Co si myslite o e-cigaretach?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 13.02.17 19:06
Co si myslite o e-cigaretach?

Holky zajimal by me vas nazor na e-cigarety…Konkretne jake ma dopady na okoli?

Reakce:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.02.17 19:25

@LUCYHla Jako na lidi kolem nebo na přírodu? :think:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 13.02.17 19:51

Dle mého je to kravina. Lidi s cigaretou, ať už klasickou nebo elektronickou, vypadají jak magoři. Trapas. :zed: Nesnáším kuřáky.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 13.02.17 20:51
@LUCYHla píše:
Holky zajimal by me vas nazor na e-cigarety…Konkretne jake ma dopady na okoli?

Známá byla na nějaký odvykačce v praze, nevím jak se to jmenuje, ale nějaký přístroj z ní vytáhnul nikotin, dehet a další fujtajbly. Předtím kouřila 30let. Od té procedury nekouří 10let, jednou si schválně zapálila (byla zvědavá jestli jí to bude chutnat) a normálně se poblila :mrgreen: Platila asi 3tis (jedna procedura, byla po měsíci znova), ale fungovalo to prakticky ze dne na den :nevim:
El cigarery jsou podle mě stejný jako klasický, nevim jsem nekuřačka, ale přijde mi to.

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 13.02.17 20:57
@Ice79 píše:
Dle mého je to kravina. Lidi s cigaretou, ať už klasickou nebo elektronickou, vypadají jak magoři. Trapas. :zed: Nesnáším kuřáky.
:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 14.02.17 19:52

Nejsem kuřák, ale znám několik lidí, kterým e-cigareta pomohla postupně s kouřením přestat.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 14.02.17 20:47

Lidicky, asi jsem byla prilis konkretni…Znam par lidi, kteri diky e-cigarete prestali kourit tabokeve cigara…Ja i muj muz po prrvnim vapovanim, jsme jiz na ciga normani nikdy nesahli…navic strasne smrdi(ty normalni)tenkrat si to clovek neuvedomoval…
Zeptam se znova…Mela jsem na mysli dopady na okoli na lidi pobliz co mohou vdechnout paru z e-cigarety a jake dopady to ma na prirodu…Kazdopadne dle studie na zdravi cloveka je e-cigareta mene skodliva nez klasicka…klasicka ma pres 40 000 skodlivych latek, e cigareta mene nez 4 tisice…Navic naplne se prodavaji v lekarnach :)

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 14.02.17 20:50

VikyJ presne tak na lidi kolem vapera e-cigat a prirodu

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 14.02.17 20:53
@LUCYHla píše:
Lidicky, asi jsem byla prilis konkretni…Znam par lidi, kteri diky e-cigarete prestali kourit tabokeve cigara…Ja i muj muz po prrvnim vapovanim, jsme jiz na ciga normani nikdy nesahli…navic strasne smrdi(ty normalni)tenkrat si to clovek neuvedomoval…
Zeptam se znova…Mela jsem na mysli dopady na okoli na lidi pobliz co mohou vdechnout paru z e-cigarety a jake dopady to ma na prirodu…Kazdopadne dle studie na zdravi cloveka je e-cigareta mene skodliva nez klasicka…klasicka ma pres 40 000 skodlivych latek, e cigareta mene nez 4 tisice…Navic naplne se prodavaji v lekarnach :)

Nevím jaký to má vliv na přírodu, ale mě to vůbec nevadí, když někdo vedle mě kouří e-cigaretu.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 14.02.17 20:58

:) ja prave take nevim, docatela jsem se jen ohledne celosvetoveho pruzkumu, ohledne zdravi vapera…Napriklad v toho pruzku se zucastnili i astmatici kuraci cigaret, kteri presli na e-cigaretu a po case jim lekari snizili davky leku na astma…
jenze nikde jsem se nedocetla jaky maj e-cigarety vliv na lidi v okoli vaperu…a jaky maj dopad na prirodu…Kazdopadne myslim, ze vajgl se rozklada 50 let mozna i vic nevzpomenu si

Kivanka
Stálice 59 příspěvků 16.02.17 22:31

A o jakou proceduru šlo? O nějakých procedurách jsem slyšela, ale zas tolik o tom nevím. Přijde mi, že každýmu pomáhá něco jiného, co jsem tak četla.. Že nesnášíte kuřáky mi přijdou jako silná slova. Já jsem kuřačka elektronický cigarety a i tak beru ohled na svoje okolí, ač by to pro ně nemělo být škodlivý jako pro pasivní kuřáky. Přešla jsem na ní před rokem a něco. Mám stále jednu a tu samou, vybírala jsem z vapour 2, která byla nejhezčí pro ženskou ruku a zároveň kvalitní i co se týče náplní. O to hlavně jde, aby jste vy sama a okolí nevdechovali zbytečnosti navíc.:))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >