Problém se svatbou

32
25.8.20 21:08

Problém se svatbou

Ahojte :oops:
Chtěla bych vás všechny poprosit o radu. Se snoubencem který je cizinec máme mít svatbu. Je to snad už pátý termín. Vždycky nám něco chybělo nebo na úřadě nebyli spokojeni :oops: :,( Snoubenec před 4mesici odjel aby si udělal vízum české ale byl tam nějaký problém. Všichni co žádali dostali odklad. Má otázka je když přijede na turistické vízum může být svatba? 8o 8o Nebo rada jak ho udělat. Dekuji předem za odpovědi a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.8.20 21:20
@Andrea0603 píše:
Ahojte :oops:
Chtěla bych vás všechny poprosit o radu. Se snoubencem který je cizinec máme mít svatbu. Je to snad už pátý termín. Vždycky nám něco chybělo nebo na úřadě nebyli spokojeni :oops: :,( Snoubenec před 4mesici odjel aby si udělal vízum české ale byl tam nějaký problém. Všichni co žádali dostali odklad. Má otázka je když přijede na turistické vízum může být svatba? 8o 8o Nebo rada jak ho udělat. Dekuji předem za odpovědi a rady.

Myslím, že turistické problém není, ale zkontroluj si na webu min. Zahraničních věcí, jestli mu ho dají, kvůli koronaviru na většině velvyslanectví teď krátkodobá turistická víza nevydavají…řešila jsem to teď kvůli jednomu pribuznemu..

• Citovat
  • Nahlásit
135
25.8.20 21:27

Turistické vízum by neměl být problém, prostě musí se zde nacházet legálně, což na jakékoliv platné vízum bude. No, já si brala před 16 lety cizince, který platné vízum neměl, ale měl zde zažádáno o azyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
25.8.20 21:32

@Piju čaj
Právě je blbé že on je v zemi která není v EU. A zaplatil za vízum. Pořád to odkládali a po 3mesicech mu vrátili peníze a dají odklad 😤 😤 😤No jsem docela z toho v nervech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama