Co si přát k Vánocům?

Anonymní
8.11.20 23:00

Co si přát k Vánocům

Je mi 24 a nějak nevím, co si přát k Vánocům. Mám pocit, že všechno mám a nic nepotřebuji (i když věcí moc nemám :D ) ale hlavně nechci věci, co mi budou někde ležet a nebudu je opravdu využívat.

Oblečení mi rodina vybírat nemůže, to si musím nakoupit sama, knihy nečtu a kdybych chtěla, tak začnu chodit do knihovny, mobil i notebook mám, kosmetiky mám dost, že to nestíhám spotřebovávat…

Prostě mě nějak nic nenapadá a takové ty nápady, co vybíhají na netu nebo stránkách obchodů mi přijde, že je neustále to samé dokola a většina těch věcí se mi prostě nehodí. Nenapadá někoho něco vůči mému věku? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2845
8.11.20 23:06

Mám celkem ráda věci, co se spotřebují. Už jsem si takhle přála sadu dražšího koření na experimenty, low waste kosmetiku, nějaká bio semínka do záhonu, kurz latiny, někdo ujíždí na svíčkách…

Jinak asi záleží, co tě baví a čím se odlišuješ.

A nebo se jako dospělá můžeš s jinými dospělými dohodnout, že nepotřebuješ nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8857
8.11.20 23:08

Co nějaký zážitek? Seskok padákem, létání ve větrném tunelu,…

Nebo poukázku na masáž, kosmetiku, ke kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
8.11.20 23:11

Co nejakou dárkovou kartu? Kamkoliv. Šperk, spotřebič, nejakou dekoraci do bytu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 23:14

Já mám taky ráda praktické věci, nesnáším dekorace a lapače prachu. A vedu si seznam svých (i cizích) přání. Takže kdykoli mě něco zaujme, tak si to zapíšu. Protože jinak to okamžitě zapomenu.
A přeju si třeba litinový pekáč, nové hezké povlečení, rozšíření k oblíbené stolní hře, veselé obyčejné ponožky nebo třeba konkrétní kus kosmetiky ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
4305
8.11.20 23:23

Já letos parfém Chloé a Jack Daniels honey 😄 nejsem náročná a mám jinak vše.
Samozřejmě abdomioplatiku natu si šetřím sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
8.11.20 23:46

Nejaky zazitek? Kurz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
9.11.20 00:22

Kurz cehokoliv, poukaz do kina, divadla. Nejake konicky mas? nebo neco cos chtela treba zkusit? Treba se naucit plest, na nastroj, lekce jazyka do vysnene zeme kam se chces vydat na dovolenou? A kdyz uz bych vuubec nevedela co, nechala bych je mym jmenem prispet na nejaky zvireci azyl treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
9.11.20 00:31

Netřeba si nic přát, jsi dospělá, já většinou toužím po klidu a pohodě a taky jsem ráda, že nemusím do práce, jak málo stačí je štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
9.11.20 00:50

Já ti závidím. Sice mám taky všechno, co potřebuju, ale skoro každý týden mě nějaká nová zbytečná úžasnost nadchne. :lol: :lol: Navíc jsem zavilý sběratel grafik a filmových plakátů, takže to mají moji „dárci“ hodně jednoduché.

Když tě nic nenapadá, tak se nech překvapit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.11.20 01:33

Poukaz na oblečení, kurz šití, nebo malování :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
9.11.20 05:42

Parfém, šperk, a nebo prostě jen peníze? Já teda nikomu nehlásím co si preju, ale já si nepřeju nic hmotnyho… Jen zdravé děti, a zdravou spokojenou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
9.11.20 06:39

Penize,?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6358
9.11.20 06:56

Ono. Asi záleží jestli žijete už sama nebo u rodičů. V 17 jsem taky nepotřebovala nic, o rok později už to bylo horší, to jsem byla z domu a zjistila jsem, že jedno povlečení a dva hrnce a talíře jsou fakt málo. Takže já si začala přát věci jako pánve, povlečení, ručníky, skleničky. Prostě cokoli co jsme s přítelem nemuseli kupovat z našeho tenkrát velmi napjatého rozpočtu (on už pracoval, já byla na VŠ, takže maximálně nějaká ta brigáda, když už se dala sehnat) tak moc pomohlo. Ono když člověk odejde od rodičů, tak zjistí co všechno ještě nemá, třeba mě nejvíc zaskočil fén na vlasy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
9.11.20 07:06
@Anonymní píše:
Je mi 24 a nějak nevím, co si přát k Vánocům. Mám pocit, že všechno mám a nic nepotřebuji (i když věcí moc nemám :D ) ale hlavně nechci věci, co mi budou někde ležet a nebudu je opravdu využívat.

Oblečení mi rodina vybírat nemůže, to si musím nakoupit sama, knihy nečtu a kdybych chtěla, tak začnu chodit do knihovny, mobil i notebook mám, kosmetiky mám dost, že to nestíhám spotřebovávat…

Prostě mě nějak nic nenapadá a takové ty nápady, co vybíhají na netu nebo stránkách obchodů mi přijde, že je neustále to samé dokola a většina těch věcí se mi prostě nehodí. Nenapadá někoho něco vůči mému věku? :D

Peníze, nejjednodušší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama