Necítím se dobře ve 38 tt

Anonymní
2.11.19 22:45

Co se to děje, 38 tt

Momentálně jsem se pohádala s partnerem. Brečela jsem, prostě hormony, bylo mi to líto. Šla jsem se projít se psy a je mi teď nějak divně. Bolí mě lehce záda, pobolívá mě v břiše (nevím co) celkově mi je divně od žaludku, do toho mě tlačí jako kdyby jsem chtěla jít na velkou, tvrdne mi břicho a popichuje me v podbřišku až do rozkroku a chce se mi pořád čůrat. Jsem ve 38 tt, ale žádný větší bolesti nepociťuji, miminko se občas ozve kopancem. Myslíte že můžu být v klidu, že je to jen následek stresu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

52
2.11.19 22:50

Dej si teplou vanu, pokud to ustane, jsou to poslíčci a pokud ne, nebo se to umocni.. jeď do nemocnice, protože začínáš rodit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13481
2.11.19 22:52

Dej si horkou sprchu, kdyby se to po ní zhoršilo sjed radši do nemocnice. Já třeba kontrakce žádné bolavé neměla, jenom vždycky chvíli pnutí a pak klídek jakoby nic a za pár minut zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 22:54

Dobře, zkusím si dát teplou vanu. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2.11.19 23:12

Zlepsilo se to? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 23:29

Teď jsem vylezla, řekla by jsem, že jsem polámaná pořád stejně, akorát teda jsem si došla na velkou, odešla i s plyny, ale pořád cítím lehký nepříjemný tlaky :think: ale nestupňuje se to, takže si zkusím lehnout k televizi a uvidíme :D děkuji za optání :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
7426
2.11.19 23:39

Uvidíš jak se to bude vývojem můžou to být poslíčci nebo také se něco chystá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
2.11.19 23:40
@Anonymní píše:
Teď jsem vylezla, řekla by jsem, že jsem polámaná pořád stejně, akorát teda jsem si došla na velkou, odešla i s plyny, ale pořád cítím lehký nepříjemný tlaky :think: ale nestupňuje se to, takže si zkusím lehnout k televizi a uvidíme :D děkuji za optání :kytka:

Nechceš zkusit pohotovost? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 23:57

@BaruSed Proboha na co? Kontrakce pravidelný nemá, voda neodtekla. Pak tam lezou ženský co je někde pichne, a cekaj tam nesmyslne ženský co krvácí kvůli takovýmhle.. :roll: Zakladatelko klid, nožky nahoru, a teplou vanu. Až budeš mít kontrakce minimálně po 5 minutách pravidelné, a porodnici do 30min od domu, vyraž. 8) Preju hladký a rychlí porod. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
7426
2.11.19 23:59

Souhlasím na co pohotovost..
Nekrvaci, voda neodtika, není 30 týden, pohyby cítí..
Nejspíš to jsou poslíčci nebo porod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48463
3.11.19 00:18

No, já ze stavu „nejsem ve svý kůži a je mi líp vleže než něco dělat“ měla do pár hodin mimčo v náručí (ještě v porodnici jsem se s nima dohadovala, že přeci nemám kontrakce), ale uvidíš, porod nezaspíš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 00:48

Asi nic. Je mi už docela fajn. Nejspíš to byli nějací slabí poslíčci. Zatím koukám na telku, stejně mám už problém usnout. Mimčo se teda hýbe fest, cítím ho občas kopat snad v celým břiše, občas kopne víc, ale bolesti jako takové porodní nemám. Jen to tlačení na konečník a občas šťouchnutí do spodku jak se tam ten náš kluk mrcasí. Do nemocnice jen tak nevyrazim to dá rozum, nejsem takový plašan :)
Jen jsem prvorodička tak mě to vyděsilo :D
Děkuji za zájem jste zlaté a moc mi to pomohlo :kytka: přeci jen partner jen čeká na ten povel „jedem“ a zbytek nechápe :D

• Nahlásit
  • Citovat
24514
3.11.19 07:35
@Anonymní píše:
@BaruSed Proboha na co? Kontrakce pravidelný nemá, voda neodtekla. Pak tam lezou ženský co je někde pichne, a cekaj tam nesmyslne ženský co krvácí kvůli takovýmhle.. :roll: Zakladatelko klid, nožky nahoru, a teplou vanu. Až budeš mít kontrakce minimálně po 5 minutách pravidelné, a porodnici do 30min od domu, vyraž. 8) Preju hladký a rychlí porod. :kytka:

No kontrakce ale pravidelné být nemusí. Ja je u porodu pravidelné neměla. Ono lepší jet zbytečně, než porodit doma nebo něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.11.19 08:43
@Anonymní píše:
@BaruSed Proboha na co? Kontrakce pravidelný nemá, voda neodtekla. Pak tam lezou ženský co je někde pichne, a cekaj tam nesmyslne ženský co krvácí kvůli takovýmhle.. :roll: Zakladatelko klid, nožky nahoru, a teplou vanu. Až budeš mít kontrakce minimálně po 5 minutách pravidelné, a porodnici do 30min od domu, vyraž. 8) Preju hladký a rychlí porod. :kytka:

Vždycky radši 100× pojedu na pohotovost, než aby se něco stalo ;) Vlastní zkušenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4656
3.11.19 08:57
@Anonymní píše:

A proc anonymne? 8o navic kazdy ma porod jiny. Kamaradka kdyby takto nejela, rodi doma. Nekdy na hrdinstvi cas neni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama