Co s tebou na plavani?

1938
30.8.08 13:15

Co s tebou na plavani?

Ahoj holky, pujdeme s Tomikem poprve do plavani a tak me napadlo se zeptat, co vsechno s sebou? Ja sama na plavecaky nechodim, takze je mi jasne, ze si mam vzit plavky, osusku..ale vy uz mate zkusenosti a treba i nejake vychytavky, tak mi pisnete. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

208
30.8.08 13:26

Už jsou to zase nějaké tři měsíce zpátky, co jsme chodily pravidelně, ale pokusím se vzpomenout si… pro malou plavací plenku (nejlevnější mají v DMku) nebo plavečky - na ty jsme přešly kolem 5ti měsíců; ručník/tetra plenu; něco na namazání po koupání - olejíček apod.; papírovou plenku po koupání (nebo látkovou, nevím co používáte :) ) a to je asi všechno. Já musela brát ještě hřeben a sponečky, protože malá je poněkud vlasatější :D . Jen z dotazu není jasné, jestli jdete na nějaký plavecký kurz pro mrňata nebo sami do velkého bazénu - v tom velkém jsme hodně užili nafukovací kruh, takový ten, kterým nepropadne, má tam dva otvory na nožičky.
Víc mě nenapadá, i když mám pocit, že jsme na každou hodinu brali velký bágl :D . Jo, já brala jídlo + lžičku pro malou a drobné na kafíčko pro sebe, my jsme měli kurz před polednem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
30.8.08 18:30

No jdeme poprve plavat s mrnaty. Cas mame v poledne, bohuzel uz nebylo z ceho vybirat, takze resim jak to udelat s jidlem. Protoze v tu dobu Tomik normalne basti. Mam mu dat radej nejakou svacinku aby vydrzel nebo ho mam nakrmit? A doporucuje se to vubec, aby byl najezeny a sel plavat? Sice uz neblinka, ale prece jenom… No vida, to mazani po koupani me treba vubec nenapadlo!!!Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
31.8.08 07:30

Nám říkali, že poslední jídlo mají mít 1/2 hodiny před plaváním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
31.8.08 12:45

Nám taky instruktorka doporučovala vatičkové smotky do uší, po plavání je dobré je vytřít, pokud se tam dostala voda. A papírové kapesníky, zvlášť až se začnete potápět, ta voda těm dětem pěkně pročistí nos :)
A je dobré vzít nějaké křupky nebo sušenky pro dítě, abys ho měla čím zabavit, než se sama oblékneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
31.8.08 14:26

Jo pravda, hračku do šatny. Kapesníky mě nenapadly, u nás byly stále vedle bazénu nějaké ty ubrousky v misce.

A jídlo - já chodila s malou na 11:30, takže to vyšlo akorát, ale nebyl by problém ani v poledne, malá si ve vodě na jídlo ani nevzpomněla. Jinak teda sváča v 10 a oběd v těch 12-12:30. V kolik malý svačí? Nebo pokud kojíte, tak je to úplně bez problémů, spousta maminek kojila ještě cestou ze šatny do bazénu :lol: :lol: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
31.8.08 16:39

No nekojim, maly prave ani nesvaci, vetsinou ma snidanku kolem 8 hod a obed tak 11,30-12hod. Ale dnes treba vstaval v 6 takze se to vsechno posunulo a dostal i svacinku. Takze je mi jasny, ze mu budu muset asi nejak upravit rezim. Spis si rikam, ze dostane nejakou svacu a po koupani dostane obidek. Taky si prave rikam, ze si behem koupacky na jidlo nevzpomene, tak jsem rada, ze mi to nekdo potvrdil :D Kdyby jeste nekoho neco napadlo, budu rada, o usich vim, to nam rikali u zapisu, asi je dost deti se zanety ousek, taky jich par znam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
31.8.08 19:46

Ahoj, jojo, řešila bych to svačinkou, malej dostal třeba kousek chleba do ruky, apod, aspoň se zabavil, než jsem se svlékla…

Jinak pleny, ubrousky, hračku (tu si většinou vezme jiné dítě a vy tu jeho :lol: ), plenku nebo plavečky, mazání na prdku, olejíček (my moc nedávali teda), jídlo, pití… plenu nebo podložku, kam se dítě položí, osušku…

Taky jsme přímo v šatně měli ty vatové čtverečky, kterými jsme ouška vytírali - udělali smotek a dali do uší, než jsme se převlékli…nebo ty vatové tyčinky. Jo plenky nebo plavečky radši dvoje…(či víc)…
Já prostě mala tašku na plavání a tam jsem jen jednou za čas doplnila plenky (normální i plavací) a vzala vždycky celou tašku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama