Co s vlasy?

22.2.21 16:28

Co s vlasy?

Zdravím, jsem už nešťastná ze svých vlasů. Mívala jsem dlouhé (po prsa) a celkem to šlo. Ovšem teď mám pod ramena a fakt přiblble ostříhané (sestříhané). K tomu odrostlou ofinu momentálně tak do půl obličeje. Tím ze mám svoje vlasy lehce vlnité vypadají rozpuštěné při tomto střihu extrémně blbě (navíc ta ofina kterou není moc kam dat). Vyčesané účesy taky nic moc, bo trpím na podrosty. Nechci si vlasy moc namáhat (zehleni, kulmovani, styling, fenování) aby co nejrychleji dorostly. Chybí mi ještě tak minimálně půl roku. Poradi někdo jak to překlenout? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19983
22.2.21 16:44

Tak jestli si myslíš, že vlasy necháš volně uschnout a bude to dobrý, tak to asi těžko. Styling to chce každopádně. Používej kvalitní přípravky a techniku a vlasy si nezničíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 16:47

@terien je mi jasné ze to chce péči. Akorat v tom zatím trochu plavu, byla jsem s dlouhými zvykla dat tuzidlo, vyfoukat (jen tak aby nebyly mokré) a to bylo vše. Můžeš dat prosím nějaký konkrétní tip? Dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48217
22.2.21 16:50

V době dorůstání ofiny jsem nejčastěji nosila vlasy podobně jak na obrázku. Mám vlnitý vlasy a nechci si je moc ničit, takže je nežehlím, nefénuju, nepoužívám lak/tužidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
22.2.21 16:51

Určitě fénuj, stačí alespoň pokožka hlavy pokud nechceš celé vlasy, protože když necháš vlasy schnout na vzduchu, pro pokožku je to paradoxně nic moc - můžou se dělat plísně, lupy… stačí jen na malý stupeň, nemusíš na ten nejvyšší. To samé kdybys používala kulmu/žehličku - taky stačí na nižší stupeň a k tomu nějaká termoochrana, stačí jen do délek vlasů. Na tvém místě bych to asi řešila culíkem a čelenkama, nic jiného mě nenapadá :nevim: Sama to mám teď podobně, na hlavě 5cm odrost, odrosté a napůl vypadané prodlužko, tím jak vlasy nedostaly od listopadu žádnou profipéči jsou už takové neučesatelné, nic jinýho než umýt a stáhnout do culíku/drdolu se s nima dělat už nedá :nevim:

A zkus vitamíny na vlasy Donna Hair, ty mi hodně pomohly dát vlasy dokupy a rostou rychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 16:52

@lucenka bohužel toto nepřipadá v úvahu, protože ty délky vypadají bez tepelné úpravy zkratka strašně. Ale dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 16:55

@Magika VonCary Jj, fenuju vždy aspoň právě ty kořínky. Přesně z toho důvodu jak pises. V celence vypadam blbě, podrosty sem tam zpacifikuju gelem když chci mít culik (ale moc to nedrží). No ještě ze jsem doma. Vitaminy beru z DM. Utesuju se tím ze mám jinak zdrave kvalitní vlasy a ze zas dorostou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
22.2.21 16:59
@milujubalet1903 píše:
@terien je mi jasné ze to chce péči. Akorat v tom zatím trochu plavu, byla jsem s dlouhými zvykla dat tuzidlo, vyfoukat (jen tak aby nebyly mokré) a to bylo vše. Můžeš dat prosím nějaký konkrétní tip? Dík

Mě nejlíp drží vlasy když je vyfenuju přes kulatý kartáč. Dám pěnové tužidlo (tobě doporučuji aspoň na ofinu), po pramenech vyfenuju a nechám vychladnout na velkých natáčkách. Mám ty „suché zipy“. Ofinu buď sčeš na patku nebo sepni. Nebo žehličku, s tou můžeš udělat i vlny. Samozřejmě tepelnou ochranu a lak a do příštího mytí máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 17:04

@terien díky moc. Mám také ty natáčky na suchý zip, tak zkusim. Jen - drží ti na vlasech, nebo jak je pripevnujes? Popr jaký průměr cca mají ty tvoje natáčky? Moje tak 4 cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
22.2.21 17:10
@milujubalet1903 píše:
@terien díky moc. Mám také ty natáčky na suchý zip, tak zkusim. Jen - drží ti na vlasech, nebo jak je pripevnujes? Popr jaký průměr cca mají ty tvoje natáčky? Moje tak 4 cm

Drží samy, ale musíš vzít pramen, natáhnout ho co nejvíc kolmo a navinout, pak to nalakuju ještě na těch natáčkách a nechám vychladnout a uschnout. Mám ty největší. Nebo rotační kulmu taky s velkým válcem, to je úplná pohoda. Ale vlasy to nahřívá hodně a ze špatné strany, tak to není moc šetrné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
22.2.21 17:11
@milujubalet1903 píše:

Mrkni na YouTube na Terezu Vlasákovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 17:13

@terien díky. Jak moc suché/vlhké/mokré vlasy natáčíš? Popr kolik jich potřebuješ na celou hlavu? Terezu Vlasakovou znám a super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
22.2.21 17:15
@milujubalet1903 píše:
@terien díky. Jak moc suché/vlhké/mokré vlasy natáčíš? Terezu Vlasakovou znám a super

Už suché, nechám je proschnout, do vlhkých dám tužidlo, vyfoukam přes kulatý kartáč a suché teplé vlasy natočím. Prelakuju a nechám vychladnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15384
22.2.21 18:10

Zaplétat a stáčet.

A jestli se ti ty vlasy vlní, t ak to bude na těch copech dělat slušný objem.

https://www.youtube.com/watch?…

https://youtu.be/8VbFR1BNqrs

https://youtu.be/bFk6GmC__Yk

https://www.youtube.com/watch?…

atd. youtube je toho plnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 18:19

@Ou díky, účesy jsou krásné. Jen nevím zda mi to půjde dobře když mám ty vlasy nestejně dlouhé a navíc tu ofinu ještě dost krátkou. Vyzkouším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat