať je nucen začít se chlapci věnovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
24.6.21 10:55

No budeš si ho muset zpacifikovat. Myšleno chlapa. Můžeš nejdřív po dobrém ve stylu domluvy „ráda bych, abychom alespoň dvě odpoledne v týdnu trávili společně a o víkendu alespoň jeden den nějaký výlet“. Nejspíš to nezabere, protože tvůj lenoch už je zvyklý na své pohodlíčko a že se po něm nic moc nechce :roll: Pak ti nezbyde než prostě alespoň 1× týdně odejít pryč, jakmile on přijde z práce. Jdi a věnuj se taky něčemu svému, to je celkem fuk, zda půjdeš s kámoškou na kafe, zaběhat si nebo ke kadeřnici. Ale jdi ven. Syn už není tak malý, aby ses musela obávat, jestli to spolu zvládnou když doteď nic nedělal. Jak vypadá váš běžný víkend?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9219
24.6.21 11:07

@Domču on se bude divit, když půjdeš do práce a on se bude muset najednou postarat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9803
24.6.21 11:15

Tak si dupni. Dítě mu 2× týdne nech a bez taky někam pryč ať se stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
24.6.21 11:18
@Cenarius píše:
@Domču on se bude divit, když půjdeš do práce a on se bude muset najednou postarat

Takový člověk se nepostará ani pak… Protože on určitě vydělá víc, takže má právo víc odpočívat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.21 11:20

K malému synovi máš ještě jedno velké dítě. Doporučuju začít řešit ihned, nejspíš ze začátku nějakou domluvou. Za chvíli půjdeš do práce, veškeré péče o malého, domácnost atp by se měli dělit cca na půl, bude to pro něj hodně nepříjemné zjištění a než začne fungovat jako opravdový chlap, bude to trvat. Začni na něj přehazovat povinnosti co nejdřív nebo se z toho po nástupu do práce zblázníš.
Začala bych jak radili výš, prostě mu šoupla malýho a starej se, ja jdu do fitka a ode dneška 2× týdně na 2h. O víkendu společné výlety. A ideálně napsat seznam, ať aspoň nakoupí po cestě z práce, uklízení kuchyně po navaření atp…prostě bohužel jak s děckem-pomalu zapojovat do všeho. Nejsi jeho služka.
Když se nebude chtít zapojit, tak k čemu ti vlastně je? Počkala bych dokud malý nebude ve školce, zapracovala bych se a vykopla ho nebo si našla podnájem. Alimenty, příspěvek na matku dítěte, malý podle soudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
24.6.21 11:26
@pikola píše:
Takový člověk se nepostará ani pak… Protože on určitě vydělá víc, takže má právo víc odpočívat :roll:

Přesně no, tenhle týpek NIKDY nebude dělat polovinu toho, co žena. Nechápu ale, že to někdo nechá zajít takhle daleko. I normální chlap, kterej se jakž takž doma zapojuje, mívá šok po nástupu ženy do práce. Natož taková lemra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9219
24.6.21 11:37
@pikola píše:
Takový člověk se nepostará ani pak… Protože on určitě vydělá víc, takže má právo víc odpočívat :roll:

No pak se s ní rozejde on, jelikož jej hrozně omezuje. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.6.21 11:43

@unuděná o vikendu obcas jeden den do práce.. někdy jde taky do posilovny a někdy zase chce byt doma.. já bych pořad někam chtěla jezdit, ale on nemá zájem.. musím ho do vseho tlačit. syn na svého tátu není vlastně ani poradně zvikli. Teď poslední dobou je to dost špatný a taky jsem ho už 3× vyhodila z bytu aby jsi to už konecne uvedomil, jenže on se vrátil po tydnu na jeden den a najednou druhy den už po práci nepřišel a zase přišel za týden.. teď jsme doma spolu a je to opět to samé… už mi i před ditetem nadava do mrky, svne atd…kolikrát mě už i napadne když mám v ruce syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
24.6.21 11:45
@Domču píše:
@unuděná o vikendu obcas jeden den do práce.. někdy jde taky do posilovny a někdy zase chce byt doma.. já bych pořad někam chtěla jezdit, ale on nemá zájem.. musím ho do vseho tlačit. syn na svého tátu není vlastně ani poradně zvikli. Teď poslední dobou je to dost špatný a taky jsem ho už 3× vyhodila z bytu aby jsi to už konecne uvedomil, jenže on se vrátil po tydnu na jeden den a najednou druhy den už po práci nepřišel a zase přišel za týden.. teď jsme doma spolu a je to opět to samé… už mi i před ditetem nadava do mrky, svne atd…kolikrát mě už i napadne když mám v ruce syna.

Proč ho nevyhodíš na trvalo? Na co ještě čekáš :roll: vždyť jste mu úplně jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
24.6.21 11:46

@Domču tak on je na tebe takhle sprostý a ty řešis, ze si nehraje s dítětem 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64402
24.6.21 11:47
@Cenarius píše:

Ten se postará těžko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.6.21 11:49

@Semtex nooo nechtěla jsem se rozepisovat.. Je to ho ještě víc.. dela i věci, které jsou špatně a noc dobre vi, ze mi to vadi, ale je mu je to jedno…Snažila jsem se jo vyhodit jenže nemám asi sílu. Miluju ho a moc mě mrzi, jak se chova a pořad jsem doufala, ze si to uvědomí.. Kdybych ho vyhodila, tak ani nemám na najem.. můj rodicak je 7400 a najem stojí 12000 a kde vezmu na ostatní věci?… dotoho je strasne nevyzrali a nezodpovedny… neřeší jen kamarady a posilovnu, ale i auta.. furt jen řeší auta a jaky by chtěl atd.. ale ze my se někam nepodivame je mu jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
24.6.21 11:50
@Domču píše:
@unuděná o vikendu obcas jeden den do práce.. někdy jde taky do posilovny a někdy zase chce byt doma.. já bych pořad někam chtěla jezdit, ale on nemá zájem.. musím ho do vseho tlačit. syn na svého tátu není vlastně ani poradně zvikli. Teď poslední dobou je to dost špatný a taky jsem ho už 3× vyhodila z bytu aby jsi to už konecne uvedomil, jenže on se vrátil po tydnu na jeden den a najednou druhy den už po práci nepřišel a zase přišel za týden.. teď jsme doma spolu a je to opět to samé… už mi i před ditetem nadava do mrky, svne atd…kolikrát mě už i napadne když mám v ruce syna.

Děláš si srandu? To, že nepomáhá a nevšímá si dítěte je naprosto zanedbatelný detail, když zmíníš tohle 8o Vyhoď ho natrvalo, pokud je byt tvůj, vyměň zámky a šupajdi si vyřídit svěření dítěte do péče. Pokud se bojíš, neváhej kontaktovat například Bílý kruh bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat