Co si o tom klukovi myslet?

17
14.12.20 01:00

Co si o tom klukovi myslet?

Dobrý den, moc bych Vás poprosila o názor.
Před 2, 5 lety jsem chodila do pomaturitního kurzu. Chodilo tom s námi pár kluků, jeden měl o mě zájem. Byl ale často terčem posměchu druhých, když třeba odešel z po skončení hodiny na chodbu, tak si ho jedna spolužačka dobírala, že vypadá jako mentál. Byl z takové prosté rodiny křesťanů.
Např. jsme pracovali ve skupinkách v pomaturitním kurzu a já jsem něco říkala spolužákovi a ten kluk mi skákal do řeči a říkal:,,No to víš že jo, no to říká každý, no to víš že jo.,, Nebo jsem chtěla otočit na další stránku cvičení a on mi na ten papír položil roku, abych na chvíli nemohla otočit. Asi tím chtěl u mě vyvolat zájem nebo nevím no. Často jsme spolu po skončení hodin jezdili domů metrem, jelikož jsme měli stejnou trasu. Když jsme byli spolu sami, tak se choval mile, bylo mi s ním dobře, zajímal se o moje koníčky a zájmy. Dokonce mi řekl, že rodiče chodí v neděli do kostela.
Poslední hodinu řekl, že přede všemi přijde na poslední výuku (kvůli mně, abychom byli na hodině sami). Já jsem se usmála, že nebudu na hodině sama. Potom mi v metru po skončení pověděl, že rád jezdí na kole, já jsem řekla, že taky. V tom mi nabídl, že můžeme jít někdy spolu. Já jsem odpověděla, že 80-tky nejezdím. Na tom mi řekl, že můžu jet míň, tam a zpátky a pak se vrátit. Já jsem řekla, ne to ne.
On se asi urazil :,(, od té doby jsem ho už neviděla, ani když jsme ještě psali jazykové testy, ani si mě nepřidal na FB a už ani nenavrhl nic jiného.
Já jsem si to pak vyčítala, že jsem se hlavně nechala ovlivnit ostatními, že jsem s ním nešla. Po 2, 5 letech jsme uspořádali sraz, na sraz ale bohužel dorazil on, já a naše spolužačka z pomaturitního kurzu. Dokonce jsem si ho přidala na FB, normálně mi i odepsal na místo srazu. Šli jsme do restaurace, zase se před námi předváděl a najednou nám začal říkat o tom, že kluk se chtěl s holkou vyspat, ale měl něco s pérem. Pak si prohlížel jídelní lístek a brumlal si: Prcat, zprcat, já to zprcám. Neměla jsem z toho setkání vůbec dobrý pocit.
Po té restauraci jsem mu řekla, že klidně může napsat a můžeme něco se všemi domluvit, byl na mě ale odměřený a nic mi pak nenapsal. Napsala jsem mu pak sama, že mu přeji hezké vánoční svátky, ať zvládne zkoušky a jestli by nechtěl jít ven. Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Co si o tom klukovi myslíte? Myslíte, že za to stojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
508
14.12.20 01:05

Nech ho jiné holce. Takové, která nebude přemýšlet nad tím, jestli je pro ni dost dobrý. Stejně bys ho asi po čase opustila kvůli někomu atraktivnějšímu.

Poměrně dobře funguje tahle pomůcka: měla bys chodit jenom s takovým klukem (holkou), za kterého se nebudeš před ostatníma stydět. Tady tuším, že by ti sním úplně příjemně nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.12.20 01:19

Myslím si, že je divnej podle tvýho popisu. Rodiče chodí do kostela a on si vypravuje p.rcat, p. rcat. Třeba se mu spolužáci smáli právem. Píšeš taky, že jsi ho 2,5 roku neviděla. Může už být úplně někde jinde. A ne, myslím, že za to nestojí. Najdi si jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32861
14.12.20 02:25

Nějak to s nim drhne, ne.

Nejak mi pripada, ze nahazujes spis proto, ze neni nikdo na obzoru, nez ze bys o nej nejak vic stála. Byt tebou, tak pockam nebo zkusim seznamku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23993
14.12.20 05:57

Tohle je celý nějaký nakřivo. Takhle se podle mě nechová chlap, co by tě chtěl…je vám dvacet a ne třináct, aby si vydobyval pozornost tím, že se bude chovat jako hulvát (skákání do řeči, sprosťárny u jídelního lístku). A že ti jednou řekl, b ze jeho rodiče chodí do kostela, na tom nic svetoborneho nevidím…co na tom vidíš ty?
Možná bys ho po té době měla pustit z hlavy a poohlédnout se po někom, s kým skončíte na stejnou kolej trochu jednodušeji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
14.12.20 06:28

Ten kluk ma nejaky problem sam se sebou. S necim v sobe bojuje. Od takovych lidi se radeji drzet dal. Vem si, kolik problemu a divnosti resis uz ted, a to jste spolu jenom chodili do kurzu. Kdybyste meli vztah, tak by tech problemu vyvstalo mnohem vic. Bud rada, ze jste zadny vztah nebavazali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
14.12.20 07:16

No bóže, tak má strach, že když jste ve společnosti, tak tam bude někdo zajímavější než on a ty se s ním kvůli tomu nebudeš bavit. Prostě je nezkušenej, nervózní a každý tvoje odmítnutí bere jako porážku. Navíc asi ví, jak se na něj ostatní dívají, takže to mu taky nepřidává. A taky jsem tak nějak nepochopil, co od něj očekáváš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
14.12.20 21:24

Boha jeho, taky jsi moc rozumu nepobrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu