Dvě deti bez otce?!

Anonymní
27.11.19 17:46

Dvě deti bez otce?!

Zůstala jsem se synem sama. Nevadí mi to. Během té doby jsem nám zvládla vybudovat troufám si říct pěkný domov. Máme se dobře. Nějaké úspory také jsou. Ale poslední týdny se mi v hlavě motá myšlenka druhého dítěte. Je to takové tiktiktik. Nechci aby syn zůstal sám až tu jednou nebudu, být jedinečkem je na prd, já jim jsem.
Naskytla se mi možnost „dárce“ který by za předpokladu, že ho do ničeho nebudu zatahovat bude finančně přispívat (celkem dost).
A tak pořád přemýšlím a přemýšlím. Bojím se čekat dál na toho pravého, jestli vůbec nějaký je, čas běží. A já nepatřím mezi ty ženy které si bez chlapa neumí poradit. Byt sama mi nevadí ale myšlenka jednoho dítěte mě děsí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

732
27.11.19 17:55

Připadá mi to sobecky připravit dítě o možnost vyrůstat v uplne rodine. Když to mezi dvěma nevyjde, OK to se stává, ale tohle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26921
27.11.19 17:56

Tak jestli by ti nevadilo byt na dvě deti sama, z toho jedno od mimina, tak do toho bez. Mne by zas desilo tohle, neumím si to představit, pokud bych neměla pomoc od rodiny třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 17:58

No hele ja nevim. Presne to jsem prozivala pred rokem. Pak jsem se zabouchla a rychle otehotnela. Ted jsem sama a u tatky se teprve uvidi, on si to nejak vlastne rozmyslel. No, nic moc pocit, ale jsem stastna, ze budu mit dva. To uz je hezky kolektiv. Drzim palce k dobremu rozhodnuti. Jen by me vylozene mrzelo, ze jeden kluk tatu ma a ten druhy ne :nevim: i kdyz tomu druhemu uz bude delat vzor velky bracha, stejne citim, ze mit tatu je proste fajn :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:07

@PaníKadrnožková A tohle bych podepsala. Zivot se samozrejme muze strasne zamotat, ale jit do toho uz s tim, ze dite tatu nebude mit, mne to prijde sobecke. Dite jako projekt bez lasky a bez taty pro me uvazovani neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2022
27.11.19 18:14

Co z toho ten „dárce“ bude mít? splodí dítě, bude na něj platit, ale nebude ho vídat, nebude nic smět? tomu se mi nechce věřit.

Já bych Ti fandila, za předpokladu, že bys vypustila tu část věty, že ti bude dobře platit. Kdybys to neřekla, tak bych si tě i vážila, takhle prostě nechápu a je to hodně divný.

Jinak já jsem s dcerou taky sama, plánovitě od začátku, nejde o podvod, jen jsem si vybrala tak, aby nechtěl svatbu a společné žití, v RL ale je a potkávají se, ale jinak žijeme vzdálenostně Brno-Praha. Jsem samostatná jednotka, máme se taky dobře, nic bych neměnila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:17
@ontarova.stara píše:
@PaníKadrnožková A tohle bych podepsala. Zivot se samozrejme muze strasne zamotat, ale jit do toho uz s tim, ze dite tatu nebude mit, mne to prijde sobecke. Dite jako projekt bez lasky a bez taty pro me uvazovani neni.

S tim se taky ztotožňuji. Moje kamarádka si vyrobila takhle jeden projekt a nemůžu se zbavit pocitu, že je to stejné, jako si pořídit štěně na hraní. Zakladatelko, vůbec nepřipouštíš možnost, že se můžeš seznámit a počít dítě běžným způsobem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
27.11.19 18:22

A jaké jsou motivy toho chlapa? Od toho se vše odvijí? Pokud jsou jeho motivy Vámi akceptivatelné a vy zdravá, neváhala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:23
@sediza píše:
A jaké jsou motivy toho chlapa? Od toho se vše odvijí? Pokud jsou jeho motivy Vámi akceptivatelné a vy zdravá, neváhala bych.

To je jako Lebensborn czech edition 2019. Decko neni pes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
27.11.19 18:24
@Anonymní píše:
Zůstala jsem se synem sama. Nevadí mi to. Během té doby jsem nám zvládla vybudovat troufám si říct pěkný domov. Máme se dobře. Nějaké úspory také jsou. Ale poslední týdny se mi v hlavě motá myšlenka druhého dítěte. Je to takové tiktiktik. Nechci aby syn zůstal sám až tu jednou nebudu, být jedinečkem je na prd, já jim jsem.
Naskytla se mi možnost „dárce“ který by za předpokladu, že ho do ničeho nebudu zatahovat bude finančně přispívat (celkem dost).
A tak pořád přemýšlím a přemýšlím. Bojím se čekat dál na toho pravého, jestli vůbec nějaký je, čas běží. A já nepatřím mezi ty ženy které si bez chlapa neumí poradit. Byt sama mi nevadí ale myšlenka jednoho dítěte mě děsí. :nevim:

Je mi lito deti, které nemají úplnou rodinu. Ty si umlcis svoje bio hodiny, ale to malé si vybrat nemůže :nevim:
Dělej jak myslíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6924
27.11.19 18:27

A co chce ten chlap? Bude mu tátou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 18:28

Já tě chápu. Dcera má 3 roky. Od začátku jsem s ní sama, otec má zájem tak jednou za 3 měsíce, dcera ho má za strejdu (on řekl, že otcem být nechce, ať mi říká strejdo a až si jednou někoho najdu, muže byt otcem on) V rodným listě ho nemá. Já žádného pravého nepotkala. S chlapama jsem to vzdala, žádného ani nechci. Jenže bych ráda další dítě. Jenže co teď. Radu nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 18:30

Takto počít dítě mi přijde abnormálně sobecké. Umím se ale představit co tě k tomu vede. Pokud tyhle morální zábrany nemáš, tak se stejně zařídíš po svém. Nevím jak je to myšleno, že tebe i dítě zabezpečí, ale jinak nic? To je divné, proč by měl někdo někomu dávat peníze a nevyzadovat přitom nic. To je nějaký boháč? A dělá to jen tak? Spíš bych se zamyslela, proč toho chlapa nemáš. Jestli nejsi třeba příliš emancipovaná, tak na mě působíš. Jestli bys vůbec s chlapem uměla žít. Pokud bys chybu nalezla i u sebe, tak to neděje. Dítě není projekt. Rodinný model není pro srandu králíkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:36
@Trojlístek píše:
Takto počít dítě mi přijde abnormálně sobecké. Umím se ale představit co tě k tomu vede. Pokud tyhle morální zábrany nemáš, tak se stejně zařídíš po svém. Nevím jak je to myšleno, že tebe i dítě zabezpečí, ale jinak nic? To je divné, proč by měl někdo někomu dávat peníze a nevyzadovat přitom nic. To je nějaký boháč? A dělá to jen tak? Spíš bych se zamyslela, proč toho chlapa nemáš. Jestli nejsi třeba příliš emancipovaná, tak na mě působíš. Jestli bys vůbec s chlapem uměla žít. Pokud bys chybu nalezla i u sebe, tak to neděje. Dítě není projekt. Rodinný model není pro srandu králíkům.

Ty poslys, co to je prilis emancipovana? Ze bez chlapa neumrela v azylaku?

Opet tu budeme poslouchat narazky, jak jsou zeny bez chlapa menecenne? Baby, nebudte kruty kruty, kazda baba, ktera by si mohla vybrat, jestli rodinu s milujicim chlapem nebo sama s detma, si nevybere model sama s detma. Tohle vyvolavani pocitu viny: bud s nim neumi zit nebo ho neumi udrzet nebo ho neumi sehnat nebo si vybira spatne, je fakt uplne demagogicky. Zajimave je, ze kdyz chlap opousti zenu, tak se premysli, co ona udelala spatne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6924
27.11.19 18:38
@PaníKadrnožková píše:
Ty poslys, co to je prilis emancipovana? Ze bez chlapa neumrela v azylaku?Opet tu budeme poslouchat narazky, jak jsou zeny bez chlapa menecenne? Baby, nebudte kruty kruty, kazda baba, ktera by si mohla vybrat, jestli rodinu s milujicim chlapem nebo sama s detma, si nevybere model sama s detma. Tohle vyvolavani pocitu viny: bud s nim neumi zit nebo ho neumi udrzet nebo ho neumi sehnat nebo si vybira spatne, je fakt uplne demagogicky. Zajimave je, ze kdyz chlap opousti zenu, tak se premysli, co ona udelala spatne :roll:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama