Dlouhá menstruace a pak špinění během snažení

Anonymní
28.11.19 17:33

Co to ej

Ahoj holky. Potřebuju radu jestli jste to měla taky některá tak.. 8 dní ms večer už nic 9DC nic a dnes 10DC spinim..snazule se 3 měsíce ale od té doby jsme každou chvilku nemocní nebo nějaký problém..ovu mám mít za 4 dny

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.11.19 23:10

Tehotensky test :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 23:16

@Anonymouska test 10 den cyklu?
Teď mi skončila ms..
Měla jsme ji 8 dní jeden den nic a teď 10 den spineni.. navíc jsem měla hodně hodně silnou ms to mívám a před ms jsem si dělala test protože jsem měla zpoždění a byl snehobili

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.19 23:49
@Anonymní píše:
@Anonymouska test 10 den cyklu?
Teď mi skončila ms..
Měla jsme ji 8 dní jeden den nic a teď 10 den spineni.. navíc jsem měla hodně hodně silnou ms to mívám a před ms jsem si dělala test protože jsem měla zpoždění a byl snehobili

Tak pockej, neprijde menstruace. Tehotensky test :D nejsme vedmy abychom vedely co se stane ve tve budoucnosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 00:16

@Anonymouska to je vtipné…
Já nechci aby mě tady někdo říkal co s měšťané v budoucnosti..jen chci vědět jestli to některá tak měla a co to bylo..nebo jestli to měla některá třeba při ovulaci…
Ty si psala tehotensky test… což nedává smysl když jsme psala že jsme 2 dny po ukončení ms…
A ne nejsem těhotná ani jsme se na toto neptala

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 07:36
@Anonymní píše:
@Anonymouska to je vtipné…
Já nechci aby mě tady někdo říkal co s měšťané v budoucnosti..jen chci vědět jestli to některá tak měla a co to bylo..nebo jestli to měla některá třeba při ovulaci…
Ty si psala tehotensky test… což nedává smysl když jsme psala že jsme 2 dny po ukončení ms…
A ne nejsem těhotná ani jsme se na toto neptala

Tak proste spinis nooo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama