Svatba a květiny

25.8.20 22:04

Svatba a květiny

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat plánujeme svatbu příští rok a strašně se nám líbí svatební tabule s květinami u prostřed jako na fotkách :) ale nechce se nám utrácet x 1000 za věc kterou pak vyhodíme máte zkušenosti někdo že jste si květiny (keříky) nasbíraly samy? Popřípadě jaké a máte fotky? :) nebo pokuď jste měli z květinářství na kolik vás cca vyšly :) děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1453
25.8.20 22:15

Uprimne tato tabule se mi na svatbu nelibi. Pripada me to mdly, jak na pohrebni hostinu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8191
25.8.20 22:16

Asi poslední co by se mi před svatbou chtělo by bylo lítat po okolí a obirat nekde keře. Snaž se vybírat květiny který zrovna v to období budou kvést a budeš to mít za přijatelnou cenu. Nějaký jsem měla i v kvetinacich co se dali pak zasadit. Něco jsem porozdavala, dali jsme i na hřbitov. Využila jsem je maximálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.20 22:29

@JancaS84 bydlíme na vesnici a máme za barákem obří louky a lesy takže v tom problém není :) A na kolik vás vyšla květinová výzdoba? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.20 22:30

@migmina chápu není to každého styl ale nám se moc libí my nejsme zas zastánci klasice fialové svatby a takových klasik :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
25.8.20 22:32
@Mamater1234 píše:
@migmina chápu není to každého styl ale nám se moc libí my nejsme zas zastánci klasice fialové svatby a takových klasik :D

Vsak ok kazdemu se libi neco jineho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20074
25.8.20 22:47
@Mamater1234 píše:
@JancaS84 bydlíme na vesnici a máme za barákem obří louky a lesy takže v tom problém není :) A na kolik vás vyšla květinová výzdoba? :)

Jenže většina toho ti během chvíle zvadne. Ty tam potřebuješ květiny šlechtěný na to, aby přežily pár hodin bez vody nebo to naaranžovat do aranžovací hmoty a to je práce na celý odpoledne a bez aranžérky to nedáš. Navíc si představuju, jak z těch venkovních rostlin lezou broučci a nedejbože klíšťata, což u jídla všichni s radostí ocení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
25.8.20 22:47

Jednou jsem se svedkyni litala vecer pred kamaradcinou svatbou po loukach a delaly ji vyzdobu. Bohuzel jsme s kytkami prinesly i ruzne broucky, a rano jich tam bylo dost a to nektere hosty vysokovalo, pak bych se bala i ruznych alergickych reakci, v kvetinarstvi to floristka vetsinou osetri nejakym hypoalergenim sprejem. Jako vyzdoba to byla romanticka ale hrozne prace a pak odpoledne uz opadavaly. Takze za mne kvetiny svepomoci ne. Jinak se mi navrh vasi tabule libi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4433
25.8.20 22:48

Jestli se berete příští rok, tak není nic jednodušší, než vypěstovat si oblíbenou květinu sama. Semínka jsou k dostání v každém hobbymarketu. A je to nejlevnější varianta. Nainstalovat to pak společně s dostupnými zeleněmi je otázkou pár hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
25.8.20 23:04

Pozor na to uvadání. Jedna z nejhezčích výzdob, kterou si ze svateb pamatuju, byly kopečky mechu, kapradí, suché klacíky (jako samorosty) a pár šišek. Mezi tím bílé svíčky ve sklenicích. Vypadalo to romanticky, a trošku zavadlé kapradí nijak neztrácí na atraktivitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
25.8.20 23:12

@zrcadlo
To někdo vyrval z lesa mech, nebo to taky dělá floristka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
25.8.20 23:15

Me napada brectan, ten by mohl vydrzet nejakou dobu a byt takto zeleny s dlouhyma „lianama“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20074
25.8.20 23:16
@zrcadlo píše:
Pozor na to uvadání. Jedna z nejhezčích výzdob, kterou si ze svateb pamatuju, byly kopečky mechu, kapradí, suché klacíky (jako samorosty) a pár šišek. Mezi tím bílé svíčky ve sklenicích. Vypadalo to romanticky, a trošku zavadlé kapradí nijak neztrácí na atraktivitě.

Bacha na to, mech je chráněný a nesmí se z lesa odnášet. Ten krásný bělomech, co dělá ty nádherný kopečky, tuplem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
25.8.20 23:21

To snad nikdo není takový bezmozek, aby šel na mech s lopatou a ještě to vystavoval, jakože hezký :think: I když…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
25.8.20 23:25

@MrsNorris @Janli Dělali si to sami, resp. příbuzní, a vlastní tam široké pozemky kolem, tak předpokládám, že o žádné velké drancování nešlo. Nám roste mech na chalupě taky přímo na zahradě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat