Reklama

Co se strachem z dárcovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutnéočko
Povídálka 32 příspěvků 20.12.16 15:18
co se strachem z dárcovství

Ahoj, zjistili jsme, že přítel je neplodný. Po pocitech marnosti, rozchodu a zbytečnosti jsem došla k rozhovoru o dárci. To nás zaseklo. Máme oba strach z cizího miminka. Je mi smutno, když vidím ostatní, jak vozí koçárek. Co se strachem? Poradíte? Je tolik otázek, ale maminka mi umřela a kamarádka zradila :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.12.16 15:25

@smutnéočko my adoptujeme, takze vlastně máme dárce z obou stran a ještě náhradní matku :mrgreen:

U darcu si snad můžete vybrat aby byl muzi co nejvíc podobny a taky jsou to provereni darci. A povinnost to dítěti říct pro vás snad neexistuje.

Každopádně miminko bude vaše. To ze ta jedna buňka bude od někoho jiného neznamena ze by nebylo plne vás obou.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 20.12.16 15:26

Miminko je toho, kdo ho vychovává a zahrnuje láskou. Neboj, bude vaše :hug: Budeš to tak cítit.

smutnéočko
Povídálka 32 příspěvků 20.12.16 15:32

A co když přítel se s tím nevyrovná? Už o tom mluvíme 2roky :(

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 20.12.16 15:34
@smutnéočko píše:
A co když přítel se s tím nevyrovná? Už o tom mluvíme 2roky :(

Vyměň přítele, udělej si dítě s plodným mužem.

smutnéočko
Povídálka 32 příspěvků 20.12.16 15:37

On jednou souhlasí, pak zase druhý den si to rozmyslí. Pak se bojíme, že to bude stát peníze, které nemáme. Fámy o penězích jsou různé. Je to moc složité? 8o

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:40

Já jsem asi zlá… ale já bych teda nebyla s neplodným mužem, pokud jsi mladá tak tohle je docela velká překážka… nikdy bych do sebe např. netlačila hormony jen kvůli neplodného muže :nevim:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.12.16 15:42

Pokud půjdete na iui s darcem tak to snad je v řádech tisíců. Což není nic hrozného.

Ale když nejste manzele musíte mít prohlaseni ze dite je partnera(i kdyz ne podle dna) ale to snad dělají CARy uz automaticky.

A jinak dítě bude něco stát, tak abyste s tim pocitali…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:43

Tak my se nakonec rozhodli pro adopci prave z duvodu, ze jsme meli strach, jake to bude, kdyz jednomu z nas to dite nebude podobne. Ne ze bychom ho nemohli mit radi, ale prislo nam to jako takove mravni dilema…i to, ze by se mu to nikdy nereklo :think: Adopci jsme brali jak to pise @Tšekkin Kulpa, takove darcovstvi ze vsech moznych stran a navic pocit, ze nekomu pomuzu. Nejlip kdyby se tu vyjadril nekdo, kdo si tim prosel. Tusim, ze jsem tu kdysi cetla i nazor maminky, ktera se s tim vnitrne nikdy neszila ale deti samozrejme vychovava jak nejlepe umi.

Pritele bych nemenila, pro me byl sveho casu manzel dulezitejsi nez nemoznost mit vlastni dite, je moje zivotni opora :kytka: Pokud si jinak jako partneri vyhovujete, hledejte takove reseni, ktre sedne obema. Tomu se porucit neda :nevim:
Prosim zachovat anonym :kytka:

smutnéočko
Povídálka 32 příspěvků 20.12.16 15:47

Nevím jak odejít, ty roky než se na to přišlo byly krásné. Od té doby, kdy byla vyřčena diagnoza je to těžké. Chtěla jsem odejít, ale nemám kam a co když už si nikoho jako on-hodný, pracovitý,… nenajdu? A pak jsem po laparoskopii vaječníku s nalezenou endometriozou. Co když to pak nepujde mě? Taky mě opustí? :(

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 15:55
@Doe_Jane píše:
Já jsem asi zlá… ale já bych teda nebyla s neplodným mužem, pokud jsi mladá tak tohle je docela velká překážka… nikdy bych do sebe např. netlačila hormony jen kvůli neplodného muže :nevim:

a co když onemocnís ty? tak by tvůj manžel měl taky odejít?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:58
@ka2ka píše:
a co když onemocnís ty? tak by tvůj manžel měl taky odejít?

my dítě máme… ale pokud se potkají dva mladí lidi a jeden z nich je neplodný tak proč se brát a ztrácet tím čas? já nevím no mám na to asi jiný názor než většina

smutnéočko
Povídálka 32 příspěvků 20.12.16 15:58

Když na to u Apolináře přišli, vystrčili na nás papír a „vyberte si mimčo“. Bylo mi hrozně, musela jsem pryč. Gynekolog říká, že v Pardubicích jsou úžasní

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 20.12.16 16:00
@Doe_Jane píše:
Já jsem asi zlá… ale já bych teda nebyla s neplodným mužem, pokud jsi mladá tak tohle je docela velká překážka… nikdy bych do sebe např. netlačila hormony jen kvůli neplodného muže :nevim:

A naopak? Je zdravotní problém u ženy automatickým pardonem pro rozvod/rozchod?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 16:02
@Doe_Jane píše:

Pokud clovek neplodneho partnera opravdu miluje, tak se klidne narve i hormony… Co kdyz onemocnis ty, nebo se ti neco stane? I plodnost na strane zeny je pomijiva a vrtkava. Taky by si pak tvuj muz mel najit radsi nejakou zdravou?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama