Co ti chlapi chtějí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
isabellll
Stálice 70 příspěvků 27.10.14 09:39
co ti chlapi chtějí?

Moc se omlouvám, že tu otravuji problémy, které když tu čtu ty Vaše jsou vlastně malicherné, ale nemůžu na to přestat myslet. Našla sem si přítele přes net o 10 let starší,2× rozvedený a 3 děti, teď si řeknete kam dala rozum, ale srdci se někdy poručit nedá ikdyž 100× chcete. Zamilovala sem se až po uši, jezdila k němu na víkend, vařila, uklízela, starala se o zvířata, pomáhala se dřevem, balíky, sekla louky, nakupovala za svý, něco nebylo poslal mě na nákup mým autem a za mý pěníze atd a to už druhý víkend na jeho přání, v posteli sem dělala možný nemožný. po měsíci a půl prej to se mnou nejde, že mě nikdy nemiloval, což sem věděla, ale přisuzovala sem to tomu, že má strach, že se zklame, ale neměl mě ani nikdy rád, že čekal, že to třeba za měsíc nebo rok změní. Tím, že sem tam vařila a dělala těžší práce tak sem přestala být přitažlivá-podotýkám, že sem i na takový práce šla upravená a myslím, že nevapadám až tak špatně podle reakce i jeho okolí. Sice to už začínám zapomínat, ale nevím co ti chlapy vlastně chtějí, napřed po mě všechny práce chce a až má práci, která mu tam měsíce stála hotovou tak najednou to se mnou nejde, cítila sem, že takhle nemá vztah na začátku probíhát, nikdy mě nikam nevzal a když tak max na džus a pak se zeptal co budu vařit, dostal kafe a k tomu tu malou čokoládku podal mi ji poděkovala sem dala mu pusu a snědla teď mi to vyčetl, že sem se měla rozdělit, přitom sem tam vozila kabele nákupu, víno atd. Takže ve finále si připadám jako nenažraná šereda, vím že chyba byla i na mé straně, že sem mu ukázala jak moc ho mám ráda a že sem ochotná udělat cokkoliv, a věřte už to žádnýmu chlapovi neukáže, ael teda není mi jasný do budoucna jak se mám k chlapovi chovat, to mám celý víkend na něj koukat nebo co? nemám mu uvařit? nemám mu třeba udělat koupel po těžkém dni-taky vyčteno, když sem nevzala hned tel, tak hned spusitl kde su co dělám atd, teď mi řekl, že sem to měla dělat častěji aby mohl žárlit, kadž mi říká, že jiný chlap by si toho vážil, ael opravdu mám strach abych s dalším zas něco nezvorala, sice mi je 28,ael byla to má první láska, vy tady ste zkušené ženské a určitě mi dáte rady do života

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Saneska
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 27.10.14 09:44

Ahoj, na to snad nejde napsat nic jiného, než že to byl vůl…

isabellll
Stálice 70 příspěvků 27.10.14 09:47

Tak to mi říkají všichni a prý mám jít do kostela a děkovat bohu, že to tak rychle skončilo, než sem tam nechala všechny peníze, hold zalásková husa, jen mám strach, že další vztah ztroskotá na tom, že udělám chybu třeba v tom, že mu neuvařím, enbo nepomůžu nebo naopak uvařím a pomůžu fakt mi není jasný co teda mám dělat, sem pracovitá až moc a dkyž vidím práci tak ji udělám a ráda někomu pomůžu

kacz
Kelišová 6106 příspěvků 27.10.14 09:47

@isabellll co ti na to říct, odpověděla sis na všechno sama. Přistoupila jsi od začátku na to, že mu tam budeš posluhovat, tak se k tobě choval jako k posluhovačce. Přitažlivé to samozřejmě není.

Myslíš si, že se druhému musíš něčím zavděčit, aby se obtěžoval tě mít rád, ale tak to není. Nemáš žádné sebevědomí a klidně sebou necháš vorat.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 09:47

@isabellll ale jo, vař mu, dělej co mu na očích vidíš ale on to musí dělat taky a ne se jen nechat obskakovat a nas*rat jako…snad máš nějakou svou soudnost a hrdost a nebudeš se zdírat a ten druhý akorát bude nevděčný sobec…obdivuju tě co jsi vůbec pro něj dělala v případě kdyby se ke mě choval jak k tobě ani by mě nehlo…

dada453
Echt Kelišová 9273 příspěvků 27.10.14 09:50

Co dělal pro tebe on?

atominnka
Generální žvanilka 21993 příspěvků 27.10.14 09:51

@isabellll No, je mi sice 26, ale… :mrgreen: trocha odtažitosti a nedostupnosti propříště nezaškodí :kytka: Myslím, že si svoji chybu uvědomuješ, tak se z toho pouč ;) prostě jsi mu ukázala, čeho všehoi jsi ochitná a schopná,. tak toho využil no… :nevim:

Taky jsem tohle zažila (tedy ne ty nákupy), bylo mi 16, jemu 27, on sice měl zájem, ale né takovej. Pořád jsem za ním jezdila, psala mu SMS (prostě puberťák, no).
Poučila jsem se a od tý doby jsem se dělala trochu nedostupná (a že mě to stálo hodně sil) a ulovila jsem svého manžela, kterému se prý líbilo, že se na něj moc nelepím, že jsem samostatná a poradím si i bez něj a přitom jsem „přítulná“ a dávám najevo, že ho potřebuju. Jsme spolu bez měsíce 9let… ;)

atominnka
Generální žvanilka 21993 příspěvků 27.10.14 09:53

@isabellll tak samozřejmě i těm dalším vař a pomáhej, ale jen v rozumné míře… prostě nedělej služku. Navíc, pokud on tě bude chtít, tak ti taky pomůže a za to, že ty jemu pomáháš tě bude obskakovat ;)

neila
Extra třída :D 11643 příspěvků 27.10.14 09:55

@isabellll tak hlavne se vys*r na seznamovano pres internet, i ma kostel a dekovani bohu. Ten s tim nic nema a pokud nebudes mit rozum, tak te v tom necha klidne vykoupat zase… :jazyk: najdi si chlapa realneho, jdi do galerie, nebo se bavit, nekam mezi lidi, ne virtualne floutky, z kterych se pak muze vyklubat buhvico… nech se trochu hyckat, pozvat na veceri, do kina, na oplatku po case ho muzes pozvat k sobe na dobrou veceri a posunout vztah dal…
Svobodnych a hodnych moc neni, ale jeste nevymreli, tak hledej. A rozvedeny muze byt taky fajn, ale 2×??? To uz podle me neni nahoda. Ty bych soupla z kola ven… :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.10.14 v 09:57

zelenaprisera
Závislačka 4151 příspěvků 27.10.14 09:57

Univerzální rada neexistuje, každej člověk je jinej. co jednomu vadí, druhej ocení a naopak…
buď ráda, že jsi ze ebe nedělala blbečka dýl, třeba rok ;)

isabellll
Stálice 70 příspěvků 27.10.14 09:57

No sebevědomí sem měla než sem ho poznala, jezdila sem na akce, výlety dovolený, flirtovala, dělala plno sportů a s ním stop, odsunula sem se na vedeljší kolej a to byla chyba, jako kdyby mi neříkal, jak by rád ženskou která mu tam pomůže, jak ty předešlé ženy nic nedělali a jak by to ocenil, každý večer mi volal a div že nebrečel jak mu tam ta práce stojí a jak by rád kdyby mu někdo pomohl, máte pravdu byla sem husa a totálně zatemněný mozek, byla to zkušenost a vím, že si sebe musím vážit. moc děkuji za vaše reakce

isabellll
Stálice 70 příspěvků 27.10.14 09:59

Tak ten bůh byl myšlen jako poznámka, nejsem věřící, přes net sem potkala i fajn lidi, já v práci nikoho nepotkám a normálně se moc seznamovat neumým

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10609 příspěvků 27.10.14 10:00

Sluzka od prvni chvile. Byt pozorna ano, ale nedelat mu od prvni chvile manzelku a maminku zaroven. Je to on kdo by ti mel nadbihat a ukazat ze on stoji za tvoji pozornost. A ne, ze mu tam budes behat jak pipka.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19523 příspěvků 27.10.14 10:01

Negeneralizuj, všichni nejsou takoví a vem si ponaučení. Neoslníš jako obětavá nádenice, co všechno zaplatí, všechno uvaří a v posteli všechno splní. Buď ty tou princeznou, kterou je třeba dobývat, oslňovat a rozmazlovat. Nezůstávej s někým, o kom víš, že tě nemá rád. Myslet si, že se časem zamiluje je nesmysl, kterému může věřit jen někdo s nulovým sebevědomím. Neusiluj o muže, nech je, ať usilují o tebe.

neila
Extra třída :D 11643 příspěvků 27.10.14 10:02

@isabellll tak jsem boha myslela ironicky :mrgreen: hele, tak se vrat k tomu vsemu co si delala predtim… hlavne s sebou nenech orat, zamilovanost se da peojevit i jinak, rozhodne ne tak, ze budes delat nekomu sluhu a banku ;) vsechno, co se ve vztahu deje ma byt vzajemne a hlavne prijemne…a v zacatcich obzvlast :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >