Reklama

IVF / ICSI - prubeh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 10:40
IVF / ICSI - prubeh

Ceka mne ICSI. Muzete mi prosim napsat vase zkusenosti - bylo vam spatne? chodily jste pritom do prace? poznal to nekdo na vas? ztloustly jste hodne? na kolikaty pokud to vyslo? nemuzu to v praci rict, takze mne zajima co nejvice zkusenosti… diky moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 11:37

Myslim, ze si pletes pojmy. Isci znamena napichnuti spermii do vajicka v laboratori. To na tebe nejspis zadny vliv mit nebude ;-) Pokud jsi myslela Ivf, tak jsem viditelne nepribrala, do prace jsem chodila, akorat po odberu vajicek jsem si vzala asi ctyri dny dovolenou. V praci to vedeli, tutla se to dost tezko, kdyz clovek jezdi do centra i dvakrat tydne. Zalezi asi na praci a kazda to taky snasime jinak. Moji nejblizsi rodine jsem to rekla, jinak nevim, jestli by si vsimli. A je tu na tohle tema uz asi miliarda diskuzi, tak pohledej info a urcite najdes.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 12:01

Ahoj @Pajka89 diky, myslela jsem samozrejme to predtim, nez se ziskaji vajicka. U nas je mozne jen ICSI - nizky pocet spermii. A kolikrat jsi do toho centra musela jet? Ja myslela jen tak 3× nez je odeberou a pak odebrani a transfer, to jo, ale predtim… diky moc

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 12:14

@mp25 Zalezi na centru, v kazdem budou asi jine zvyklosti a taky na tom, jak dlouhou ti lekari zvoli stimulaci a jak na ni budes reagovat. To se neda vubec rict obecne, kolikrat se musi na kontrolu pred odberem vajicek. Ja jsem mela dlouhy protokol. Uz je to delsi dobu, tak uz to nedokazu spocitat presne, ale rozhodne to bylo vic jak trikrat. Od prvniho leku az po odber tak mozna 5×, 6×..

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 12:16

@Pajka89 aha… a podarilo se na prvni pokus nebo kolikrat jste to zkouseli? moc dekuju

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 12:26
@mp25 píše:
Ceka mne ICSI. Muzete mi prosim napsat vase zkusenosti - bylo vam spatne? chodily jste pritom do prace? poznal to nekdo na vas? ztloustly jste hodne? na kolikaty pokud to vyslo? nemuzu to v praci rict, takze mne zajima co nejvice zkusenosti… diky moc

bylo mi po narkoze hodne spatne do prace jsem nechodila ale doma normalne fungovala a tehu bricho bylo videt az nekdy 10tt a dal takze nic videt nebylo ;) nenabrala jsem vubec nic hormonama ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 12:30

@mp25 Cely cyklus ivf jsem mela jenom jeden, ale ditko cekam az z druheho transferu zmrazeneho embrya, ktere jsme po odberu meli uschovane. Takze celkem na treti pokus, jestli je to srozumitelne. Rok a ctvrt jsme dojizdeli pravidelne a celkem casto do centra, nez to vyslo. To uz se taji pred okolim dost blbe. A to jeste myslim, ze nam to vyslo dost brzy, jsou taky zensky, kterym to vyjde na desaty pokus. Naplanovat predem se fakt nic neda.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 12:32

@JayLee dekuju za informaci… tak to je super, snad to taky tak u mne bude, a na kolikaty pokus?

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 12:35

@Pajka89 no ja si muzu vzit dovolenou nebo prescasy relativne kdy chci, ale kdybych rekla, ze chci dite, tak by to sef asi dlouho netoleroval :-(, dekuju moc za info… k tehotenstvi gratuluju :srdce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 12:51
@mp25 píše:
@JayLee dekuju za informaci… tak to je super, snad to taky tak u mne bude, a na kolikaty pokus?

prvni nam vysel - dali mi 3 blasty a chytla se jedna holka ;) 4 zamrazili a druhyho prcka chlapecka mame prirozene po 4 letem letem snazeni ;)

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 12:52

@JayLee no tak to je super… a muzu se jeste zeptat, kolik te je, nebo tenkrat bylo?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 12:59
@mp25 píše:
@JayLee no tak to je super… a muzu se jeste zeptat, kolik te je, nebo tenkrat bylo?

31 let :jazyk:

mp25
Kecalka 113 příspěvků 11.12.16 13:03

@JayLee tak to jsi jeste mlada :-) mne uz je skoro 35 :-( no snad se take zadari :-)

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.12.16 13:09

V praci jsem to rekla, protoze bylo jasne, ze se muze stat, ze prijdu na nejakou smenu pozde a bude se muset hledat nahrada. Mela jsem odbery a utz co dva dny. Pak stacilo jen zavolat, ze nestiham a nebyl problem. Bricho jsem mela na konci nafoukle silene, hrozil mel OHSS. Dokonce mi dva lidi gratulovali k tehotenstvi :roll: Po punkci jsem si nechala napsat nemocenskou do transferu a pak si vzala 3 dny volno. Potrebovala jsem se hlavne dat psychicky dokupy, hormony se mnou triskaly tak, ze jsem temer porad brecela. Pichani injekci byl ocistec, uz dve hodiny pred tim jsem byvala nervni.
Po kultivaci nam zbylo jedno embryo, zitra zacinam 13tt.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.12.16 13:10

A jeste k tomu pribrani, nepribrala jsem nic, mozna kilo. Bricho splasklo hned den po punkci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama