Co si mám myslet? Jeden týden mě miluje, druhý volá policii

10
26.8.20 09:53

Co si mám myslet??

Zdravím,
Chtěla bych slyšet vás názor. S přítelem jsme byli 7let. Rok cestuje po cizině. Byla jsem nadšena protože nás chtěl zabezpečit. Měsíc zpět přijel a začalo mi to být divné. Nedal telefon z ruky a pořád někde chodil…Říkal mi neustále, že se nic neděje. Jednou se mi podíval do očí a řekl každý dělá chyby miluji tě. Každou noc říkal jak mě miluje. Spal semnou a říkal jak moc chce miminko tak jsme se snažili 5dni po sobě. Pak odjel ke kamarádovi a tam byla jeho sestra. Věděla jsem, že se spolu baví. Bála jsem se. Napsal mi, že se nemám bát a to mě zahrálo. Jel tam i druhý den pořád opakoval, že mě miluje ale já se v noci v podnapilém stavu zeptala jestli miluje ji a on mi odepsal, že ano. Asi týden v kuse mi dělal jen problémy, zavolal na mě policii, vyměnil mi zámky apod… Nevím co si mám o tom myslet. A docela mě to trápí když nevím jak mám jít dál. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24995
26.8.20 09:57

Co? Tak děláte miminka a pak ti vymění zámky? 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
26.8.20 09:59

Miluje svojí sestru? Tvl to jsou zas nějaké erupce na slunci nebo co? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
26.8.20 09:59

No ma jinou. Časem to preboli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
26.8.20 10:00
@Silverine247 píše:
Miluje svojí sestru? Tvl to jsou zas nějaké erupce na slunci nebo co? 8o 8o 8o

Sestru od kamaráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
26.8.20 10:01
@Silverine247 píše:
Miluje svojí sestru? Tvl to jsou zas nějaké erupce na slunci nebo co? 8o 8o 8o

Kamaráda sestru, bych řekla :think:

Každopádně je to pěknej vejlupek a už bych po něm ani neplivla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
26.8.20 10:01

Jo kamarádova sestra doufám teda :oops: Stejně tomu celému moc nerozumím, abych byla upřímná. Byt byl čí, že vyměnil zámky a proč na tebe volal policii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5987
26.8.20 10:02

@Karolin98 Co přesně nevíš, jak jít dál? On na tebe zavolal policii a vyměnil zámky? Tak je to jasné ne? Nebo uvažuješ, že si sedneš na chodník pře jeho byt a budeš čekat? Doufám, že nejsi těhotná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
26.8.20 10:07

A ty s ním pořád si? Napíše ti, že miluje jinou, vymění zámek a ostatní a ty nevíš jak dál? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
26.8.20 10:14

Tak já jen držím palce ať nemáte zaseto. Nevíš co máš dělat? Požádej rodiče o pomoc, dle tvého vyjadřování ještě moc dospělá nebudeš. Neboj ten pravý to nebyl, najdeš lepšího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.8.20 10:15

Vím, že mě asi nechápete ale ono je těžké potom jak bylo vse hrozně krásné i ta snaha o miminko. Z hodiny na hodinu mi vzal úplně vše. Nedokážu to asi jen pochopit. Byl to pro mě šok. Nevím jak jít dál když nevím ani co se stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
26.8.20 10:21
@JancaS84 píše:
Sestru od kamaráda.

Jojo, evidentne mam erupce ja, uz jsem totalne zblbla z toho tady, co se vsechno muze stat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
26.8.20 10:26
@Karolin98 píše:
Vím, že mě asi nechápete ale ono je těžké potom jak bylo vse hrozně krásné i ta snaha o miminko. Z hodiny na hodinu mi vzal úplně vše. Nedokážu to asi jen pochopit. Byl to pro mě šok. Nevím jak jít dál když nevím ani co se stalo.

A proc na tebe volal tu policii? To prece neni standartni porozchodove chovani… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
26.8.20 10:33

Ani tu druhou osobu nemiluje, jen má talent na slovíčkaření. A jak máš jít dál? Je to pro tebe poučení, že tento typ byl rozhodně ten nepravý. A buď ráda, že s tvé naivity nebudeš těhotná. Na mimíska nestačí jen slova lásky, ale také nějaká budoucnost = společný plán.
Napiš konkrétně, jak vás chtěl zabezpečit, co ti říkal a kdy otočil, a jestli ti to vše říkal do očí.

Příspěvek upraven 26.08.20 v 10:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9741
26.8.20 10:33
@Karolin98 píše:
Zdravím,
Chtěla bych slyšet vás názor. S přítelem jsme byli 7let. Rok cestuje po cizině. Byla jsem nadšena protože nás chtěl zabezpečit. Měsíc zpět přijel a začalo mi to být divné. Nedal telefon z ruky a pořád někde chodil…Říkal mi neustále, že se nic neděje. Jednou se mi podíval do očí a řekl každý dělá chyby miluji tě. Každou noc říkal jak mě miluje. Spal semnou a říkal jak moc chce miminko tak jsme se snažili 5dni po sobě. Pak odjel ke kamarádovi a tam byla jeho sestra. Věděla jsem, že se spolu baví. Bála jsem se. Napsal mi, že se nemám bát a to mě zahrálo. Jel tam i druhý den pořád opakoval, že mě miluje ale já se v noci v podnapilém stavu zeptala jestli miluje ji a on mi odepsal, že ano. Asi týden v kuse mi dělal jen problémy, zavolal na mě policii, vyměnil mi zámky apod… Nevím co si mám o tom myslet. A docela mě to trápí když nevím jak mám jít dál. :nevim:

Nějak tomu nerozumím, rok cestoval po cizině, aby vás zabezpečil? Tak cestoval, nebo pracoval? Pak přijede, nedá mobil z ruky ale pořád ti tvrdí jak tě miluje. Tak se pět dní snažíte o dítě a pak se dozvíš že miluje sestru kamaráda? Týden v kuse ti dělal problémy, volal na tebe policii a vyměnil zámky? Fakt se v tom ztrácím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama